خلاف کاران شرکت حقوقی خواستار اقدام کنگره پس از تهدید به Whistleblower وکیل

امروز دادستان فدرال در میشیگان شارژ یک مرد با ساخت یک تهدید به مرگ علیه یک وکیل به نمایندگی از ناشناس whistleblower که شکایت موجب استیضاح در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.
 
“همه خائن مرگ باید بدبخت مرگ” خواندن ایمیل های ارسال شده به وکیل علامت زید در اوایل ماه نوامبر یک روز پس از خلاف کاران را وکیل بود توسط خاص مغلوب ساختن پیشی جستن در یک تجمع.
 
ایمیل به خلاف کاران را وکیل رفت و به عنوان خوانده شده “کسانی که به نمایندگی خائن دیدار خواهد کرد همان سرنوشت. ما شما را شکار کردن و خونریزی شما را مانند خوک هستید. ما چیزی جز زمان شما در حال اجرا خارج از آن. نگه داشتن به دنبال بیش از شانه خود را. ما می دانیم که شما و جایی که شما زندگی می کنند و که شما مرتبط با. ما همه غریبه در یک جمعیت به شما.”
 
Stephen M. کوهن رئیس هیئت مدیره ملی Whistleblower مرکز گفت: در بیانیه ای که امروز منتشر شد: “ما ستایش دادستان در منطقه شرق میشیگان برای گرفتن قوی عمل برای محافظت از یک وکیل برای خبرچین. اما ما نگران هستیم که وکیل مشتری که او نیز هدف از تهدید ایمیل. رئیس جمهور تهمت و برخی از اعضای کنگره باید به طور مداوم خواستار آزادی ناشناس اوکراین whistleblower هویت است. این تماس باید متوقف شود. موسس بود حق محرمانه و بر اساس این کیفرخواست انتشار whistleblower نام خواهد به وضوح تواند زندگی را تهدید.”
 
“خبرچین نیست خائن” گفت: David K. Colapinto مشاور عمومی ملی Whistleblower مرکز و یک شریک خلاف کاران شرکت حقوقی کوهن کوهن & Colapinto. “این کار از رئیس جمهور برای حفاظت از خبرچین نه تحریک خشونت در برابر آنها” Colapinto اضافه شده است.
 
“این تهدید به موسس و مشاور واقعی هستند. ما از همه اعضای کنگره به ایستادن برای حکومت قانون بدون در نظر گرفتن حزب سیاسی و حفاظت از این خلاف کاران و وکیل او.” کوهن گفت.
 

 
 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید