که می خواهد برای خرید متس? کوهن مقابله مرده است اما تیم هنوز برای فروش

صاحبان متس نیویورک می گویند که آنها در حال فروش این تیم به میلیاردر استیو کوهن اما حق رای دادن است که هنوز هم برای فروش.

استرلینگ شرکای یک شرکت حمایت شده توسط متس صاحبان آن را گفته نمی تواند رسیدن به یک معامله با کوهن که می خواست به خرید لیگ بیس بال تیم ملی. اما آن را به استخدام Allen & Co. به مدیریت فرایند به دنبال یک جدید فروش.

“معامله بین استرلینگ و استیو کوهن بسیار پیچیده یک” شرکت در بیانیه ای گفت:. “با وجود تلاش های طرفین بیش از گذشته چند ماه از آن آشکار شد که معامله به عنوان فکر می شده اند بیش از حد دشوار است برای اجرا.”


MLB کمیسیون گفت: صبح روز پنج شنبه که کوهن را تصاحب از متس بعید است که برای ادامه اضافه کردن وزن به این ایده است که ایران محکوم شد.

“باور من این است که نمی شود یک معامله” راب مانفرد به خبرنگاران گفت: روز پنج شنبه در صاحبان جلسات در اورلاندو ،

کوهن گفت: در ماه دسامبر بود که او در مذاکرات با صاحبان متس برای به دست آوردن تا 80 درصد از تیم است که در آن او در حال حاضر یک سرمایه گذار. معامله را با ارزش این باشگاه در بازی بیس بال-ضبط $2.6 میلیارد دلار است.

به عنوان بخشی از معامله طرفین گفت که فرد Wilpon باقی خواهد ماند و این تیم را صاحب اصلی برای حداقل پنج سال — و پس از آن کوهن خواهد کنترل حق رای دادن. جف Wilpon او خواهد ماندن در این تیم رئیس اجرایی برای همان دوره است.

یک مسئله دشوار است برای حل و فصل بود که کوهن, 63, فرض کنترل.

نیویورک پست گزارش داد اوایل این هفته که بحث سقوط کرده بود چون متس صاحبان تغییر شرایط در اواخر مرحله.

کوهن — که خالص ارزش است $9.2 میلیارد دلار با توجه به میلیاردرهای بلومبرگ شاخص—صاحب Point72 مدیریت دارایی. سابق خود شرکت SAC, سرمایه و مشاوران و التماس کرد گناه را به تقلب اوراق بهادار در سال 2013 و پرداخت جریمه به عنوان بخشی از ایالات متحده سرکوب خودی معاملات در وال استریت.

این معامله در حال سقوط از هم جدا دیده می شد به عنوان یک ضربه به متس طرفداران بودند که امیدوار جدید مالکیت می دم این تیم با پول بیشتر برای به دست آوردن نمایندگی رایگان. این متس حقوق و دستمزد در طول این فصل بود 160 میلیون دلار 10 در MLB.

اما میلیاردر هنوز هم دارای 8% از این تیم و ابراز امیدواری کرد که متس را واکشی و حتی بالاتر قیمت در آینده معامله.

“من بسیار نا امید ما نمی تواند کار یک معامله او گفت:” در ایمیل و بیانیه. “من می خواهم برای تشکر از طرفداران خود را برای حمایت و احترام آنها به من نشان داد و من می خواهم برای تشکر از کمیسر مانفرد و MLB برای حمایت خود را از طریق فرایند. من به آن بهترین شات.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید