‘چرا ما خطر است ؛ کارگزاران بلک در دستور دولت اجازه می دهد در فرد نمایش

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

یک پیام از دولت deeming صنعت املاک و مستغلات ضروری و امکان بازگشت برخی از صفحه نمایش فرستاده است کارگزاران به وحشت.

“چرا ما در معرض خطر است ؟” گفت: Jason Haber یک کارگزار با واربورگ ملک. “ما می تواند اضافه کردن به جامعه گسترش زمانی که ما هنوز در حال نزدیک شدن به اوج. عوامل گذشتن از شهر و ایالت در تماس با ساختمان های جدید های آسانسور—آن است که یک خطر است.”

این صنعت هنوز هم ساخت حس از دولت اقدام که برای اولین بار به اشتراک گذاشته چهارشنبه در ایالت نیویورک انجمن از Realtors. این گروه در گفت و گو با دریافت راهنمایی از Empire State توسعه است که برخی از املاک و مستغلات توابع تلقی خواهد شد ضروری است.


خانه های مسکونی و اداری تجاری نمایش بازرسی خانه مسکونی و ارزیابی هستند در این لیست با توجه به NYSAR. باز خانه ها هنوز هم ممنوع است.

یک درخواست برای اظهار نظر در این تصمیم شد بلافاصله توسط Empire State توسعه است.

هیئت مدیره املاک و مستغلات نیویورک صنعت بزرگترین لابی گروهی ایمیل اعضا صبح روز پنج شنبه گفت که دستورالعمل ها نهایی نشده و عوامل باید چوب به سفارشات قبلی.

املاک و مستغلات شده است ضروری در کالیفرنیا و واشنگتن و همچنین دو کشور با همین سخت اجتماعی فاصله گرفته است. هر دو کشور باید ممنوعیت خانه های باز و بسیاری در فرد showings.

هدایت اضافی NYSAR فرستاده شده به ماموران گفت: آنها باید چوب اجتماعی فاصله دستورالعمل و حفظ حداقل 6 فوت جدا از مشتریان.

“وجود ندارد 6-پا فاصله در نشان دادن یک آپارتمان” گفت: سارا Saltzberg یک کارگزار و از بنیانگذاران بوهمیا Realty Group.

Saltzberg گفت: هیچ یک از بوهمیا 130 کارگزاران می خواهد به نشان دادن آپارتمان و کارگزاران ترس آنها می تواند از دست دادن فرصت برای مزایای بیکاری اگر این صنعت تلقی می شود ضروری است.

کارگزاران “می تواند قرار داده می شود در این وضعیت وحشتناک که در آن آنها را مجبور به انتخاب بین یک پتانسیل چک و مواد غذایی و به خطر انداختن زندگی خود و زندگی دیگران” او گفت:.

Haber گفت: او تماس گرفته شد توسط مشتری امروز صبح درخواست زمانی که آنها می تواند نگاه در خانه در فرد است. او گفت که او قادر به متقاعد کردن مشتری به چوب با دیجیتال showings اما گفت: راهنمایی های جدید ساخته شده است که از جمله مکالمات پیچیده تر است.

“آن می رود در برابر هر غریزه در این کسب و کار به بگو هیچ اجازه نمی رفتن نشان می دهد'” Haber گفت. “اما شما باید یک شهروند خوب و خوب مباشر بهداشت عمومی.”

کارگزاران نیز مطمئن نیستید که آیا وجود دارد حتی تقاضا برای نمایش. یک گزارش از قطب نما در روز چهارشنبه در بر داشت خانه قرارداد برای هفت روز گذشته کاهش یافته و 42 درصد در سال بیش از سال با حدود یک سوم از لیست حذف قیمت و تقریبا هیچ موجودی جدید.

“حدس من این است که کسانی که باید در پیدا کردن یک محل برای زندگی در حال حاضر خواهد شد به دنبال” واربورگ کارگزار شیلا Trichter گفت: از طریق ایمیل. “من باور نمی کنم که وجود خواهد داشت بسیاری از نمایش آن می گذرد که من باور نمی کنم خریدار به طور متوسط خواهد شانس خود را با سلامت. البته اگر ساختمان ها اجازه نمایش آن, همه چیز بحث انگیز است.”

کسانی که در حال خرید در حال تغییر آنلاین. یک StreetEasy سخنگوی آن گفت: تا به حال دو برابر آن تعداد لیست ارائه 3D تورهای از اواسط ماه مارس. Saltzberg گفت: Bohemia ملک بسته شده است دو تا پنج معاملات در هر روز به صورت دیجیتالی از اجتماعی فاصله اقدامات در جای خود قرار گرفتند.

“اما” Saltzberg گفت: “مگر کسی که در یک وضعیت ناامید در حال حاضر آنها باید در حال حرکت—دوره.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>