که معاملات خاص در محرک و به همین دلیل آنها رو به آنها

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

در مسابقه برای نجات اقتصاد و تصویب دومین بسته نجات اقتصادی در تاریخ آمریکا, کنگره هنوز هم در بر داشت یک راه برای انجام برخی از مد افتاده دولت خانه نعمت و پاداش کلید منافع خاص.

سناتور. Patrick Leahy (D-Vt.) موفق با موفقیت به فشار حداقل کمک شکل برای هر دولت — 1.5 میلیارد دلار — برای اطمینان از کشورهای کوچک مانند او نیست از سمت چپ در این قانون.

ارائه FDA به تصویب “نوآورانه” کرم های ضدآفتاب—که می تواند به نفع اورآل که دارای عملیات در کنتاکی—به نظر می رسد در این لایحه بود که سازی در سنا توسط میچ مک کانل رهبر اکثریت کنتاکی. دستیاران به مک کانل گفت که او نمی فشار برای ارائه و آن را ناشی از یک گروه کاری هر دو حزب به رهبری دیگر سناتورهای کار به اصلاحات بیش از حد داروهای.

صنعت بازی نبود چپ یا: قمار خواهد بود قادر به ضربه بزنید وام های دولت برای فاجعه کمک بازپرداخت پس از قمار مسدود شد از دریافت معافیت های مالیاتی گسترده به کسب و کارهای دیگر پس از طوفان کاترینا در سال 2005.

به عنوان عظیم 2 تریلیون دلار بسته نجات سر به سمت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن میز به عنوان به زودی به عنوان آخر این هفته, این روشن است که منافع خاص و اعضای کنگره نیست اجازه دادن به بحران همه گیر به هدر.

در اینجا نگاهی به یک تعداد انگشت شماری از معاملات خاص و چگونه آنها را به محرک:

آژانس های مسافرتی امداد

قرارداد خاص: توانایی برای درخواست از 25 میلیارد دلار در وام و وام تضمین این سایت متعلق به خطوط هوایی است.

چگونه آنها آن را: شرکت های هواپیمایی با استفاده از نفوذ خود را به ده ها میلیارد دلار در کمک های مالی و وام های گنجانده شده در این لایحه اما حامل نیست تنها کسانی که بهره مند خواهند شد. $25 میلیارد دلار اختصاص داده شده در وام و ضمانت وام برای شرکت های هواپیمایی نیز بهره مند واجد شرایط کسب و کار “مصوب برای انجام بازرسی و تعمیر و تعویض و یا تعمیرات اساسی خدمات و عوامل بلیط.” آخرین دو واژه — “بلیط عوامل” — به این معنی است که آژانس های مسافرتی که کتاب پرواز نیز قادر خواهد بود به درخواست برای یک قطعه از 25 میلیارد دلار.

بهتر و سریع تر کرم های ضد آفتاب

ویژه معامله: جمع در لایحه نهایی زبان است که تضمین میکند که FDA بررسی های جدیدتر و بیشتر رمان مواد لازم برای مقابله با محصولات ضد آفتاب در یک مد به موقع.

چگونه آنها آن را کردم: این فریاد برای کرم های ضد آفتاب است که بخشی از مدتها تلاش برای اصلاح بیش از حد مواد مخدر صنعت افزود: برای نجات لایحه در راستای حمایت از این صنعت و مختلف گروه سلامت. علاوه بر گسترش FDA نظارت بیش از حد محصولات ارائه می روند ساده برای تغییر برچسب ایمنی. قانون از تصویب مجلس نمایندگان و سنا در اشکال مختلف در طول دو سال گذشته. سال گذشته سنا به راحتی تصویب یک لایحه در 91-2 رای دادن.

در علاوه بر این به بیش از ضد اصلاحات نهایی بسته امداد باعث می شود برخی از به روز رسانی به کرم های ضد آفتاب از نوآوری های قانون, 2014 لایحه co-اسپانسر شده از طرف مک کانل و به قانون امضا شده توسط رئیس جمهور سابق باراک اوباما ، در بیانیه ای در زمان مک کانل تاسف آهسته نقد و بررسی از برنامه های کاربردی برای کرم های ضد آفتاب مواد تشکیل دهنده است که به طور بالقوه می تواند بیشتر موثر در حفاظت از پوست و اضافه کرد که این لایحه را به نفع کنتاکی کارگران که تولید “نوآورانه مواد تشکیل دهنده کرم های ضد آفتاب در امکانات” در دولت است.

