Where’d you go برنادت

Category: آرکانساس Comments: No comments

من همیشه دوست داشتم با مضمون حوادث. زمانی که فرزندان من جوان بودند من می خواهم به همه با تولد مضمون غذاهای اتاق مادر مسائل را در مدرسه و در تعطیلات حوادث. در حال حاضر من در انتقال این انرژی به مواد غذایی با کتاب من برای انتخاب باشگاه کتاب. من شروع به انجام آن با من آخرین کتاب النور Oliphant به طور کامل خوب, بنابراین من تصمیم به ادامه این سنت در این زمان برای where’d you go, برنادت.

من می گویم من کاملا مانند where’d you go, برنادت آنجا که النور Oliphant, اما من تا به حال مواد غذایی بزرگ.

این برنادت کتاب کردم مقدار زیادی از اعتیاد به مواد مخدره و در حالی که بخش سرگرم کننده آن را کمی بیش از حد ميانگين روحیه برای من. من هم احساس می 8th grade دختر زنبور عسل بود و بیشتر پدر و مادر نسبت به هر کدام از پدر و مادر خود را. چگونه او را به خوبی در وجود پدر و مادر فراتر از من است. یکی دیگر از پایین سمت برای من این است که این داستان بود نه خطی که نوشته شده بود از طریق یک سری از ایمیل ها و نامه ها و یادداشت ها از شخصیت های مختلف. این کتاب منعکس در همه جا با بیت ها و قطعه مخلوط در همه جا. آن را نیز کمی دور از ذهن در زمان. چه حرفه ای باغبان نمی خواهد می دانم که یک گلرود خواهد رخ می دهد در طول بارش باران های سیل زمانی که شما حذف تنها گیاه در شدت سراشیب حیاط برگزاری حیاط با هم ؟ دو نفر از اعضای ما همچنین تماشای فیلم-یکی قبل از خواندن این کتاب و دیگر پس از خواندن این کتاب و هر دو دوست game, این فیلم بهتر از این کتاب است. این شهر همچنین دارای یک پایان متفاوت. من احتمالا دوست game, این کتاب حداقل از گروه ما, در حالی که بیشتر از آن لذت می برد اما هیچ یک از مورد علاقه تا کنون این سال است.

پس از این شخصیت ها در این کتاب که به قطب جنوب رفتم و دیدم پنگوئن و یکی از شخصیت نوشید صورتی پنگوئن نوشیدنی های ما صورتی پنگوئن کوکتل

penquin غذا به دو روش–یکی بود زیتون پر شده با پنیر boursin

و دیگر بودند “پنگوئن در یک پتو”.

من را فراموش کرده برای گرفتن عکس پس از آنها پخته شده!

پس از شاه توت گیاهان ویژه به شدت در این کتاب ما تازه تمشک و شاه توت بالزامیک لعاب بیش از پنیر خامه ای. و من ساخته شده یک گل اسلاید, دسر برای گل اسلاید در این کتاب است.

من نیز چاشنی گردو از آنجا که بسیاری از شخصیت های آجیل!

ما تا به حال زمان بازدید از بحث در مورد کتاب ها و حوادث اتفاق می افتد در جهان است. ما تا به حال 5 از 6 در حال حاضر–یک خانواده تعهدات. من یک دوست داشتنی میزبان دسته گل در مناسب ترین گلدان!

به ما کتاب بعدی: کوچک کارهای بزرگ توسط Jodi Picoult.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>