چه کسی واجد شرایط برای پرداخت ترک جدید کروناویروس قانون

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

اعتبار…الهام Schukar برای نیویورک تایمز

Coronavirus کمک های اضطراری بسته شد قانون چهار شنبه, می دهد بسیاری از کارگران آمریکایی پرداخت می شود ترک اگر آنها نیاز به زمان کار به دلیل ویروس.

این اولین بار است که ایالات متحده تا به حال گسترده فدرال پرداخت را ترک کنند و شامل افرادی که به طور معمول نمی توانید چنین مزایای مانند پاره وقت و فرفره اقتصاد کارگران است. اما اندازه گیری شامل حداقل نیمی از بخش خصوصی و کارگران از جمله کسانی که در این کشور بزرگترین کارفرمایان.

آن را می دهد واجد شرایط کارگران از دو هفته از پرداخت مرخصی استعلاجی اگر آنها بیمار قرنطینه و یا به دنبال تشخیص یا پیشگیرانه برای مراقبت از coronavirus و یا اگر آنها در حال مراقبت از بیمار و اعضای خانواده. آن را می دهد 12 هفته مرخصی با حقوق به مردم و مراقبت از کودکانی که مدارس تعطیل هستند یا که ارائه دهنده مراقبت از کودکان در دسترس نیست به دلیل coronavirus.

اکثر کارگران و کارهای کوچک و شرکت ها و سازمان های غیر انتفاعی می توانید پرداخت را ترک می تواند به عنوان کارکنان دولت به عنوان طولانی به عنوان آنها به کار گرفته شده حداقل 30 روز.

کسانی که در شرکت های با بیش از 500 نفر — 48 درصد از کارگران آمریکایی — محروم هستند. کارگران در مکان هایی با کمتر از 50 کارمند — 27 درصد از کارگران را شامل می شوند اما وزارت کار می تواند معاف کسب و کارهای کوچک اگر ارائه ترک خواهد آنها را از کسب و کار. کارفرمایان نیز می تواند کاهش به دادن مرخصی به کارگران در خط مقدم بحران: ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و پاسخ اضطراری.

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس

  • معاون رئیس جمهور آزمایش منفی برای coronavirus.
  • به عنوان ضرورت برای لوازم پزشکی سازد, کاخ سفید می گوید شرکت های پله تا برای کمک به.
  • هاوایی فرماندار دستور 14 روز در قرنطینه برای هر کسی که پس از رسیدن در دولت است.

بله. کارگران پاره وقت پرداخت خواهد شد مقدار آنها به طور معمول کسب درآمد در یک دوره دو هفته ای. افرادی که خود اشتغالی — از جمله فرفره اقتصاد کارگران مانند رانندگان و Instacart خریداران — همچنین می توانید دریافت پرداخت می شود ترک فرض آنها از پرداخت مالیات. آنها باید خود را محاسبه میانگین روزانه خود اشتغالی درآمد برای سال پس از آن ادعا می کنند که مقدار آنها را به عنوان اعتبار مالیاتی (آنها می تواند به کاهش خود را برآورد سه ماهه پرداخت مالیات در این میان).

اگر شما بیمار هستید و یا به دنبال مراقبت از خودتان به شما در کسب مقدار کامل شما معمولا پرداخت تا حداکثر $511 یک روز. اگر شما در حال مراقبت از یک بیمار از اعضای خانواده و یا یک کودک که در مدرسه یا مهد بسته است شما کسب دو سوم از معمول خود را پرداخت تا به حد روزانه از $200.

وزارت کار باید موضوع دستورالعمل آوریل 2 برای کمک به کارفرمایان در محاسبه چقدر پرداخت مرخصی کارکنان خود را باید دریافت کنید. پس از آن شما باید قادر خواهید بود به سادگی اطلاع کارفرمای خود را ترک و پرداخت مبلغ مشخص شده توسط قانون است.

آنها خواهد پرداخت برای مبلغ در مدت سه ماه در قالب حقوق و دستمزد اعتبار مالیاتی. (مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: این پیشرفت خواهد کرد و این پول زودتر برای کارفرمایان که نمی توانید صبر کنید که طولانی است.) بازپرداخت نیز پوشش سهم کارفرما برای بیمه بهداشت و درمان در طول ترک. آن را به طور کامل قابل استرداد می باشد به این معنی که اگر مقدار که کارفرمایان پرداخت کارگران که در مرخصی است بزرگتر از آنچه که آنها مدیون مالیات به دولت ارسال خواهد شد و آنها را برای بررسی باقی مانده است. (می رود که برای خود اشتغالی و فرفره اقتصاد کارگران بیش از حد.)

شما می توانید هر بیمار خود را ترک و شرکت در حال حاضر ارائه می دهد. هشتاد و نه درصد از کارکنان این شرکت پرداخت کرده اند مرخصی استعلاجی اما به ندرت به عنوان طولانی به عنوان دو هفته و دستمزد پایین کارگران حداقل به احتمال زیاد به آن را دارند. (برخی از شرکت های بزرگ مانند وال مارت و هدف اضافه شده اند پرداخت می شود و بیمار برای ترک coronavirus.) زیر یک سال 1993 قانون شما واجد شرایط برای 12 هفته بدون مزد در خانواده و پزشکی را تا زمانی که شرکت شما دارای حداقل 50 نفر; شما مشغول به کار وجود دارد برای یک سال و دیدار با شما و سایر مدارک.

کنگره جمهوری خواهان و تهمت و گفت: دولت به استثنای شرکت های بزرگ بود که یک شرط لازم برای عبور از این لایحه با توجه به مردم در جریان بحث. آنها همچنین خواسته دیگر محدودیت های که دریافت می تواند ترک. برای مثال اصلی لایحه تصویب شده توسط مجلس را داده اند کارگران 12 هفته مرخصی با حقوق برای مراقبت از خود و یا بیمار و اعضای خانواده به جای دو. پرداخت ترک شد انگیز ترین بخش این لایحه در کنگره دستیاران گفت.

هیچ. آن را به معنای به عنوان یک پاسخ به کروناویروس و منقضی Dec. 31.

بله. این بسته شامل دیگر انواع کمک ها از جمله مزایای بیکاری رایگان coronavirus تست و مواد غذایی و کمک های پزشکی. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از کنگره خواسته است تا برای $1 تریلیون دلار به پرداخت های مستقیم به مالیات دهندگان آمریکایی و به کسب و کارهای کوچک. و قانونگذاران در حال معرفی قوانین دیگر از جمله دموکراتیک برنامه ریزی برای پرداخت بیشتر ترک. نیویورک تایمز در حال اجرا است یک مرکز برای امور مالی شخصی کمک کند در طول این بحران با اطلاعات در مورد جمع آوری بیکاری پرداخت اجاره پرداخت قبوض و بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>