آنچه که در مورد پرداخت مرخصی استعلاجی پیشنهاد در طول شیوع کروناویروس

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو گفت: او در حال گسترش است خود را پرداخت مرخصی استعلاجی بودجه پیشنهادی برای محافظت از افرادی که بیمار هستند اما در قرنطینه خانه به دلیل تماس با کوروناویروس.

عمل می آید به عنوان فرماندار گفت: نفر دوم در نیویورک یک زن 50 ساله در نیو راشل ساکن حال آزمایش مثبت برای Covid-19.

فرماندار بودجه پیشنهادی نیاز به کسب و کار با پنج تا 99 کارکنان به ارائه حداقل پنج روز از کار محافظت پرداخت مرخصی استعلاجی سالانه است. کارفرمایان با 100 یا بیشتر کارگران باید با ارائه هفت روز پرداخت مرخصی استعلاجی. کسب و کار با چهار یا کارکنان کمتر باید ارائه پنج روز از مرخصی بدون حقوق.


“کارفرمای خود باید به آنها پرداخت برای دوره و کار خود را باید محافظت شده” کومو گفت: خود را برای اضافه کردن متمم coronavirus قرنطينه به پرداخت مرخصی استعلاجی.

شهر نیویورک پرداخت کرده بود مرخصی استعلاجی قوانین برای کارفرمایان پس از مارس 2014.

دولت نیز ممنوع بیمه از تحمیل هزینه های مورد نیاز بر روی بیمارانی که به دنبال تست برای coronavirus در اتاق اورژانس در شبکه پزشکی دفتر و یا مرکز مراقبت های فوری. پزشکی ذینفع ملزم به پرداخت شرکت پرداخت برای تست مربوط به virus.

ممنوعیت پوشش می دهد تنها دولت تنظیم برنامه های بیمه—که بدان معنی است که کارگران در شرکت ها هستند که خود بیمه شده تحت پوشش اندازه گیری.

“حاوی این ویروس به ما بستگی دارد داشتن حقایق در مورد که در آن” کومو در بیانیه ای گفت: “و این اقدامات را شکستن هر گونه موانع است که می تواند به جلوگیری از نیویورک از گرفتن تست شده است.”

جدید راشل که تا به حال سفر به یک کشور آسیب دیده, با این نسخهها کار به عنوان یک وکیل در Midtown قانون شرکت. برخی از همکاران او در حال نظارت, شهردار, بیل د Blasio گفت: در یک کنفرانس خبری.

بیمار شد و اولین درمان در نیویورک–پروتستان/لارنس در بیمارستان Bronxville قبل از انتقال به نیویورک–P/دانشگاه کلمبیا ایروینگ مرکز پزشکی در منهتن.

د Blasio کاهش یافته است به می گویند که چگونه این مرد به طور معمول رفت و آمد به کار می کنند. شهر نیست که مربوط به شهردار گفت.

“از آنچه ما درک می کنیم شما نمی توانید قرارداد را از طریق تماس گاه به گاه” de Blasio گفت. “مسئله این است که طولانی مدت و مداوم تماس بگیرید.”

یکی از این پسران که نه علامتی حضور SAR آکادمی در ریوردیل بخش از برانکس و مدرسه تصمیم به بستن سه شنبه. یکی دیگر از پسر که دارای علائم حضور در شهر نیویورک دانشگاه که د Blasio کاهش یافته است به نام.

بیش از 92,000 موارد این ویروس تا به حال تایید شده است در سراسر جهان از بعد از ظهر سه شنبه از جمله 108 در این کشور با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. حدود 3,100 نفر کشته شده اند. بسیاری از مرگ و میر رخ داده در چین است. شش نفر در ایالت واشنگتن فوت کرده اند از Covid-19.

این ویروس باعث تب و سرفه و تنگی نفس. آن ثابت شده است به خصوص خطرناک برای افراد مسن و کسانی که با شرایط پزشکی.

فرماندار گفت: دو خانواده در بوفالو که به تازگی از سفر به ایتالیا—که در آن بیش از 2000 نفر بوده است بیمار—در حال نظارت.

ایالت نیویورک اولین بیمار شناخته شده با Covid-19 یک زن 39 ساله مراقبت های بهداشتی کارگران که به تازگی از ایران است که دوره نقاهت بعد از این ویروس در صفحه اصلی.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>