کاخ سفید, کنگره, توافق بر 2 تریلیون دلار ویروس نجات بیل; طرح فراهم می کند $1,200 پرداخت در بزرگسالان

Category: آرکانساس Comments: No comments

واشنگتن — کاخ سفید و رهبران سنا از هر دو حزب اعلام کرد توافق اولیه روز شنبه در یک اقدام بی سابقه 2 تریلیون دلار اضطراری لایحه به عجله جارو کمک به کسب و کار و کارگران و سیستم مراقبت های بهداشتی سالمندان ناودان های coronavirus بیماری همه گیر.

که ضروری و مورد نیاز و اندازه گیری, بزرگترین اقتصادی نجات لایحه در تاریخ است. آن در نظر گرفته شده است به عنوان یک weekslong یا monthslong پچ برای اقتصاد فزاینده به رکود اقتصادی و یا حتی بدتر — — و یک ملت رو به یک برنامه به طور بالقوه مخوف تلفات.

“به مردم آمریکا به ما می گویند بزرگ کمک کمک سریع است که در راه” رهبر اقلیت سنا چاک شومر D-n. y. گفت: صبح روز چهارشنبه در سی ان ان.

شومر گفت که او انتظار تایید توسط جمهوری خواه به رهبری سنا در روز بعد.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

که ترک نهایی کنگره تصویب به دموکراتیک-کنترل خانه. در یک بیانیه نوشته شده است, سخنران, Nancy Pelosi, D-کالیفرنیا گفت: توافق دو حزبی “ما را به یک راه طولانی به پایین جاده در رفع نیازهای مردم آمریکا” اما او را متوقف کوتاه به طور کامل به حمایت از آن.

“خانه دموکرات ها را در حال حاضر بررسی نهایی مقررات و قانونگذاری متن توافقنامه به تعیین یک دوره از عمل,” او گفت:.

خانه اعضای پراکنده در سراسر کشور و جدول زمانی برای رای در مجلسی که معلوم نیست.

خانه دموکراتیک و رهبران جمهوری خواه به امید روشن اندازه گیری برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضای یک صدا رای گیری بدون نیاز به تماس با قانونگذاران در واشنگتن. اما که ممکن است به چالش کشیدن به عنوان لایحه مطمئن است به مخالفت برخی از اصولگرایان ناراحت در آن هزینه و محدوده. سرسخت لیبرال ها بودند و بی قرار به عنوان به خوبی.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=Hv2-_kTmjU0]

ارشد کاخ سفید مشاور اریک Ueland اعلام کرد که توافق در کنگره راهرو مدت کوتاهی پس از نیمه شب و اوایل روز شنبه, دربندی روز از اغلب شدید چانه زنی و فشار. برخی از قطعه نهایی توافق باید در نهایی دقیق قانونی زبان.

آلاینده, 500 صفحه-به علاوه اندازه گیری سوم coronavirus پاسخ لایحه تولید توسط کنگره و تا کنون بزرگترین ساختمان در اوایل تلاش های متمرکز در واکسن و اورژانس در بیمار و خانواده مرخصی پزشکی برای کارگران و مواد غذایی کمک های اولیه.

آن را به پرداخت های مستقیم به اکثر آمریکایی ها گسترش مزایای بیکاری و ارائه $367 میلیارد برنامه برای کسب و کارهای کوچک برای نگه داشتن حقوق و دستمزد در حالی که کارگران مجبور به ماندن در خانه.

یکی از آخرین مسائل مربوط به نگران 500 میلیارد دلار برای تضمین وام های یارانه ای به بزرگتر صنایع از جمله مبارزه با بیش از چگونه سخاوتمندانه با شرکت های هواپیمایی. بیمارستان را کمک قابل توجهی به عنوان به خوبی.

“پس از چند روز بحث شدید سنا رسیده است یک توافق دو حزبی در یک تاریخی بسته امداد برای این بیماری همه گیر” گفت: رهبر اکثریت میچ مک کانل R-Ky., یک کلید مذاکره. “آن را با عجله منابع جدید بر روی خط مقدم از ملت ما مراقبت های بهداشتی مبارزه با. و آن را تزریق تریلیون ها دلار پول به اقتصاد به عنوان سریع که ممکن است برای کمک به آمریکایی ها کارگران و خانواده ها و کسب و کارهای کوچک و صنایع آن را از طریق این اختلال و ظهور در طرف دیگر آماده می کند.”

پنج روز از مذاکرات دشوار تولید این لایحه ایجاد تنش میان کنگره رهبران که هر یک در زمان مراقبت به تمایل به سیاست حزب آنها به عنوان مانور و مبارزه بیش از تهیه این قانون. اما شکست هرگز یک گزینه است که اجازه هر دو طرف به علامت گذاری به عنوان برنده بزرگ.

