کاخ سفید با هدف افزایش تست شماره

Category: آرکانساس Comments: No comments

واشنگتن — کاخ سفید منتشر شد دستورالعمل جدید دوشنبه در پاسخ به هدف انتقاد است که امریکا coronavirus تست شده است بیش از حد آهسته و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سعی محوری به سمت تمرکز بر بازگشایی این کشور است.

برخی از کشور بازگشایی رستوران برای ناهار خوردن در سرویس های دوشنبه و سه شنبه متحده سست تر coronavirus محدودیت. اما بسیاری از eateries باقی مانده بسته در میان نگرانی های ایمنی و واکنش جامعه.

به عنوان بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تلاش دستورالعمل مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری منتشر شد, اولویت های جدید برای ویروس تست از جمله افرادی است که نشان می دهد هیچ نشانه ای ندارند اما در معرض خطر تنظیمات.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=YeHkH8dE5lY]

کاخ سفید پرده برداری از آنچه در آن به عنوان یک توصیف جامع از تلاش های خود را به اندازه کافی تست برای covid-19 در دسترس بنابراین متحده می تواند نمونه حداقل 2.6 درصد از جمعیت خود را هر ماه. مناطق شده اند که سخت تر ضربه توسط ویروس قادر خواهد بود برای تست در دو که رای دادن و یا بالاتر کاخ سفید گفت. مغلوب ساختن پیشی جستن و مدیریت کارشناسان پزشکی مشخص شده در این طرح در یک تماس با فرمانداران دوشنبه و مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که کسب و کار مانند CVS را گسترش دسترسی به آزمون در سراسر کشور است.

“تست است برای رفتن به یک مشکل در همه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: بعد از آن در باغ گل رز. بسیاری از دولت گذشته به تعهدات و اهداف در تست برآورده شده اند.

در میان روز دوشنبه اطلاعیه جدید “تست طرح” به صورت متحده است. این شامل تمرکز بر نظارت تست به عنوان به خوبی به عنوان “واکنش سریع” برنامه برای منزوی کردن کسانی که تست مثبت و شناسایی کسانی که با آنها در تماس. دولت قصد دارد تا بازار “آب گرفتگی” با آزمون برای سقوط زمانی که covid-19 است که انتظار می رود به عود در کنار آنفولانزای فصلی.

جرمی Konyndyk, یک, آمادگی, متخصص کمک کرد که رهبری دولت اوباما در پاسخ به ابولا گفت: برنامه های خوبی از آنچه مورد نیاز است.

محققان در دانشگاه هاروارد برآورد کرده اند که کشور نیاز به تست حداقل 500 ، 000 نفر در هر روز و احتمالا بسیاری دیگر. Konyndyk گفت: آمریکا باید با هدف انجام 2 میلیون به 3 میلیون آزمون در روز است.

“در طول ماه گذشته ما دو برابر شده است — و یا اگر شما می خواهید واقعا سخاوتمندانه سه برابر شده است — تست ظرفیت در این کشور است. ما نیاز به نگاهی که در آن ما در حال حاضر و گسترش آن 10 برابر” Konyndyk گفت.

گالری: گرجستان شروع به بازگشایی

[گالری بارگذاری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر ” arkansasonline.com/428ga/]

کاخ سفید معتقد است که عامل محدود کننده برای ملت covid-19 تست دیگر تست کیت و یا مواد شیمیایی و لوازم مورد نیاز برای انجام آزمون بلکه در دسترس بودن و در نتیجه نمونه — یا به دلیل دستورالعمل که می تواند آزمایش می شود بیش از حد سخت و یا اینکه به اندازه کافی وجود ندارد سلامت کارگران قادر به گرفتن سواب بینی.

