چرا که نه-پس-کسب و کارهای کوچک بهره مند از کسب و کار کوچک نجات

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

در حالی که برخی mom-and-pop کسب و کار منتظر بیهوده خود را برای به اشتراک گذاری فدرال نجات یک زن از 700 نفر شرکت زیست فناوری که به تازگی پرداخت چند دلار حل و فصل به وزارت دادگستری ایالات متحده تصویب شد برای یکی.

یک جراحی fabricator با 795 کارکنان بیش از حد بود. بنابراین یک شرکت مخابراتی است که 1,270 کارگران 700 آنها مستقر در ایالات متحده


چک Protection Program تبلیغ به عنوان یک Covid-19 تاسیسات برای کسب و کار با کمتر از 500 کارگر ارائه ده ها میلیون دلار وام به شرکت های با مراتب بزرگتر payman از آن با توجه به افشاگریهای ظ توسط عموم معامله شرکت هایی که موفق به دریافت کمک. شرکت با عنوان بسیاری از 1500 کارگران می تواند دسترسی به این برنامه لطف مبهم قوانین فدرال که در سال 2016 تعریف آنچه به منزله یک کسب و کار کوچک.

“ما در حال نا امید است که این اتفاق می افتد چرا که ما احساس اعضای ما در حال گرفتن جعبه بیرون” گفت: کارن Harned مدیر اجرایی فدراسیون ملی مستقل کسب و کار کوچک کسب و کار مرکز حقوقی. “آنها احساس می کنم مثل یک بار دیگر آنها در حال گرفتن shortchanged. نجات را برای همه آنها را.”

در زیر منوی فدرال کسب و کار کوچک از قوانین دولت است که مجموعه ای از محدودیت های اندازه توسط صنعت قیر ذغال سنگ شرکت با به عنوان بسیاری از 1500 نفر از کارکنان واجد شرایط برای PPP وام از آنجا که 10 میلیون دلار به عنوان تولید کنندگان فولاد با 1000 کارگران است. ناشران موسیقی, روزنامه ناشران و شرکت های که ارائه دریا کشتی و همه می تواند به عنوان بسیاری از دو بار 500 کارمند حد که عناوین ساخته شده که کنگره تصویب این برنامه در ماه گذشته.

نان ذرت مکزیکی-سازندگان cheesemakers و کارخانه های لبنی همراه با شرکت هایی که لوازم آرایش می تواند به عنوان بسیاری از 1,250 کارکنان و هنوز هم کوچک است. در تمام شرکت ها در بیش از 300 صنایع کوچک در نظر گرفته شده توسط مقامات فدرال و حتی زمانی که آنها بیش از 500 نفر از کارگران. (نیز وجود دارد برخی از صنایع که برای آن محدود است مجموعه ای کمتر از 500 کارگر است.)

حل و فصل و سپس وام

MiMedx گروه های مستقر در آتلانتا شرکت با 700 کارمندان تصویب شد هفته گذشته برای 10 میلیون دلار PPP وام با توجه به ایالات متحده آمریکا کمیسیون بورس و اوراق بهادار تشکیل پرونده. شرکت در “فولاد لوازم خانگی و لوازم تولید” صنعت که در آن شرکت های کوچک در نظر گرفته با عنوان بسیاری از 750 کارکنان.

در اوایل این ماه MiMedx وارد مدنی حل و فصل با وزارت دادگستری برای حل و فصل اتهامات که آن را آگاهانه ارسال کاذب تجاری و قیمت گذاری آشکار به U. s. Department of Veterans Affairs; شرکت موافقت به پرداخت $6.5 میلیون نفر است. یک MiMedx سخنگوی گفت: این شرکت در انطباق با کسب و کار کوچک برنامه وام قوانین.

SBA که نظارت بر برنامه هایش برای تنظیم زمان اندازه استاندارد در سال 2016 به حکومت چگونه کسب و کار در صنایع مختلف می تواند دسترسی به آن برنامه های موجود و برای دولت متعاهد اهداف است.

این استاندارد با هدف تقویت موقعیت رقابتی کوچکتر اپراتورها در صنایع مختلف با توجه به مارس 2019 گزارش. در تنظیم آنها SBA نظر عواملی مانند درجه رقابت متوسط اندازه شرکت و موانع ورود برای شرکت های جدید در هر صنعت.

زمانی که کنگره ایجاد PPP ماه گذشته—با تامین بودجه اولیه $349 میلیارد—تنظیم تعاریف شد و در حال حاضر در محل. خیابان اصلی مغازه ها باقی مانده بودند در رقابت با دور شرکت های بزرگتر و همه گیر-امداد برنامه شنود گذاشته شد خشک در 13 روز. کنگره اختصاص $320 میلیارد بیشتر در هفته گذشته و SBA گفت: این امر رزومه پذیرش برنامه های کاربردی وام در روز دوشنبه.

این برنامه طراحی ممکن است به این مشکل کمک کرده واقعا برای کسب و کارهای کوچک. آن بخشایش وام پوش شد در 2½ بار یک شرکت متوسط ماهانه حقوق و دستمزد و یا 10 میلیون دلار—هر کدام که کمتر است. شرکت های بزرگتر را بزرگتر سهام ازدحام دیگران است.

