چرا جیمی Dimon نیاز به عمل جراحی اورژانس

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

احساس “پاره شدن درد قفسه سینه” روشن است علامت هشدار دهنده از نوع ديسکسيون حاد آئورت که جی پی مورگان چیس مدیر عامل جیمی Dimon گفته است تجربه کرده اند. و زمان از جوهر برای جلوگیری از مرگ است.

Dimon تحت عمل اورژانسی جراحی قلب روز گذشته برای یک ديسکسيون حاد آئورت. “آن را زود و عمل جراحی با موفقیت انجام شد” این بانک در بیانیه ای گفت: دیروز. “او بیدار است, هشدار, و دوره نقاهت را به خوبی.”

دیسکسیون آئورت شامل پارگی در رگ خونی بزرگ کردن قلب است. بسته به جایی که اشک است که خطر فوری است پارگی بنابراین “زمان ذخیره شده برابر است با نجات زندگی” گفت: نورث وسترن پزشکی جراح قلب دکتر کریستوفر Malaisrie.


به این منظور نورث وسترن پزشکی ایجاد کرده direct-to-the-عامل-اتاق پروتکل برای آئورت بالا رونده که نیاز به جراحی اورژانس دارد. نورث وسترن با استفاده مستقیم-به-یا پروتکل نزدیک به 10 بار از زمان تاسیس آن در ماه ژانویه, او گفت:.

“اولین گام این است که ارتباطی به طوری که پزشکان می تواند صحبت می کنند به طور مستقیم به جراح” و بیماران می توانند به طور مستقیم از آمبولانس به اتاق عمل, عبور از اتاق اورژانس یا بخش مراقبت های ويژه, او گفت:. “ما می دانیم (اضطراری دیسکسیون آئورت) در راه است و به زودی به عنوان ما یک برآورد زمان ورود ما به کسی ملاقات با آنها را در درب و یا در حال حاضر prepped.”

“وجود دارد بسیار بالا و مرگ و میر زود هنگام مرتبط با” اشک به صعودی بخشی از آئورت که حامل خون به طور مستقیم از قلب به رگ های خونی به سر دکتر گفت: Antone J. Tatooles یک جراح قلب در مرکز پزشکی دانشگاه راش.

شناخته شده به عنوان یک نوع شکافی که وضعیت معمولا یک اورژانس جراحی است چرا که “80 درصد از مردم حتی نمی آن را به بیمارستان گفت:” دکتر فیلیپ اسکندر جراح قلب در حمایت مرکز پزشکی مسیح در بلوط چمن.

به طور معمول در لایه درونی آئورت است مانند “آسفالت در تازه آسفالت جاده با یک سطح صاف” الکساندر گفت. “هنگامی که شما دریافت یک قطره اشک مانند یک حفره خون تمایل به وسط و لایه بیرونی آئورت و سپس آن را تجزیه وسط و لایه بیرونی از هم جدا است.”

با نوع B dissections که شامل نزولی بخشی از آئورت 80 درصد از بیماران در واقع زنده ماندن با مدیریت پزشکی فشار خون و مادام العمر برای نظارت بر مسائل مانند بزرگ شدن رگ های خونی ،

این جی پی مورگان چیس بیانیه ای را فاش نمی کند چه نوع از دیسکسیون آئورت Dimon رنج می برد.

با هر نوع دیسکسیون آئورت افراد مبتلا به فشار خون بالا و بزرگ شدن رگ های خونی به علت آنوریسم یا همبند-اختلالات بافت Marfan Syndrome می تواند مستعد به بیماری Tatooles گفت.

فراتر از پاره شدن, درد, دیسکسیون آئورت علائم هشدار دهنده می تواند شامل گردش خون ضعیف یا اندام حسی, او گفت:. کسانی که شرایط و علائم هشدار دهنده نیاز به توجه شود به طوری که تشخیص دیسکسیون آئورت می تواند گرفتار شود قبل از آن خیلی دیر است.

این واقعیت است که با مشخصات بالا مدیر عامل شرکت ممکن است رنج می برند دیسکسیون آئورت است که جای تعجب نیست ،

“من فرض کنیم کسانی که مشاغل پر استرس شغل و عواملی که درایو عملکرد بیشتر در حال و نه در نظر گرفتن زمان به مراقبت از خود” می تواند به این مشکل کمک. “پیام من خواهد بود: اگر شما نمی مراقبت از خود شما نمی مراقبت از کسب و کار شما. پس زمان را چک کنید و آدرس بالقوه عوامل خطر است که می تواند ویرانگر باشد.”

این داستان برای اولین بار ظاهر شد در crain’s Chicago کسب و کار.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>