خلاف کاران دادستان خواستار DOJ برای محافظت از محرمانه بودن حقوق Coronavirus تقلب خبرچین

Category: وب وایر Comments: No comments

امروز whistleblower, وکیل, Stephen M. کوهن ارسال نامه ای به دادستان کل اصرار وزارت دادگستری (DOJ) برای محافظت از محرمانه بودن خبرچین که فایل گزارش از Coronavirus تقلب. نامه ستایش دادستان کل ویلیام Barr برای گرفتن سریع اقدام به سرکوب Coronavirus تقلب و به اطلاع عمومی در توانایی خود را برای گزارش تقلب از طریق تلفن DOJ خط تلفن و یا ارسال ایمیل به [email protected] . نه از این گزارش سیستم عامل به صراحت می گوید بالقوه خبرچین که هویت خود محافظت خواهد شد.
 
شنبه DOJ خود را اعلام کرد اولین اجرای اقدام علیه coronavirus تقلب. این اقدام درست یک روز پس از DOJ با صدور بخشنامه اولویت دادن به تحقیقات و پیگرد قانونی تقلب مربوط به شیوع کروناویروس. دادستان کل همچنین از مردم خواست تا به گزارش coronavirus طرح های تقلب به NCDF hotline اما از سمت چپ انتقادی اطلاعات بیشتر در مورد گمنامی حقوق برای خبرچین.
 
کوهن که بیش از 30 سال تجربه نمایندگی خبرچین و به عنوان رئیس هیئت مدیره ملی Whistleblower مرکز توضیح داد بر اهمیت whistleblower محرمانه به گزارش روند. “محرمانه است یک مسئله حیاتی برای خبرچین. این تجربه ما است که بیشتر کارکنان خواهد بود ترس به یک سوت مگر اینکه آنها می دانند که هویت خود را محافظت خواهد شد.”
 
به DOJ را رهنمود سکوت کرده بود به آنچه به عنوان اقدامات در محل برای محافظت از هویت کسانی که به ارائه اطلاعات از طریق ایمیل و یا از طریق تلفن به خط تلفن.
 
“متعدد خلاف کاران قوانین محافظت از محرمانه بودن و حتی برخی از ارائه گمنامی. این قوانین عبارتند از: بازرس کل عمل خلاف کاران قانون حفاظت و Dodd-Frank عمل می کنند. محرمانه است, بهترین حفاظت در برابر اقدامات تلافی جویانه. نه دانستن هویت خبرچینان به شدت مانع توانایی کارفرمایان برای تلافی,” کوهن گفت.
 
در این نامه کوهن خواستار Barr به ارائه خبرچین توانایی محرمانه و ناشناس گزارش COVID-19 تقلب. کوهن به تشریح راه های مختلفی به DOJ می توانید اطمینان حاصل شود که حفاظت از هویت خبرچین برای تشویق چنین گزارش در شرایطی که در آن یک خلاف کاران ممکن است از ترس اقدامات تلافی جویانه چرا که او یا او می تواند حفاظت از هویت خود را از جمله;
 

  • مطمئن شوید که وب سایت ها و دیگر اطلاعات عمومی منابع توضیح به پتانسیل whistleblower که آنها ممکن است فایل اتهامات coronavirus تقلب محرمانه;
  • توضیح داد که تمام نکات ارائه شده از طریق مرکز ملی فاجعه تقلب را (NCDF) خط (1-866-720-5721) و یا ایمیل ( [email protected] ) درمان می شوند به عنوان محرمانه ؛
  • اعطای محرمانه خبرچین وضعیت به خبرچین که عملی ارائه شواهدی از تقلب و افرادی که درخواست چنین وضعیت.

 
کوهن همچنین خواسته DOJ به اطلاع خبرچین از حق خود را به واجد شرایط برای پاداش تحت qui tam ارائه ادعاهای دروغین عمل می کنند. “این ادعاهای دروغین عمل است که امریکا موفق ترین قانون ضد تقلب. این qui tam پاداش مقررات مشوق خبرچین به گام به جلو و خطر شغل خود را برای خدمت به منافع عمومی است. ما باید به طور کامل و به شدت استفاده از این قانون در طول این زمان از بحران” کوهن اضافه شده است.
 
 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>