کاخ سفید به نگه داشتن تماس با فرمانداران در تست لوازم

Category: آرکانساس Comments: No comments

واشنگتن — پس از اصرار آن شد تا فرمانداران به سطح شیب دار بالا coronavirus تست در کشورهای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است اذعان خود درخواست برای کمک.

معاون رئیس جمهور مایک پنس منجر خواهد شد تلفنی با ملت فرمانداران صبح روز دوشنبه از FEMA ستاد در پاسخ به تماس برای ملی تست استراتژی برای کمک به تامین امنیت در تقاضا منابع مانند تست سواب و مواد شیمیایی — یک روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که او می تواند با استفاده از دفاع تولید عمل وادار یک شرکت تولید گوش پاک کن.

پنس را “نقد و بررسی چه بیشتر آنها می توانید انجام دهید و با هم برای توسعه محلی مناسب تست استراتژی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید در کنفرانس خبری روز شنبه. “ما می خواهیم به آنها کمک کند.”

مقامات و کارشناسان بهداشتی می گویند که کشور نیاز به به طور چشمگیری مقیاس آن تست زیرساخت اگر آن را در حال رفتن به با خیال راحت برگردید محدودیت و بازگشایی کسب و کار بدون خطر عمده سنبله در عفونت که نفی هفته های اجتماعی فاصله اقتصادی و نزاع.

Dr. Anthony Fauci, ملت را بالا متخصص بیماری های عفونی گفت: ABC صبح به خیر امریکا صبح روز دوشنبه که این کشور در حال حاضر در حال اجرا در حدود 1.5 تا 2 میلیون آزمون در هر هفته است. اما “ما واقعا نیاز به به حداقل شما می دانید شاید دو بار که سه بار آن است.”

مقامات دولت اصرار داشت که ایالات متحده در حال حاضر به اندازه کافی تست ظرفیت با خیال راحت به اجرای “فاز یک” طرح آنها در هفته گذشته منتشر شد برای شروع آهسته بازگشت به حالت عادی. و آنها استدلال کرده اند که می تواند در حال اجرا دو بار به عنوان بسیاری از آزمون ها به عنوان آنها در حال حاضر اگر تنها آنها با استفاده از تمام تجهیزات آنها در حال حاضر به اینترنت دسترسی دارند.

“بنابراین ما واقعا باید کمک به آنها برای رسیدن به آن است. و این چیزی است که در حال انجام در حال حاضر به تلاش برای ایجاد اتصال بین چه ظرفیت استفاده نشده و همچنین به عنوان آزمون است که در آن ظرفیت برای کمک به آنها” Fauci گفت. “ما باید در حفظ و رفتن. این باید انجام شود با هم واقعا در یک همکاری است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز یکشنبه گفت که کاخ سفید خواهد بود ارسال ارسال فرمانداران از یک لیست بزرگ آزمایشگاهی ماشین آلات در دولت خود را قبل از تماس.

“آنها بسیاری از ماشین آلات در ایالات متحده است که برخی نیست که آگاه, اما آنها وجود دارد,” او گفت:.

اما فرمانداران در هر دو طرف راهرو شکایت شده است برای هفته ها در حال حاضر است که آنها نمی توانند تا سطح شیب دار تست بدون کمک های فدرال به خصوص وقتی که می آید به دسترسی به منابع.

“ما واقعا نیاز به کمک” کالیفرنیا ، مایک DeWine از اوهایو گفت: در ان بی سی دیدار با مطبوعات.

مریلند کالیفرنیا ، لری هوگان با سی ان ان گفت یکشنبه.که تست بود “احتمالا مشکل شماره یک در آمریکا شده است و از ابتدای این بحران است.”

“سعی کنید به فشار این را بگویم که فرمانداران باید مقدار زیادی از تست و آنها فقط باید به کار بر روی تست به نوعی ما انجام نمی دهد و کار ما است کاملا نادرست است.” “هر فرماندار در امریکا شده است هل دادن و جنگ و چنگ زدن به تست های بیشتر و نه تنها از دولت فدرال اما از هر آزمایشگاه خصوصی در امریکا و از همه در سراسر جهان است.”

وایومینگ رژیم صهیونیستی. Mark Gordon دیگر جمهوری خواه روز جمعه به نام دولت فدرال را به یک نقش بزرگتر برای جلوگیری متحده از رقابت در برابر یک بار دیگر برای لوازم.

“این یک خطر ناک مجموعه ای از شرایط در تلاش برای کشف کردن که چگونه به انجام این کار تا زمانی که ما رو در این تست به سرعت — که به بخشی از دولت فدرال پله و کمک — ما فقط نمی خواهید به وجود دارد,” او گفت:.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. اما برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

در روزهای اخیر اما معترضان به خیابان آمده اند در برخی از ایالت ها ايميل خود را به فرمانداران’ stay-در-خانه سفارشات و اجتماعی فاصله مقررات به عنوان آنها خواستار پایان دادن به محدودیت.

Fauci ABC گفت که “واضح است که این چیزی است که صدمه زدن از نقطه نظر اقتصاد” اما هشدار داد که “مگر ما این ویروس را تحت کنترل بهبود واقعی اقتصادی است که نمی خوای اتفاق می افتد.”

“بنابراین چه چیزی شما را اگر شما پرش تفنگ و رفتن به یک وضعیت که در آن شما باید یک سنبله میخوای در مجموعه خود را,” او گفت:. “این قراره نافرجام است. که مشکل است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>