‘محدود دلار’

اما کسب و کارهای بزرگتر نیز احتمال بیشتری برای ایجاد روابط با وام دهندگان بیشتر ذخایر و دسترسی بهتر به بازارهای سهام از کوچکتر گفت: جان Arensmeyer مدیر اجرایی کسب و کار کوچک اکثریت یک گروه مدافع.

“وجود دارد نیاز در همه جا در اقتصاد اما شما رو محدود دلار” Arensmeyer گفت. “بنابراین ما فکر می کنم که سیاستگذاران باید به دنبال به سمت جایی که بزرگترین نیاز است.”

این قانون که ایجاد PPP همچنین شامل یک ویژه ارائه اجازه می دهد رستوران ها و هتل های زنجیره ای با هزاران نفر از کارکنان به درخواست برای وام تا زمانی که هر یک از آن مکان فیزیکی تا به حال بیش از 500 نفر از کارگران. که ارائه اجازه برخی از ملی زنجیر به استفاده از برنامه گسترده است.

خشم عمومی دارای عقاید به عنوان یک رشد فهرستی از شرکت های دولتی فاش کرد که آنها می خواهم با موفقیت در دسترسی به برنامه. در پاسخ شرکت از جمله زاینده رود که یک مبلغ 10 میلیون وام و اپراتور روت کریس steakhouses که 20 میلیون دلار اعلام کرد قصد دارد برای بازگشت وجوه آنها شنود گذاشته بودم.

برخی از شرکت های بزرگتر که با دریافت وام گفت: آنها با استفاده از آنها را برای دریافت از طریق دوره های دشوار.

IDT, یک شرکت مخابراتی در نیوآرک, N. J., استخدام 700 نفر در ایالات متحده است. آن را با استفاده از آن 10 میلیون دلار وام “به ادامه پرداخت حقوق و مزایا در زمانی که فروشگاه های خرده فروشی است که ما مخابرات نیروی فروش و توزیع سلاح پوشش یا بسته و یا خدمت به مراتب کمتر مشتریان” سخنگوی لایحه Ulrey گفت. این شرکت تا به حال $1.4 میلیارد دلار درآمد در سال گذشته براده نشان می دهد.

“ما سپاسگزار قادر به ادامه ارائه کارکنان با حقوق و مزایای بهداشت و درمان هر دو مطابق با اعلام قصد PPP برنامه و از آنجا که ما کارگران بخشی از خانواده ما” Ulrey گفت.

جهانی ضد زنگ, فولاد تولید کننده در Bridgeville Pa. دریافت 10 میلیون دلار وام در هفته گذشته یک ثانیه پر نشان می دهد. این شرکت که نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر به حال 795 کارکنان در ماه دسامبر با توجه به سالانه خود را کردهاید ، آن را تا به حال سود $4.3 میلیون در فروش $243 میلیون سال گذشته است.

Lindblad اعزامی Holdings نیویورک مبتنی بر اکوتوریسم شرکت, استخدام 650 نفر با 461 مستقر در این کشور است. آن را دریافت $6.6 میلیون PPP وام مارس 10.

یک سخنگوی شرکت با اشاره به این که SBA استاندارد برای کروز-خط صنعت—یا “دریای عمیق مسافر حمل و نقل” صنعت آن را به عنوان نامیده می شود و در مقررات است—1500 کارکنان. او گفت: Lindblad نشده تولید هر درآمد پس به طور داوطلبانه تعلیق جدید اعزامی مارس 12. این شرکت خود را حفظ کرده است سطح نیروی انسانی, او گفت:.

راهنمایی جدید

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin به دنبال دفاع از این برنامه رسیدن به بیش از 1 میلیون شرکت با کمتر از 10 کارگر که تایید شده برای وام. SBA گزارش می گوید بیش از 1.2 میلیون وام برای $150,000 یا کمتر است.

حتی کسانی که وام های کوچک برای محاسبه تنها 17 درصد از $342.3 میلیارد پردازش شده است. و در حالی که کمتر از 2 ٪ از برنامه های مورد تایید به دنبال وام برای بیش از 2 میلیون دلار به آنها اختصاص 28 درصد از کل بودجه با توجه به SBA داده است.

هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرد راهنمایی های جدید برای برنامه اساسا گفتن شرکت های بزرگ با دسترسی به بازارهای سرمایه است که آنها باید باقی بماند. شرکت های استفاده از PPP وام باید تضمین کند که آنها نیاز به کمک به دلیل Covid-19 همه گیر و که آنها فاقد منابع مالی دیگر با توجه به راهنمایی. آیا SBA که مسئول حسابرسی این برنامه اثر می تواند اجرا است که هدایت باقی مانده است دیده می شود.

جمعه SBA و وزارت خزانه داری صادر قانون جدید: صندوق های تامینی و شرکت های سهامی خصوصی نمی تواند واجد شرایط برای برنامه وام چرا که آنها “در درجه اول درگیر در سرمایه گذاری و یا حدس و گمان است.”

همچنین در تصاحب $320 میلیارد بیشتر برای برنامه هفته گذشته کنگره مورد نیاز است که 60 میلیارد دلار باید در کنار مجموعه ای از بانک های کوچک—کسانی که با 50 میلیارد دلار یا کمتر در دارایی های به پرداخت. که نوع تغییر باید به کسب و کارهای کوچک دسترسی بیشتر از آنها در دور اول طرفداران می گویند.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>