CDC همچنین کار کرده است در بیشتر دستورالعمل های دقیق در مورد بازگشایی مدارس, رستوران ها و دیگر موسسات. پیش نویس دستورالعمل ارسال شده به واشنگتن شامل یک لیست طولانی از توصیه های سازمان به عنوان آنها شروع به بازگشایی مانند بسته شدن در اتاق استراحت در ادارات و مدارس فاصله میز 6 فوت از هم جدا و رستوران ها با استفاده از بشقاب یکبار مصرف و منوها. پیش نویس راهنمایی های به دست آمده توسط آسوشیتدپرس از فدرال رسمی بود که مجاز به انتشار آن است.

در کنفرانس تلفنی با فرمانداران تهمت پیشنهاد کرد که بسیاری از ایالت ها باید در نظر بازگشایی مدارس قبل از پایان سال تحصیلی, کاهش, راه برای پدر و مادر برای بازگشت به کار.

“برخی از شما ممکن است شروع به فکر کردن در مورد مدرسه دهانه چرا که بسیاری از مردم مایل به مدرسه دهانه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: فرمانداران. آسوشیتد پرس به دست آمده صوتی ضبط تماس.

جلسات در شار

اوایل روز دوشنبه در کاخ سفید اعلام کرد توقف در کار روزانه نیروی جلسات اما به سرعت تغییر دوره به عنوان تهمت برگزار شد یک کنفرانس خبری در باغ گل رز.

مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا گفت که او در بر داشت کمی استفاده به صورت روزانه جلسات که در آن او به زمان و دوباره درگیری با کارشناسان پزشکی و خبرنگاران.

سخنگوی Kayleigh McEnany گفت: جلسات ادامه خواهد داد در هفته بعد اما “آنها ممکن است یک نگاه جدید به آنها تمرکز جدید به آنها.”

مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران در تلاش بوده اند به حرکت رئیس جمهور بر روی بیشتر آشنا و به آنها امید و امن تر زمین: صحبت کردن اقتصاد در محکم تر کنترل تنظیمات.

“ما در حال ورود به یک مرحله به دنبال بازگشایی این کشور با رئیس جمهور خواهد بود و تمرکز زیادی بر روی اقتصاد” McEnany گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین در سمت چپ خانه سفید پیچیده یک ماه پیش و طرح های کشیده شده تا برای مدت محدود برنامه سفر ظرف چند هفته آینده دستیاران گفت. این امر می تواند نمادین نشان می دهد که ملت آغاز به بازگشایی شده است.

تغییر می آید در رابطه با آنچه که کاخ سفید می بیند به عنوان نشانه های دلگرم کننده در سراسر کشور با سرعت از عفونت های جدید در ایجاد ثبات و مرگ و میر رو به کاهش است.

برخی از ایالت ها شروع کرده اند به سهولت بسته شدن سفارشات و تهمت است که انتظار می رود به صرف چند روز آینده تاکید بر تلاشهای دولت خود برای کمک به کسب و کار و کارکنان. مشاوران رئيس جمهور گفت: امر برگزاری مکرر میزگردها با مدیران و صاحبان کسب و کار و بهره مند از تریلیون ها دلار در فدرال در حال حاضر کمک های تصویب شده توسط کنگره و شروع به طرح آنچه که او امیدوار است که در آینده بهبود بسته است.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

رستوران ها به آرامی پیش بروید

رستوران در گرجستان, تنسی, و, Anchorage, آلاسکا, استقبال, شام, پشت دوشنبه, البته برای یک تجربه متفاوت نسبت به قبل از همه گیر مجبور رستوران ها برای بستن یا محدود کردن سرویس را خارج و تحویل. در لوئیزیانا فرماندار گفت: رستوران ها اجازه خواهد داشت به صندلی مردم خارج شروع جمعه هر چند بدون صبر خدمات در جداول.

در گرجستان ناهار خوردن در خدمات و فیلم نمایش فیلم اجازه داده شد برای از سرگیری چند روز پس از برخی از کسب و کارهای دیگر از جمله آرایشگری ورزشگاه تو مغازه ها و ناخن سالن شروع به دیدن مشتریان جمعه.

