چرا آمریکا تا کنون در coronavirus تست

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

برخی از کشور بهترین دانشگاهی آزمایشگاه می خواستم برای شروع در حال توسعه خود را coronavirus تست های تشخیصی در اوایل ماه گذشته اما مسدود شد توسط قوانین فدرال در مورد آزمون توسعه است.

دلیل اهمیت آن: ایالات متحده است محزون می خوانی در توده استقرار آزمایش برای تشخیص coronavirus خود را تعیین گسترش و منزوی کردن نقاط داغ. هنگامی که با توجه به رفتن پیش رو به توسعه آزمون تحت آرام تر از نظر برخی از این آزمایشگاه قادر به گرفتن آزمون و در حال اجرا در عرض چند روز.

حتی اگر خود را تست ظرفیت معمولا محدود علمی آزمایشگاه به خصوص مهم برای coronavirus تست چون آنها متصل شده به بیمارستان. که بدان معنی است که ارائه دهندگان خدمات درمان بیماران در این بیمارستان ها می توانید دریافت نتایج آزمون بسیار سریع تر از کسانی که به ارسال نمونه ها به تجاری دولت یا CDC labs.

 • بخشی از مشکل کلی با تست در حال حاضر درست نیست که وجود ندارد به اندازه کافی تست در دسترس, اما نیز وجود دارد که می تواند تاخیر در تعیین اینکه آیا بیماران آلوده هستند یا نه.

“آنها به دنبال استاندارد روند اما آنچه مورد نیاز را باید در چشم انداز بود که این بود که یک بار در یک نسل پاتوژن — یک بار در یک نسل اپیدمی” سابق FDA کمیسر اسکات Gottlieb به من گفت.

روند تصویب به صورت علمی آزمایشگاه برجسته درگیری میان بوروکراسی — که در جای خود به یک دلیل — و نیاز به حرکت به سرعت در حال ظهور بیماری همه گیر.

 • “من نمی فهمم FDA دیدگاه است که واقعا وجود دارد یک نیاز برای استاندارد تست و اطمینان از نتایج آزمون دقیق هستند” گفت: Charles چیو مدیر دانشیار از دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو بالینی میکروب شناسی آزمایشگاه. اما “این چیزی است که احتمالا باید مورد بحث قرار گرفته اند از زمانی که ما برای اولین بار می دانستم که در مورد شیوع بیماری در چین است.”

بله اما: کمتر از یک دوجین علمی labs در حال حاضر در حال اجرا تست اگر چه دیگران گفته اند که آنها در حال کار بر روی توسعه آنها.

 • FDA ارسال شده آرام تست دستورالعمل در فوریه. 29. عمده تجاری labs — مانند LabCorp و تلاش و کوچکتر و غیر دانشگاهی و خصوصی labs نیز بدست آزمون آماده برای عملیات پس از اعلام در علاوه بر این به دانشگاهی آزمایشگاه — در مجموع بیش از 30 آزمایشگاه خصوصی در هر FDA. 16 آزمایش بیماران از دیروز.
 • دولت بهداشت عمومی آزمایشگاه نیز در حال اجرا تست اما مانند CDC و تجاری labs نیست به طور مستقیم در ارتباط با مراقبت های سایت.
 • “گسترش ویروس — اساسا پیشی گرفته راهنمایی های ارائه شده توسط FDA” چیو گفت.

از طرف دیگر: “در ایالات متحده, ما باید سیاست در جایی که اعتصاب تعادل مناسب در سلامت عمومی در شرایط اضطراری از حصول اطمینان از بحرانی مستقل بررسی های علمی و کارشناسان بهداشت عمومی و موقع تست در دسترس بودن” FDA کمیسر Stephen هان گفت: در یک سخنرانی در اوایل این ماه..

 • “CDC تست با کیفیت بالا و تست, و این مهم است به یاد داشته باشید که غلط منفی یا مثبت می تواند مخل به مطمئن شوید که ما در حال درمان بیماران اوایل بدون تاخیر و همچنین quarantining افراد سالم است.”

چگونه از آن اتفاق افتاد: بنیامین Pinsky مدیر پزشکی ویروس شناسی بالینی و آزمایشگاهی در دانشگاه استنفورد به من گفت که آزمایشگاه او شروع به کار در یک آزمون در اوایل ماه فوریه پس از FDA دستورالعمل در آن زمان است. پس از FDA ارسال شده خود را آرام تر هدایت آن را در آزمایشگاه تنها روز به اعتبار آن تست.

 • “ما در انتظار FDA برای تصمیم گیری در مورد چگونه آنها رسیدگی خواهد آزمایشگاه بالینی, تست” Pinsky گفت. “هدف من این بود که آماده شده و به زودی به عنوان آنها آماده بودند تا اجازه بالینی آزمایشگاه شروع به تست.”
 • استنفورد کردم اجازه برای شروع تست در مارس 2 و شروع به انجام این کار در مارس 4. در پایان روز, شهرستان سانتا کلارا در حال حاضر تایید 14 مورد به این معنی است که جامعه پخش شد و در حال حاضر در جریان است.

آزمایشگاه در سان فرانسیسکو خواسته در اوایل فوریه اگر آن را می تواند توسعه خود را در آزمایشگاه تست زیر کمتر شدید الزامات اما FDA گفت که آزمایشگاه را به جای رفتن را از طریق دقیق تر اضطراری با استفاده از روند مجوز در قوانین و مقررات.

 • “ما در تلاش برای ارائه بالینی [آزمایشگاه-طراحی و توسعه آزمون] و یا توسعه بالینی [تست] برای [اورژانس-استفاده از مجوز] تصویب و موضوع را با آن آن به تعویق افتاد و این بود که به دلیل FDA مورد نیاز کاملا دقیق” چیو گفت. “FDA شد و ساخت آن بیش از حد دشوار است…آن را بیش از حد طولانی به واقع تایید است.”
 • و در آن نقطه با شرایط شدید در محل آزمایشگاه احساس کردند که آن را حس بیشتری را به صبر برای تجاری labs به منظور توسعه آزمون به جای ایجاد خود را.
 • “من فکر می کنم که آن را مفید به حال برخی از راهنمایی های جدید بیرون می آیند زودتر به طوری که آزمایشگاه خواهد بود زمان بیشتری را در حالی که در حال حاضر ما در حال تلاش برای دیدار با تقاضا” چیو گفت.

و در سواحل شرق کارن, Carroll, مدیر بخش میکروب شناسی پزشکی در دانشگاه جانز هاپکینز گفت که آزمایشگاه او سعی کرده بود برای دریافت سی دی تست کیت اما رد شد دسترسی داشته باشید.

 • “CDC گفت: ما بهداشت عمومی آزمایشگاهی و آنها تنها به ساخت کیت های موجود برای بهداشت عمومی” آزمایشگاه کارول گفت. سرانجام کشف کرد که این کیت کار نمی کند.
 • آزمایشگاه در نهایت آن را تست پس از الزامات شد آرام. از آن زمان چهار روز.

به گزارش نیویورک تایمز, دانشگاه واشنگتن نیز می خواستم به توسعه خود را تست و در اطراف اواسط ماه فوریه رشد نا امید با FDA روند.

خط پایین: همانطور که از روز گذشته در ایالات متحده ظرفیت آزمون مورد 22,000 نفر در روز, اگر چه مشخص نیست که چگونه بسیاری از مردم در واقع در حال آزمایش است. کره جنوبی — که به طور قابل توجهی کوچکتر جمعیت — تست نزدیک به 20000 نفر در روز ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>