سهام کوچک متحده

ویژه معامله: توافق خواهد ارائه 150 میلیارد دلار برای دولت های ایالتی و محلی با هیچ دولتی شدن کمتر از 1.5 میلیارد دلار. متحده تقاضاهای مصرانه برای کمک به درآمد مالیاتی تبخیر و نرخ بیکاری صعود توسط ده ها هزار نفر در هر روز است.

چگونه آنها آن را کردم: Leahy رتبه بندی دموکرات در سنا تخصیص بودجه نشان دهنده ورمونت. او به خبرنگاران گفت: در روز پنج شنبه که او تحت فشار قرار دادند برای زبان به اطمینان حاصل شود که کشورهای کوچک را از دست ندهید در بودجه اضطراری.

امنیت شغلی برای برنج نظامی

ویژه معامله: بسته نجات مجوز تهمت به گسترش از نظر تا هفت ارشد رهبران نظامی: نیروی هوایی رئیس ستاد; رئیس عملیات فضایی; رئیس گارد ملی اداره; مدیران از ارتش و گارد ملی هوایی و رئیس ارتش و نیروی دریایی ذخایر. بسیاری از کسانی که بالای افسران شرایط مجموعه به پایان می رسد بعد از این سال. ارائه خواهد اجازه تهمت به حفظ این زمان رهبران در این کار تا زمانی که جانشینان را تایید کرد.

چگونه آنها آن را کردم: ارائه گرديد اولیه جمهوری خواه مجلس سنا نسخه محرک و پشتیبان گیری از کمیته نیروهای مسلح سنا. هدف این است که به تهمت گزینه برای پر کردن رهبری بالای پست ها در میان coronavirus بحران است. “در این زمان بی سابقه کمیته و دولت می خواست برای اطمینان از ما ممکن است هر گزینه در دسترس برای حفظ بحرانی نظامی موقعیت های پر” مارتا هرناندز کمیته سخنگوی گفت.

یک پیروزی برای اعتبار گزارش صنعت

ویژه معامله: مصرف کنندگان نمی توانید یک اعتبار منفی گزارش در صورتی که توافق با وام دهنده به تاخیر در پرداخت و یا پرداخت های جزئی. که یک راه برای دفع ممنوعیت منفی گزارش های اعتباری در طول بحران. اعتباری گزارش صنعت مخالفت ممنوعیت خواهد شده اند به شدت آسیب رساندن به محصولات خود را.

چگونه آنها آن را کردم: دموکرات ها مانند سنسور. Sherrod قهوه ای از اوهایو و برایان Schatz هاوایی ناموفق تحت فشار قرار دادند برای این ممنوعیت علاوه بر دسترسی به گزارش های اعتباری و نمرات. این اولین پیروزی برای گزارش اعتباری شرکت. در طول کنگره آخرین وصله پینه کردن از مقررات مالی در سال 2018 صنعت غلبه واکنش از عظیم Equifax نقض داده ها هنگامی که آن را برنده زبان ارائه یک سپر از مصرف کننده پرونده های حقوقی مربوط به یک اعتبار رایگان مانیتورینگ نیاز در این لایحه است.

وام دانشجویی مالیات بخشش

ویژه معامله: بسته نهایی ایجاد یک مالیات جدید سود برای وام دانشجویی وام گیرندگان که کارفرمایان کمک به آنها را به پرداخت بدهی خود را. بر اساس این لایحه یک شرکت می تواند پرداخت تا $5,250 از یک کارمند پرداخت وام دانشجویی در هر سال در یک مالیات بر اساس.

چگونه آنها آن را کردم: ارائه ناشی از هر دو حزب پیشنهاد گردش در کاپیتول هیل برای چند سال گذشته و اخیرا تحت فشار قرار دادند توسط سنسور. جان Thune (R-S. D.) و مارک وارنر (D-Va.), کارفرمایان بزرگ و گروه های کالج. مظنونان حمله به دانشگاه رادنی Davis (R-بیمار است.) و Scott Peters (D-کالیفرنیا.) همچنین معرفی یک همراه و همدم لایحه در مجلس. برخی از منتقدان با این حال باید گفت که آن را ارائه مزایای مالیاتی جدید به لحاظ مالی امن خوبی برای وام گیرندگان که نمی نیاز به کمک.