رژیم صهیونیستی. برایان کمپ هفته گذشته اعلام کرد که او را به استراحت محدودیت با وجود کارشناسان بهداشت و هشدارهای بالقوه افزایش عفونت و مخالفت از مغلوب ساختن پیشی جستن.

کمپ صادر شده 39 مورد نیاز است که رستوران ها باید, دنبال, از جمله رعایت حد 10 مشتریان در هر 500 متر مربع و تضمین این که همه کارکنان پوشیدن چهره پوشانده اند.

لنگرگاه شروع اجازه می دهد رستوران ها سالن مو و دیگر خرده فروشی مکان برای دوشنبه و سه روز پس از استراحت در آلاسکا شروع آرامش محدودیت. صندلی باید محدود به 25 درصد از ظرفیت و فقط اعضای همان خانواده می تواند نشستن در یک جدول.

ورود به سیستم با هر مشتری اول و آخر نام و شماره تلفن باید حفظ شود توسط رستوران نگه داشته و به مدت 30 روز در صورت نیاز برای تماس با ردیابی. همه کارکنان باید از پوشیدن پارچه ماسک صورت و مشتریان را تشویق به پوشیدن آنها را مگر برای خوردن.

در تنسی مقامات مجاز رستوران ها برای بازگشایی در سال 89 از دولت 95 شهرستانهای شروع دوشنبه. در تونی گور را کوه دودی کباب و گریل در سویرویل تنها چند جدول از مهمانان آمده بودند در بعد از ظهر دوشنبه و هر کسی که شام میخورد-و همچنین کارکنان — تا به حال به درجه حرارت خود را چک با یک دماسنج مادون قرمز تفنگ.

بسیاری دیگر از رستوران تصمیم گرفت آن نیست و در عین حال زمان. دنیس مک کینلی در حال برنامه ریزی برای باز کردن دو تا از این سه شاخه از Atlanta-منطقه رستوران اصلی هات داگ کارخانه. اما صبح روز دوشنبه او تصمیم به انجام آن پس از همه, به نقل از جامعه مخالف است.

McKinley برآورد او حدود 40 تماس بیش از آخر هفته از سیاستمداران, رهبران جامعه و مشتریان اصرار او را به بازگشایی شده است. او قصد دارد به صبر کنید تا زمانی که دولت و مقامات محلی در همان صفحه. در عین حال کارکنان خود را همچنان به کار بر روی takeout و تحویل سفارشات.

کالینز چهارم آنتونی Debreceny کافه و بار در ساوانا, Ga., باقی مانده بسته دوشنبه به همراه سه رستوران دیگر او صاحب. او گفت: بسیاری از رستوران او می داند نیز برگزاری, به خصوص کسانی که تکیه بر گردشگران برای بسیاری از کسب و کار خود را.

“مشتریان آماده نیست,” Debreceny گفت. “امروز را برای رفتن به یک تست جالب. من فکر می کنم بسیاری از مردم در حال انتظار برای دیدن آنچه که رسانه های اجتماعی واکنش چگونه خواهد بود.”

بر وزن آن در

در همین حال دادستان کل ویلیام Barr روز دوشنبه به کارگردانی دادستان فدرال در سراسر کشور به “مواظب باشید” برای دولت های ایالتی و محلی coronavirus مربوط به محدودیت های که ممکن است اجرا گرفتار قانون اساسی و به دنبال اقدام دادگاه در صورت لزوم.

در دو صفحه یادداشت به آمریکا وکلای سراسر کشور Barr گفت: اقداماتی که دولت های ایالتی و محلی گرفته شده بود “لازم است به منظور جلوگیری از گسترش یک بیماری کشنده” اما حتی در زمان اضطراری, قانون اساسی نمی تواند به طور کامل با تخفیف.

