کاخ سفید: هیچ پایان دادن به زودی برای فاصله

Category: آرکانساس Comments: No comments

واشنگتن — برخی از فرم های اجتماعی فاصله احتمالا در محل باقی می ماند از طریق تابستان دبورا Birx کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی هماهنگ کننده گفت: – حتی به عنوان چند فرمانداران ابراز خوش بینی در مورد این دوره از ویروس و مشخص شده برنامه های خود را برای بازگشایی تدریجی از اقتصاد خود را.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=I4zamkmzpTo]

این آخرین نمونه از سیگنال های متضاد آینده نه فقط از دولت فدرال و رهبران بلکه از درون مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در میان یک بیماری همه گیر است که ادعا کرده زندگی تقریبا 55,000 آمریکایی است. هفته گذشته معاون رئیس جمهور مایک پنس پیش بینی کرد که “ما تا حد زیادی این بیماری کروناویروس پشت سر ما” با آخر هفته روز یادبود در اواخر ماه مه.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=JFQbhDpAxdk]

اما روز یکشنبه Birx گفت: در یک مصاحبه با ان بی سی نیوز” دیدار با مطبوعات که “اجتماعی فاصله می خواهد با ما از طریق تابستان واقعا اطمینان حاصل شود که ما محافظت از یک دیگر حرکت می کنیم از طریق این فاز است.” او اشاره کرد که نیاز به آزمایش های بیشتر به توسعه پس از یک پتانسیل علمی “دستیابی به موفقیت.”

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=RLyHc8LXHbA]

آمریکایی ها در حال ورود به یک گیج کننده و نامشخص فاز جدید در بحران است. پس از هفته ها گفته بودن به سادگی به ماندن در خانه افراد و صاحبان کسب و کار در حال حاضر رو پیچیده تر تصمیم گیری در مورد چگونگی ادامه در صورت عدم وجود هدایت روشن از رهبران خود را.

در مکان های که در آن رستوران ناهار خوری اتاق در حال بازگشایی است و آن را امن برای رفتن ؟ این یک ایده خوب برای بازگشت به سالن مو به صورت بسیار مورد نیاز تر و تمیز ؟ و برای صاحبان کسب و کار رو به یک مناجات از دستورالعمل های جدید در مورد نحوه بازگشایی بدون به خطر انداختن کارگران خود را و یا مشتریان خطرات هستند ارزش آن را?

گالری: Coronavirus صحنه 4-26-2020

[گالری بارگذاری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر ” arkansasonline.com/427covid/]

امیلی Landon رئیس عفونی-بیماری اپیدمیولوژی در دانشگاه شیکاگو پزشکی گفت: کسانی که محاسبات روی حیله و تزویر برای مردم به دلیل عدم ادامه داد: از گسترده آزمایش و عدم توانایی به طور موثر پیگیری افرادی که ممکن است آلوده شده اند.

“من نمی خواهد به” Landon گفت. “و من نمی توصیه می کنند که خانواده من رفت. من توصیه می کنم که مردم در خانه بمانند.”

Landon گفت که در نظر او, آن را هنوز هم امن نیست برای متحده را به طور کامل بازگشایی-یا برای آمریکایی ها سعی کنید برای از سرگیری زندگی خود را به عنوان آنها قبل از همه گیر رسید.

“این یک نام تجاری جدید ویروس و ما باید برای انجام این کارها در یک راه اندازه گیری,” او گفت:. “بدون الزامات مورد نیاز برای چیزهایی مانند [تجهیزات حفاظت شخصی] اجتماعی فاصله و واقعا متفکر سیاست های چگونه به انجام این دهانه آن زمان به آنها را انجام دهد.”

ایالات متحده به احتمال زیاد برای رسیدن به 1 میلیون و تایید موارد از رمان coronavirus در چند روز آینده, جهان, بالاترین مجموع. در سطح جهانی مورد مجموع نزدیک به 3 میلیون نفر, با بیش از 206000 مرگ و میر.