حتی قبل از توافق رسید, اخبار, از, به احتمال زیاد اما گریزان توافق فرستاده بود بازار سهام موشک در روز سه شنبه. بسته نجات خواهد بود بزرگتر از سال 2008 کمک مالی بانک و 2009 بازیابی عمل ترکیب شده است.

بسته را یک بار پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها — 1200 $در هر فرد بالغ ساخت تا $75,000 یک سال و $2,400 به زن و شوهر متاهل ساخت تا 150.000 دلار با قیمت 500 دلار پرداخت برای هر کودک است.

یک تزریق پول نقد برای بیمارستان ها در انتظار سیل COVID-19 بيمار رشد در طول مذاکرات در شومر اصرار. جمهوری خواهان فشرده دهها میلیارد دلار اضافی برای کمک به تحویل داده می شود از طریق سازمان مدیریت اضطراری فدرال سرب فدرال آژانس فاجعه.

دموکرات ها گفت: بسته کمک خواهد کرد که جایگزین حقوق furloughed کارگران برای چهار ماه به جای سه ماه اول ارائه شده است. Furloughed کارگران را هر چه مقدار دولت فراهم می کند و معمولا برای بیکاری به علاوه 600 $در هر هفته اضافه کنید-با فرفره کارگران مانند رانندگان تحت پوشش برای اولین بار.

شومر گفت: کسب و کار کنترل توسط اعضای کنگره و مقامات دولت — از جمله تهمت و فوری او و خانواده خواهد بود واجد شرایط برای کمک از دریافت وام و یا سرمایه گذاری های جدید را از برنامه های وزارت خزانه داری. نیویورک از حزب دموکرات بلافاصله ارسال فهرستی از مذاکره برنده برای سیستم های حمل و نقل بیمارستان و نقدی گرسنه دولت که سمان پس از دموکرات ها مسدود اندازه گیری در رای برگزار شد و یکشنبه و دوشنبه به مانور برای چنین دستاوردهای.

جمهوریخواهان برنده گنجاندن یک “کارمند حفظ” اعتبار مالیاتی است که تخمین زده می شود به ارائه 50 میلیارد دلار به شرکت هایی که حفظ کارکنان در حقوق و دستمزد و پوشش 50 درصد از حقوق کارگران. شرکت ها نیز قادر خواهند بود به تاخیر پرداخت 6.2% امنیت اجتماعی مالیات بر حقوق و دستمزد.

دموکرات ها با اشاره به دستاوردهای برای بیمارستان های اضافی نظارت از صنعت بزرگ صندوق تثبیت و پول به صورت نقدی-بسته متحده است. یک همراه و همدم تخصیص بسته ballooned به خوبی در حال رشد از یک $46 میلیارد کاخ سفید پیشنهاد به بیش از 300 میلیارد دلار است که کوتوله زودتر بلایای طبیعی از جمله طوفان کاترینا و Superstorm شنی ترکیب شده است.

به ارائه شفافیت بسته است انتظار می رود به ایجاد یک بازرس جدید کل و نظارت هیئت مدیره برای, شرکت, دلار, آنجا که انجام شد در طول سال 2008 Troubled Asset Relief Program بانک, نجات, مقامات گفت.

در کاخ سفید در روز سه شنبه حتی به عنوان بحران بهداشت و عمیقتر رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ابراز اشتیاق برای ارنج زدن بسیاری از مردم به کار در هفته های آینده برگزار می شود از یک چشم انداز مبتنی بر تر امید از علم است که این کشور می تواند بازگشت به حالت عادی در کمتر از یک ماه.

“ما باید برای رفتن به محل کار بسیار زودتر از مردم فکر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: فاکس نیوز تاون هال. او گفت که او می خواهم به کشور “باز کردن و فقط مشتاق به رفتن” عید پاک, مارس 12. اما در کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که “تصمیم ما خواهد بود بر اساس واقعیت های سخت و داده ها.”

متخصصان پزشکی می گویند اجتماعی فاصله باید به شدت نه آرام به سرعت گسترش عفونت است. در جلسه کاخ سفید به مقامات بهداشت عمومی گفت: آن را به ویژه مهم برای مردم سخت-آمار شهر نیویورک در منطقه شهری به قرنطینه خود را برای 14 روز و برای کسانی که به تازگی در سمت چپ این شهرستان به انجام همان.

Dr. Anthony Fauci, دولت بالا متخصص بیماری های عفونی گفت: تیز در این جلسه “هیچ کس در حال رفتن به می خواهید به تن کردن هر چیزی که شما ببینید چه چیزی در جریان است در جایی مثل شهر نیویورک است.”

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است. اکثریت قریب به اتفاق مردم بهبود می یابند.

این ویروس باعث شده است که همه گیر جهانی است که بیمار بیش از 425,000 مردم و کشته شدن حدود 19,000 در سراسر جهان است. در ایالات متحده بیش از 55 ، 000 مردم شده اند بیمار و بیش از 800 فوت کرده اند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>