“در حال حاضر من کارگردانی هر یک از ما ایالات متحده وکلای نیز در مواظب برای دولت های محلی و دستورات است که می تواند نقض قانون اساسی حقوق و آزادیهای فردی شهروندان” Barr نوشت: اضافه کردن بعد “اگر یک دولت محلی و یا فرمان عبور خط از یک ورزش مناسب از قدرت برای جلوگیری از گسترش COVID-19 به یک از خود راضی تخلف از قانون اساسی و قانونی حمایت وزارت دادگستری ممکن است تعهد برای رسیدگی به که نفس بیش از حد در دادگاه فدرال.”

بسیاری از ایالت ها و محلات را فرمان ساکنان به ماندن در خانه به جز ضروری سفر برای مواد غذایی و دیگر لوازم و صادر سایر دستورات به منظور جلوگیری از گسترش covid-19. بر این یادداشت نیست استناد سیاست های خاص او یافت می شود قابل اعتراض است.

کیسه های پلاستیکی مارک کردن صندلی برای ترویج اجتماعی فاصله پنج شنبه در نماز خانه رستوران در ساوانا, Ga. رستوران ایالت شده اند مجاز به رزومه ناهار خوردن در خدمات. (AP/Russ به bynum) “>
عکس AP
کیسه های پلاستیکی مارک کردن صندلی برای ترویج اجتماعی فاصله پنج شنبه در نماز خانه رستوران در ساوانا, Ga. رستوران ایالت شده اند مجاز به رزومه ناهار خوردن در خدمات. (AP/Russ به bynum)

وزارت دادگستری مقامات گفته اند که در هفته های اخیر که به بار است و نه به دنبال به عقب معقول محدودیت و زور باز از کشور بلکه برای تشویق مقامات به دقت وزن ضرورت از آنچه آنها انجام می دهند.

بار نوشت که اریک Dreiband وزارت دادگستری دستیار دادستان کل برای حقوق مدنی و متی اشنایدر ایالات متحده وکیل برای منطقه شرق میشیگان خواهد نظارت بر این تلاش است.

افزایش در برزیل

به عنوان برخی از ایالات آمریکا و کشورهای اروپایی نقل مکان کرد و به تدریج به سهولت و محدودیت های خود را در جنبش و تجارت روز دوشنبه تشدید شیوع در برزیل — امریکا بزرگترین کشور با 211 میلیون نفر-تحت فشار قرار دادند و برخی از بیمارستان ها به نقطه شکستن با نشانه هایی که رشد تعداد قربانیان در حال حاضر در حال مرگ در خانه.

“ما باید همه شرایط را در اینجا برای همه گیر شدن بسیار جدی تر گفت:” پائولو Brandao, یک virologist در دانشگاه سائو پائولو.

برزیل گزارش داد بیش از 4500 کشته و حدود 67,500 تایید عفونت. اما درست اعداد در بسیاری از کشورهای دیگر هستند که بسیار بالاتر با توجه به عدم تست و بسیاری از افراد بدون علائم شدید که نیست به دنبال مراقبت های بیمارستان.

برخی از دانشمندان گفت: بیش از 1 میلیون نفر در برزیل در حال احتمالا آلوده و بحران تشدید می شود به عنوان کشور سر به زمستان که می تواند به بدتر شدن بیماری های تنفسی.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=NspYJ6i_16U]

کشور وزارت بهداشت گفت: سیستم حسابداری برای مرگ و میر است که “قوی” و اسیر همه به جز چند مورد.

در سراسر جهان مرگ و میر در صدر 210,000 با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز. تعداد مرگ و میر در ایالات متحده پیشی گرفته 56,000. ایتالیا و انگلیس و اسپانیا و فرانسه اختصاص بیش از 20 ، 000 مرگ و میر در هر.

اطلاعات اين مقاله کمک توسط Zeke میلر جیل Colvin, Jonathan Lemire میشل Smith, Mike Stobbe, Darlene Superville آلن Suderman دیوید Biller, مارسلو ده سوسا آدم گلر و کارکنان از آسوشیتد پرس; و توسط مت Zapotosky از واشنگتن پست.

گالری: شیوع کروناویروس در نیویورک

[گالری بارگذاری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر ” arkansasonline.com/428ny/]

یک بخش در 04/28/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>