کاخ سفید پلوسی وزن بعدی محرک در میان خشم بیش از گذشته لایحه

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

کاخ سفید و دموکرات کنگره در حال آماده شدن برای دور چهارم محرک اقتصادی به این کشور از طریق آن شیوع کروناویروس حتی در حالی که آنها هنوز هم استدلال بیش از 2 تریلیون دلار اندازه گیری رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا جمعه.

مقامات کاخ سفید باید وارد لیست درخواست از سازمان های دولتی در مجموع حدود 600 میلیارد دلار به گفته افراد آشنا با این موضوع. این طرح ها شامل کمک های دولت و همچنین کمک های مالی برای وام مسکن بازار و مسافرت صنایع.

مجلس نانسی پلوسی به خبرنگاران گفت: روز شنبه که دموکرات ها در حال “جمع آوری اطلاعات, گرفتن موجودی” بر آنچه ممکن است مورد نیاز در دور دیگری از محرک. او همچنین نشان داد آمریکا و دولت های محلی نیاز به کمک های فدرال و گفت: وجود دارد می تواند بیشتر پرداخت های مستقیم به شهروندان آمریکایی است.


در مصاحبه روز شنبه با MSNBC, پلوسی گفت: مذاکره کنندگان در حال حاضر موافقت کرده است که “همه چیز خواهد بود خاص به کوروناویروس” در دور بعدی قانون و که آن را نمی خواهد تبدیل به یک “لیست آرزو.”

در مصاحبه با نیویورک تایمز منتشر شده دوشنبه پلوسی نشان داد که دیگر امکان حرکت بود خلاص شدن از حد در دولت های محلی و مالیات کسر و یا نمک که بخشی از 2017 مالیات تعمیرات اساسی. که به خصوص تحت تاثیر قرار کالیفرنیا, پلوسی, خانه, دولت, و, New York.

اما یک سخنگوی آیووا جمهوری خواه چاک Grassley رئیس کمیته امور مالی مجلس سنا را رد کرد و این ایده به عنوان “یک nonstarter.”

“میلیونرهای نمی نیاز به یک جدید فرار مالیاتی به عنوان دولت فدرال صرف تریلیون ها دلار برای مبارزه با بیماری همه گیر” به گفته سخنگوی مایکل Zona.

در ایالات متحده شیوع نمی رود به اوج برای دو هفته دیگر با توجه به پیش بینی های موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی در دانشگاه واشنگتن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: اوایل روز شنبه که او با توجه به خطر پرداخت برای مراقبت های بهداشتی حرفه ای در یک پس از آن لایحه است. او روز یکشنبه گفت که او اختصاص داده خزانه و کار دبیران به کار بر روی بازسازی و فرار مالیاتی برای شرکت های بزرگ رستوران صرف که لغو شد به عنوان بخشی از خود را تا سال 2017 مالیات تعمیرات اساسی. چنین تغییر می ایستد به نفع رئیس جمهور شرکت مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان که اجاره فضا برای رستوران ها در بسیاری از آن رفت و آمد مکرر خواص.

بسیاری از اولویت های پلوسی مشخص شده برای یک دور چهارم در روز دوشنبه شد بخشی از یک جایگزین محرک بیل آمریکا پیشنهاد هفته گذشته است. آنها را رد کرد و با رهبران مجلس سنا در مذاکرات با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

وجود دارد دو حزبی ساختمان حرکت برای یکی دیگر از محرک های اندازه گیری در کنگره است. سناتور. تد کروز تگزاس از حزب جمهوری خواه گفت: دوشنبه در بلومبرگ تلویزیون است که “اگر این بحران همچنان به صورت قابل ملاحظه ای طولانی تر من هیچ شکی نیست که این کنگره را مجبور به دوباره عمل می کنند.”

اما طولانی اصطکاک بین تهمت و Pelosi بیش از 2 تریلیون دلار محرک که ممکن است در سایه مذاکرات در دور چهارم.

دموکرات ها عصبانی هستند که رئیس جمهور با صدور بیانیه ای روز جمعه گفت: او می خواهم تهوع یک بازرس جدید کل در نظر گرفته شده برای نظارت بر توزیع 500 میلیارد دلار در کمک به شرکت های. چندین کاخ سفید دستیاران ناراضی بودند که وزیر خزانه داری استیون Mnuchin توافق برای نظارت در وهله اول با توجه به دو نفر آشنا با این موضوع.

و مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه با انتقاد پلوسی برای به دنبال برنده شدن برخی دموکراتیک اولویت ها در قانون او امضا جمعه مانند هواپیمایی آلودگی کنترل.

“ما می خواهیم برای تغییر قوانین رای دادن ما می خواهیم برای تغییر این, ما می خواهیم آسیاب های بادی در همه جا به خراب کردن همه خانه و مزرعه. ما می خواهیم به انجام تمام انواع چیزهای ناروا” گفت: در فاکس و دوستان است. “آنها می خواستند چیزهایی که خیلی مسخره و تا به حال هیچ چیزی برای انجام با قرار دادن افرادی که فقط در اصل شغل خود را از دست دادن آنها را به کار می کنند.”

با اینحال دولت فدرال دوشنبه اقدام با برنامه های نظارت ویروس مربوط به هزینه های. گلن خوب اقدام بازرس کل در وزارت دفاع منجر شود نه عضو pandemic پاسخ پاسخگویی کمیته ایجاد شده توسط جدید ترین قانون است.

که جدا از بازرس ویژه قانون ایجاد در وزارت خزانه داری این SIG است به نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن و تایید شده توسط مجلس سنا. SIG را به یک بودجه عملیاتی حدود 25 میلیون دلار برای پنج سال و ارائه گزارش های سه ماهه به کنگره است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در امضای بیانیه او نمی خواهد اجازه می دهد جدید watchdog برای گفتن کنگره آن بوده است stonewalled برای اطلاعات توسط سازمان های دولتی بدون اجازه او.

نمایندگان کاخ سفید و وزارت خزانه داری را بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر دوشنبه شب.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>