Wilburn Knowles است نه یک نویسنده شناخته شده اما با “در که دست” در مورد به جریان اصلی است که برخی به تغییر. در مقایسه با “داوینچی کد” و “ماتریکس” این بسیار عمیق داستان سفر در زمان را تسخیر ذهن خوانندگان خود را. ناگهانی به نوبه خود از وقایع در صفحه آخر این داستان حماسی را به مخاطبان مشتاق برای 2 و 3 قسط از این سه گانه است.

“در که دست: علت و اثر” آغاز می شود و به پایان می رسد در یک ظالمانه و وحشیانه جهان است. اما این جهان است که در گذشته زمین آن را در آینده آن است. در واقع هزاران سال در زمین آینده. آن است که پر از رمز و راز از صفحه اول و به طور خاص در صفحه آخر. دانشمندان شناخته شده به عنوان “هوشمند” آنهایی که در این وحشیانه جهان شده اند توطئه و آماده شدن برای تغییر جهان به عنوان آنها به آن شناخته شده است. به معنای واقعی کلمه هزاران نفر از این هوشمند آنهایی که قربانی زندگی خود را در طول قرن ها برای اطمینان از موفقیت طرح خود را.

طرح خود دارای دو مرحله است از هم جدا شده بیش از 4000 سال است. 1 مرحله شامل یک داستان نوشته شده توسط پیشینیان از آنهایی که هوشمند از ابتدای این داستان و 2 مرحله اجرا شده توسط هوشمند آنهایی که بیش از 4000 سال پس از مرگ نابهنگام از همان هوشمند آنهایی که از آغاز این داستان.

این روایت به طور کامل در هم تنیده علم و الهیات. این داستان را فراهم می کند به ظاهر منطقی پاسخ به شاید بیشتر بحث سوال در تاریخ بشر است. قطعا برخی از شما را متقاعد خواهد این است جواب دیگران را نمی خواهد تحت تأثیر اما همه را سرگرم خواهد شد.
 
“در که دست: Cause & Effect”
نویسنده: Wilburn Knowles
ناشر: Litfire چاپ و نشر
تاریخ انتشار: سپتامبر 5, 2018
ISBN-10: 164398053X
ISBN-13: 978-1643980539
شومیز: $15.33
مشاهده نسخه خود را در آمازون است.

این کتاب نیز در دسترس خواهد بود در سگ خوش شانس, کتابفروشی 10534 حلقه گل Rd, Dallas, TX 75218, ایالات متحده است.
 
درباره نویسنده
Wilburn Knowles یک فیلسوف که امیدوار است داستان خود را خواهد چشم خود را باز به خود فلسفه است. او یک مرد پرشور که معتقد است که در صفحات اول این کتاب در پاسخ به شاید مطرح ترین موضوع در تاریخ جهان ما پاسخ داده خواهد شد.

زمانی که او غرق در نوشتن خود را که آیا آن را در مورد این موضوع و یا عشق خود را از نوشتن آهنگ و شعر Wilburn فقط منظم مردی که دوست دارد برای گفتن یک شوخی خوب زمانی که او همراه با دوستان برای یک شب از بازی. او را دوست دارد رقص سالسا اگر چه مسلما نیاز به درس اما همچنین می تواند در محلی بارها گوش دادن به بلوز یا رول ‘n راک. در واقع او حتی عالی کشور رقصنده.

Wilburn رویایی برای تمام کسانی که با او سهام این جهان شگفت انگیز است که برای لذت بردن از زندگی را به کمال و او امیدوار است که شما را پیدا خواهد کرد این رمان به عنوان سرگرم کننده به عنوان خوانده شده به عنوان آن را برای او را به نوشتن.
 
نقل قول از Wilburn:
“شخصیت اصلی در این داستان تجلی خود را در طول اولین پرش به عقب در زمان. این ظهور و تجلی عیسی بود و بخشی از اصلی من طرح کلی برای این داستان اما واقعی تجلی من تا به حال در حالی که نوشتن این صحنه خاص و این واقعا هیجان انگیز ترین بخش این رمان برای من برای نوشتن به دلیل آن بود که “بله به همین دلیل است که اتفاق افتاده” لحظه تقریبا مثل من بود خواندن شخص دیگری را به داستان و نمیفهمد بخشی که تا به حال شده است یک راز حل نشده از قبل در بخش داستان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im