سازمان بهداشت جهانی (WHO) و بنیاد ابتکاری جدید تشخیص (پیدا کردن) اعلام کرد که یک یادداشت تفاهم امضا شده توسط دو سازمان به رسمی یک همکاری استراتژیک است که تقویت تشخیص در کشورهای فقیر توسط بسته شدن عمده تشخیصی شکاف در سطح کشور و تقویت نظارت بیماری است که اطلاع رسانی اقدامات بهداشت عمومی و افزایش شیوع آمادگی و پاسخ.

“این همکاری الهام بخش توسعه است که ما را به یک راه طولانی به سوی حصول اطمینان از دسترسی به تشخیص به همه کسانی که به آنها نیاز دارید” گفت: Dr Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر کل سازمان بهداشت جهانی است. “بهداشت جهانی با چالش های مانند مداوم رمان coronavirus (2019-nCoV) شیوع نشان می دهد که بدون این عناصر ضروری نظام سلامت ما نمی توانیم امید به ترویج سلامت نگه داشتن جهانی امن و خدمت به آسیب پذیر است. من مشتاقانه در انتظار همکاری نزدیک با پیدا کردن برای تعیین آنچه کشور نیاز به ایجاد یک مسیر برای ارائه این نوآوری به طوری که هیچ کس را پشت سر گذاشت.”

تشخیص یک راننده از, بیمار, مالی و سیستم های سلامت, تاثیر و بحرانی enabler جهانی بهداشت, پوشش, اما آن را نیز ضعیف ترین لینک در مراقبت از آبشار. این درست است به خصوص در مراقبت های بهداشتی اولیه تنظیمات در پایین و کشورهای با درآمد متوسط. منحصر به فرد و بی سابقه ای فرصت وجود دارد برای گسترش نقش و تاثیر تشخیص به طور کامل تحقق بخشیدن به توانایی های بالقوه خود را به آدرس عمده بهداشتی تهدیدات امنیتی در حال تحول و بار بیماری از طریق فن آوری دیجیتال و پیشرفت.

پیدا شده است یک شریک فعال که از سال 2008 و یک که با همکاری مرکز پس از سال 2014 اقدام در زمینه آزمایشگاه تقویت و تکنولوژی های تشخیصی ارزیابی است. این گسترش همکاری قرار داده خواهد شد در محل ساختمان بلوک های لازم برای فعال کردن تحول و تغییر در یک حرکت به سوی یک کشور به رهبری تشخیص داد. اولیه workstreams ها را به تمرکز بر روی تقاضا محور دسترسی به ضروری تشخیص و توسعه ملی ضروری تشخیص لیست در کنار مجموعه ای از داده ها است که کمک به مقیاس از تشخیص به پشتیبانی از پایین و کشورهای با درآمد متوسط در مسیر خود به جهانی بهداشت تحت پوشش.

“هر فرد حق دارد به کیفیت تشخیص به موقع گفت:” Catharina Boehme مدیر عامل شرکت پیدا کنید. “جامع خدمات تشخیصی زیر بنای کاربردی و کارآمد سیستم های سلامت نه تنها به مدیریت روز به روز نیازهای بهداشت و درمان بلکه برای اطمینان از شیوع بیماری جدید را می توان کشف و موجود به سرعت. همکاری نزدیک با کسی که به عنوان بخشی از یک کشور به رهبری داد, ما در تلاش برای اطمینان حاصل شود که کم و کشورهای با درآمد متوسط را از آنچه آنها نیاز خود را برای توسعه جامع اطلاعات مبتنی بر استراتژی های تشخیصی است که قادر جهانی بهداشت تحت پوشش و توانمند بیماری نظارت است. جاه طلبی ما این است که همه بیماران و ارائه دهندگان تصمیم گیران دسترسی به راه حل های تشخیصی مورد نیاز برای مطلوب سلامت است.”

استراتژیک توافق نامه همکاری را در ابتدا اجرا برای مدت 5 سال تا سال 2025 است.

در مورد پیدا کردن

پیدا کردن یک شرکت غیر انتفاعی است که همواره نوآوری در توسعه و تحویل تشخیص برای مبارزه با بیماری های عمده ای بر جهان فقیرترین جمعیت. کار ما پل R&D برای دسترسی به, علمی غلبه بر موانع توسعه فناوری; تولید شواهد برای قانونگذاران و سیاستگذاران; پرداختن بازار شکست و فعال کردن شتاب جذب و دسترسی به تشخیص پایین و کشورهای با درآمد متوسط (LMICs). از سال 2003 شده اند ابزاری در توسعه 24 ابزار تشخیصی جدید مورد استفاده در 150 LMICs. بیش از 50 میلیون پیدا کردن-پشتیبانی از محصولات ارائه شده به بازارهای هدف ما از آنجا شروع 2015. یک که با همکاری مرکز ما با بیش از 200 علمی صنعت دولتی و جامعه مدنی شرکا در سراسر جهان در بیش از 70 پروژه های فعال است که عبور از شش اولویت مناطق بیماری. پیدا کردن متعهد به آینده ای که در آن تشخیص زیر بنای تصمیم گیری درمان و ارائه به بنیاد بیماری های نظارت و کنترل و پیشگیری است. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید www.finddx.org

در مورد کسی که

سازمان بهداشت جهانی است که هدایت و هماهنگی سازمان بهداشت برای داخل سیستم سازمان ملل متحد. این مسئول مدیریت بهداشت جهانی مهم شکل دادن به تحقیقات بهداشتی را در دستور کار خود تنظیم هنجارها و استانداردهای تبیین مبتنی بر شواهد گزینه های سیاست ارائه پشتیبانی فنی به کشور و نظارت و ارزیابی سلامت روند. که متعهد به لذت بردن از بالاترین استاندارد بهداشتی قابل دسترسی به عنوان یکی از حقوق اساسی هر انسانی بدون فرق نژاد و مذهب و اعتقادات سیاسی و اقتصادی و یا شرایط اجتماعی. که در حال حاضر جهانی برنامه کار مجموعه سه به هم پیوسته اولویت های استراتژیک: اطمینان از سالم زندگی و رفاه برای همه در تمام سنین; دستیابی به جهانی بهداشت تحت پوشش; و پرداختن به بهداشت و درمان اضطراری و ترویج سالم جمعیت. این اولویت ها مربوط به سه بلند پروازانه اهداف “سه گانه میلیارد”: یک میلیارد بیشتر مردم برای بهره مندی از جهانی بهداشت تحت پوشش; یک میلیارد بیشتر مردم بهتر محافظت از بهداشت و درمان اضطراری و یک میلیارد بیشتر مردم لذت بردن از سلامتی بهتر و خوب بودن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im