کل بچه های بنیاد به $5,000 برای کارآفرینان جوان از طریق آن #WholeKidsBiz قرعه کشی

Category: وب وایر Comments: No comments

کل بچه های بنیاد اعلام کرد آن است که اعطای $5,000 برای دانشجو کارآفرینان که در حال بهبود راه کودکان و نوجوانان از طریق خوردن آن #WholeKidsBiz قرعه کشی این ماه است. با یک ماموریت برای بهبود کودکان, تغذیه و سلامتی, غیر انتفاعی است که ارائه این فرصت را به ایجاد آگاهی جوانان-رهبری کسب و کار و توسعه درک برای آینده کمک مالی برنامه برای دانش آموزان و برنامه های مدرسه.

از مارس 18 – 25 دانش آموزان 11 – 18 سال با حمایت از یک پدر و مادر یا معلم می توانید وارد کنید برای یک شانس برای برنده شدن منابع مالی برای حمایت از پروژه های خود را با ارسال یک فیلم زیر سه دقیقه توصیف چگونه کسب و کار خود و یا کارآفرینی برنامه مدرسه است کمک به بچه های غذا خوردن سالم در یکی از سه حوزه: باغبانی گیاه به جلو پخت و پز و یا تغذیه آموزش و پرورش است.

جوانان علاقه به کارآفرینی در حال افزایش است. در ایالات متحده 8 در 10 نفر (77 درصد) در کلاس 5 – 12 می گویند آنها می خواهند به رئیس خود را 45 درصد می گویند که آنها برنامه ریزی برای شروع کسب و کار خود و 42 درصد می گویند که آنها را اختراع چیزی است که تغییرات جهان, با توجه به گالوپ-امید شاخص. قرعه کشی اولین گام در تعیین بهره و حمایت مورد نیاز برای کمک به کارآفرینان جوان و برنامه های کسب و کار و هدایت کمک خواهد کرد در آینده خلبان کمک مالی برنامه.

“دانش آموزان مصرف سرب در تأمین انرژی تغییر واقعی در جوامع و مکاتب—این که آیا آن را در حال رشد و فروش سبزیجات از باغ مدرسه و یا ترکیب سبزیجات را به شیرینی گفت:” نونا اجرایی مدیر کل بنیاد کودکان و نوجوانان. “ما هیجان زده برای حمایت از کارآفرینی آموزش به عنوان مهارت های تفکر انتقادی نیاز به یک کارآفرین موفق خواهد شد تا نسل بعدی ما از رهبران برای موفقیت در هر آنچه که آنها به آرزوی.

تصویری مطالب نیز باید به اشتراک گذاری درس های آموخته شده و نکاتی برای موفقیت به کمک بچه های دیگر یاد بگیرند که چگونه برای شروع کسب و کار خود و برای مدارس به رشد برنامه های خود را. پدر و مادر و معلمان می توانند خود را نوشته به نمایندگی از دانش آموزان از طریق یکی از کانال پنج: Twitter, Instagram, Facebook, YouTube و یا وب سایت بنیاد. ورود کامل اطلاعات موجود در http://www.wholekidsfoundation.org/WholeKidsBiz. 12 برندگان انتخاب خواهند شد و اعلام کرد که در تاریخ 2 آوریل سال 2020 با یک جایزه 1000 $و کوچکتر جوایز در $500 و 250 دلار افزایش است.

این بنیاد دارای سابقه ای طولانی در تعامل با مربیان و جوامع برای تعیین آینده برنامه های کمک هزینه. در سال 2014 کل بنیاد کودکان و نوجوانان به میزبانی یک خلبان کمک مالی برای ارزیابی منافع ملی و نیاز آموزشی خانه زنبور. فقط دو سال بعد بنیاد رسمی و راه اندازی زنبور عسل گرانت برنامه فراهم می کند که یکی نیست اما چهار اعطای گزینه های catered برای دیدار با بزرگترین نیازهای آن K-12 مدرسه و غیر انتفاعی گیرندگان. در این سال کل بنیاد کودکان و نوجوانان خواهد شد و جایزه آن یک میلیون دلار با خود زنبور عسل گرانت برنامه به صندوق خانه زنبور که کمک به کودکان رعایت زنبورها نزدیک و یادگیری در مورد نقش حیاتی این گرده در سیستم غذایی.

از سال 2011 کل بچه های بنیاد اهدا بیش از 34 میلیون دلار در کمک های مالی در نتیجه 6,005 خوراکی یادگیری باغ 5,804 مدرسه سالاد و 501 زنبور عسل, برنامه, خدمت, بیش از 8.1 میلیون دانش آموز. علاوه بر این بنیاد آموزش بیش از 19,000 معلمان و مدرسه خدمات مواد غذایی کارگران از طریق آن سالم کارکنان برنامه با تمرکز بر تغذیه و سلامتی.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پایه و اساس بازدید wholekidsfoundation.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>