فرمانداران دفاعی

در آن گسترده راهنمای متحده به دنبال کاخ سفید توصیه کرده است که تعدادی از معیارهای مانند افزایش ظرفیت برای تست و تماس با ردیابی باید به ملاقات کرد قبل از اقدام. در سراسر کشور و برخی از کشورهای در حال حاضر آرامش اجتماعی خود را-محدودیت فاصله میان فشار از معترضان گروه های کسب و کار و دیگران.

روز یکشنبه چندین فرمانداران در دفاع از تصمیم خود برای انجام این کار با این استدلال که کشورهای خود را’ تعطیلی را با موفقیت هدف خود را از ساختمان بیمارستان ظرفیت دستیابی به تجهیزات حفاظت شخصی و کاهش گسترش این بیماری همه گیر را رشد.

“حقایق در کشور ما عبارتند از: مارس 30, ما به اوج خود رسید و در بستری شدن در بیمارستان با 560 در سراسر ایالت” اوکلاهما رژیم صهیونیستی است. کوین Stitt یک جمهوری خواه گفت: در فاکس نیوز یکشنبه. “امروز ما باید 300 سراسر کشور در بیمارستان های ما. ما فکر می کنم آن زمان برای اندازه گیری بازگشایی.”

Stitt گفت: بیش از 55 ، 000 Oklahomans تست شده اند و این نرخ مثبت بود 6.3 درصد. او همچنین اشاره کرد که هیچ کس موظف است به بازگشایی یک کسب و کار است.

“من به راهنمایی. اگر یک رستوران را احساس نمی کند مانند آنها آماده برای بازگشایی,” او گفت: “آنها لازم نیست که.”

در سی ان ان دولت از اتحادیهکلرادو رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس یک دموکرات نیز در دفاع از تصمیم خود به بخشی از بازگشایی و نگهداری می شود که او تمرکز اجتماعی-فاصله اقدامات است که در حال پایدار برای هفته های آینده و ماه.

“ما واقعا لیزر متمرکز بدانند چگونه ما می توانیم تحمل و حفظ این نوع از اجتماعی فاصله اقدامات” پلیس گفت:. “اگر ما نمی توانیم موفقیت در انجام آن, اقامت در خانه بود برای هیچ چیز.”

پلیس گفت: یک آشکار سنبله در موارد در کلرادو نسبت به آزمایشهای قبلی که فقط تایید کرد و افزود به کل و منعکس نمی کند وضعیت کنونی است.

در مونتانا برخی از churchgoers بازگشت به خدمات روز یکشنبه به عنوان یک کل اقامت در خانه سفارش منقضی شده است. در مسیح پادشاه کلیسای لوتری در, Billings, هر پیو نگه داشته بود خالی است. حدود 100 نفر جریان به سنت آنتونی کلیسای کاتولیک در لرل که در آن ushers تلاش برای نگه داشتن خانواده ها از هم جدا و ضد عفونی کننده دست در دسترس بود.

“مثل این است که با توجه به زندگی دوباره گفت:” کلیسا عضو جک Auzqui. او گفت که قادر به حضور بوده و معنوی دشوار است برای او و همسرش.

در فلوریدا و سواحل و بازگشایی در صورت محدود با پلیس اصرار بازدید کنندگان برای نگه داشتن در حال حرکت و جلوگیری از تجمع.

در اوکلاهما Stitt به سالن آرایشگاه و حیوان خانگی groomers چراغ سبز به سر کسب و کار در اواخر هفته گذشته و رستوران ها خواهد شد مجاز به بازگشایی درهای خود را جمعه.

در گرجستان کسب و کار از جمله بولینگ alleys تو سرو ورزشگاه و سالن مو شده اند مجاز به بازگشایی با سینما و ناهار خوردن در رستوران ها انتظار می رود به دنبال کت و شلوار امروز.

گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ یک جمهوری خواه و مالی برای سرعت که با او نورد اجتماعی-محدودیت فاصله و در روز یکشنبه سابق غذا و داروی کمیسر اسکات Gottlieb گفت: دولت باز است تا خیلی زود است.

“گرجستان است که قطعا پریدن تفنگ من فکر می کنم اینجا شروع خیلی زود نسبت به جایی که آنها هستند در این بیماری همه گیر” گوتلیب گفت: CBS News’ چهره ملت.

دیگران آماده نیست

میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer یک دموکرات ABC گفت که دولت آماده نیست و باید قوی تر تست, جامعه, ردیابی و برنامه ریزی برای جدا کردن افرادی که مریض است.

“ما باید به زیرک و ما باید به دنبال علم بود و واقعا هوشمند در مورد چگونه ما reengage,” او گفت: “از آنجا که هیچ کس-حتی اگر شما یک معترض یا شما نشسته فرماندار و یا شما در طرف دیگر از موضوع — ما می دانیم که هیچ کس می خواهد موج دوم.”

و نه نیویورک آماده هر چند که ثبت نام آن کمترین مرگ و میر در یک روز از اواخر ماه گذشته. لیبریا اندرو کومو گفت: ساخت و تولید کسب و کار در خارج از شهر نیویورک در منطقه ممکن است قادر به بازگشایی پس از 15 ماه مه زمانی که دولت اقامت-صفحه اصلی سفارش مجموعه به اتمام می رسد.

کومو گفت که اجرای امن بازگشایی اقتصاد نیاز به تغییرات در سطح اجتماعی. “مردم دوست ندارند تغییر,” او گفت:. “این سخت است برای ایجاد تغییر در زندگی خود را, اجازه دهید به تنهایی در یک جامعه سطح جمعی.”

در کالیفرنیا و برخی شروع به پریدن تفنگ. طولانی موج گرما در دولت فریب مردم به سواحل رودخانه ها و مسیرهای پیاده روی یکشنبه, باعث هشدار که سرپیچی از اقامت در خانه سفارشات معکوس می تواند پیشرفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی

در حالی که پنس رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را ابراز خوش بینی در مورد سرعت که با آنها در انتظار این کشور قادر به بازگشایی Birx و Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی را ابراز احتیاط.

در دیدار با مطبوعات روز یکشنبه Birx خواسته شده بود در مورد پنس را سخن گفتن هفته گذشته که “اگر شما نگاهی به روند امروز که من فکر می کنم تا آخر هفته روز یادبود ما را تا حد زیادی این بیماری کروناویروس پشت سر ما است.”

او به نظر می رسد در تناقض است که طرح ریزی های اجتماعی که فاصله خود ادامه خواهد داد و از طریق تابستان و گفت: کشور نیاز به یک “دستیابی به موفقیت” در آزمایش آنتی ژن — مولکول یا ساختار مولکولی است که باعث یک واکنش سیستم ایمنی بدن — برای دریافت در مسیر نسبت به حالت عادی.

مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر نمی رسد در طول تعطیلات آخر هفته اما یکشنبه او ادامه داد: به صدای جیر جیر با عصبانیت در مورد رسانه, شلاق خبرنگاران که گفت “دریافت کرده اند نوبل جوایز خود را برای کار در روسیه, روسیه, روسیه ثابت کرده اند که کاملا اشتباه است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به اشتباه جایزه نوبل, هر چند از روزنامه نگاران شناخته شده برای پوشش خود را از روسیه بررسی دریافت های مختلف جایزه پولیتزر.

او بعد از حذف توییت و پس از آن, توییتی که او در حال تبادل نظر نوشتن: “آیا کسی معنای آنچه به اصطلاح اصیل (نه نوبل) جایزه ویژه به عنوان آن مربوط به خبرنگاران و روزنامه نگاران? شریف تعریف شده است به عنوان ” داشتن یا نشان دادن خوب, ویژگی های شخصی و یا بالا اصول اخلاقی و آرمان است.’ آیا طعنه زدن همیشه کار می کند؟”

با وجود تهمت تلاش برای تغییر موضوع و دموکرات در ادامه به چکش او را برای اظهارات خود در مورد مواد ضد عفونی کننده به عنوان یک امکان درمان برای ویروس.

“شما می دانید آنچه به آنها تماس بگیرید ؟ آنها تماس بگیرید که embalming” خانه سخنران نانسی پلوسی D-کالیفرنیا گفت: در سی ان ان دولت از اتحادیه. “که اصطلاح پزشکی است.”

Birx گفت: نسبت ناروا می داند که مواد ضد عفونی کننده نیست یک درمان برای covid-19.