قمار تاس رول و پیروزی

ویژه معامله: قمار تحت فشار قرار دادند برای مقررات به مطمئن شوید که آنها نمی تواند مسدود شده از فدرال کمک. آنها مجاز به درخواست برای بخشهایی از $350 میلیارد دلار در اداره کسب و کار کوچک وام اگر آنها به یک کسب و کار کوچک و نیاز به کمتر از 10 میلیون دلار. بزرگتر قمار می توانید برای $454 میلیارد وام با حمایت وزارت خزانه داری.

چگونه آنها آن را کردم: قمار ترس از محروم بودن. صنعت به دنبال مطمئن شوید این لایحه را شامل نمی شود هر گونه مقررات که بلوک MGM اقامتگاههای تفریحی بین المللی وین تفریحی, Las Vegas Sands یا اعضای دیگر از همان کمک به صنایع دیگر.

رایگان تصویری ملاقات در زندان

قرارداد خاص: این قانون به این معنی رایگان ویدئو کنفرانس و تلفن برای زندانیان در طول همه گیر اگر دادستان کل لایحه Barr موافق است.

چگونه آنها آن را کردم: به عنوان بیماری همه گیر در سراسر ایالات متحده زندانها لغو عادی ساعات بازدید و امکانات بسته به خارج از بازدید کنندگان. و زندانیان به طور معمول به صورت بالاتر از حد معمول هزینه برای تماس با کسانی که در خارج از زندان زمینه مسئله ای است که کمیسیون ارتباطات فدرال و برخی از قانونگذاران سعی کرده اند به آدرس در گذشته است. هفته گذشته سناتور. Cory Booker (D-N. J.) فشرده اداره زندانها به اهل بیت اجازه می دهد تماس های تلفنی و ویدئو کنفرانس به صورت رایگان در طول همه گیر و تبلیغ یک پیروزی پس از سنا عبور از امداد اندازه گیری.

بندر لایروبی کمک

خاص قرارداد: این قرارداد شامل زبان ساخت آن را آسان تر برای کنگره به دل کردن پول برای لایروبی بندر با معافیت از هزینه های اختیاری کلاه Army Corps of Engineers بودجه ارائه شده از طریق بندر تعمیر و نگهداری صندوق. ارائه یک مزیت برای پورت های که نیاز به لایروبی کار مانند یک تلفن همراه علا., در تخصیص بودجه سنا رئیس ریچارد شلبی (R-Ala.) صفحه اصلی دولت است.

چگونه آنها آن را کردم: برجسته حامیان این فشار شامل شلبی و خانه حمل و نقل و زیرساخت های رئیس پیتر DeFazio (D-سنگ.). شلبی مبارزه کرده است بارها و بارها با خود بر سر این موضوع. یک جمهوری خواه دستیار به نام تصمیم “آسان به Shelby پس او مایل است آن را برای سال و در حال حاضر چرا که نه آن را به او؟”

برای کمک به کشاورزان

ویژه معامله: محرک را فراهم می کند $9.5 میلیارد دلار در کمک های اضطراری برای صنعت کشاورزی و تغذیه از 14 میلیارد دلار در هزینه های سازمان به کشاورزی وزارت کالا اعتباری Corp., افسردگی دوران موسسه مالی راه اندازی برای ایجاد ثبات در اقتصاد کشاورزی — همان USDA سازمان تجارت ارسال کمک مالی پرداخت به کشاورزان است. تولید کنندگان اعم از دامداران و دامها و دامداران به میوه و سبزی تازه تولید کنندگان واجد شرایط هستند.

چگونه آنها آن را کردم: دام گروه شده اند و با تکیه بر قانونگذاران برای هفته ها به تسویه حساب کردن پول برای تولید کنندگان که دیده می شود قیمت کالاها شاقول از ژانویه تاکنون است. غربی سناتور از جمله جان Hoeven (R-N. D.) که ریاست تخصیص پنل که نظارت های کشاورزی هزینه های مطمئن ساخته شده که مفاد بودند بخشی از طرح محرک اقتصادی از گرفتن بروید. سپس بالا دموکرات مانند میشیگان ایالت دبی neil thomas, رتبه بندی عضو در کارگروه کشاورزی تحت فشار قرار دادند به شامل زبان ساخت تخصص کشاورزان محصول مانند میشیگان گیلاس ترش تولید کنندگان واجد شرایط برای کمک های اضطراری.

مایکل استراتفورد, رایان McCrimmon, Connor اوبراین سارا Owermohle آنتونی Adragna جان Hendel و Zachary Warmbrodt کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>