“این مرا ناراحت می کند این است که هنوز هم در اخبار, چرخه,” او گفت: در همان نشان می دهد. “من فکر می کنم من آن را روشن است که این یک غرق در افکار” بر رئیس جمهور ،

بازی کودکان

اسپانیا در روز یکشنبه اجازه کودکان برای رفتن به خارج برای اولین بار در شش هفته در میان یکی از اروپا و دقیقترین مستندات.

خیابان ها تکرار دوباره با shrieks از شادی و جغ از دوچرخه پس از جوانان زیر 14 اجازه داده شد از خانه های خود را با یکی از والدین تا یک ساعت از بازی. “این فوق العاده است! من می توانم آن را باور نمی شده است شش هفته” سوزانا Sabate یک مادر از 3 سال پسران دوقلو گفت: در بارسلونا. “امروز زمانی که آنها را دیدم درب جلو و ما خود را به آنها اسکوتر آنها هیجان زده شد.”

نخست وزیر پدرو سانچز خواهد شد در حال حاضر یک برنامه ریزی دقیق سهشنبه برای “de-تشدید” از اسپانیا مستند, اما او گفت: آن را با احتیاط باشد. همتای فرانسوی خود قصد دارد به انجام همان.

ایتالیا و ثبت آن در کمترین 24 ساعته و مرگ و میر پس از اواسط ماه مارس برتر جوزپه کونته گذاشته مدتها در انتظار یک جدول زمانی برای برگشت به حالت عادی اعلام کرد که کارخانه های ساخت و ساز و عرضه عمده فروشی کسب و کار می تواند رزومه فعالیت خود را به عنوان به زودی به عنوان آنها قرار داده و اقدامات ایمنی در محل.

کونته همچنین گفت که با شروع مارس 4, پارک ها و باغ ها را بازگشایی مجالس ترحیم اجازه خواهد داشت تا ورزشکاران می توانند رزومه و مردم قادر خواهد بود به بازدید از بستگان در همان منطقه است. اگر همه می رود و فروشگاه ها و موزه ها باز خواهد شد مارس 18, رستوران ها, کافه ها و سالن در ژوئن 1, او گفت:.

اما او هشدار داد که اگر مردم نمی پوشیدن ماسک و اطاعت اجتماعی دیگر-دورى قوانین “منحنی سرایت می تواند به افزایش دوباره آن را خارج از کنترل مرگ و میر صعود خواهد کرد و ما باید آسیب جبران ناپذیر” به اقتصاد است.

پس از اسقف ایتالیایی شکایت کرده است که این آخرین قوانین اجازه نمی دهد برای توده های کونته را گفت: برنامه ریزی برای چنین عبادت منتشر خواهد شد.

یک معترض قرقره در یک جعلی ماهی یکشنبه در یک قایق در دریاچه اتحادیه در سیاتل در طول یک تظاهرات در برابر واشنگتن دولت ممنوعیت ماهیگیری در میان stay-at-home سفارشات. (AP/تد S. وارن) “>
عکس AP
یک معترض قرقره در یک جعلی ماهی یکشنبه در یک قایق در دریاچه اتحادیه در سیاتل در طول یک تظاهرات در برابر واشنگتن دولت ممنوعیت ماهیگیری در میان stay-at-home سفارشات. (AP/تد S. وارن)

چین رسانه دولتی گفت که بیمارستان ها در ووهان اصلی کانون فاجعه دیگر هیچ گونه covid-19 بيمار. ووهان گفت: تمام پروژه های ساخت و ساز از سر گرفته اند به مقامات فشار برای راه اندازی مجدد کارخانه تولید و دیگر فعالیت های اقتصادی است.

اطلاعات اين مقاله کمک توسط Felicia Sonmez, Paige Winfield Cunningham, Meryl Kornfield کیم Bellware پیتر Whoriskey دیدن o’grady و پاملا Rolfe از واشنگتن پست; توسط امی Forliti و جوزف ویلسون از آسوشیتد پرس; با هایلی والر خبری بلومبرگ; و Kurtis لی از لس آنجلس تایمز.

یک بخش در 04/27/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>