ویلی به انتشار نهایی قسط مشهور ‘کتاب’ سری توسط جاشوا مروارید و جاشوا روزنبام و به روز شده نسخه جهانی بهترین فروشنده ‘سرمایه گذاری بانکی’ برای کمک به سرمایه گذاران و شرکت های حرکت امروز بازار پویا…

Category: وب وایر Comments: No comments

جاشوا مروارید و جاشوا روزنبامدو Wiley جهانی پرفروش نویسندگان, با دو جدید و بسیار پیش بینی کتاب کتاب کوچک از سرمایه گذاری مانند جوانب مثبت و سرمایه گذاری بانکی: ارزیابی LBOs, M&A و IPOsهر دو به published by Wiley در 7 آوریلth. این دو کتاب به دنبال کمک به سرمایه گذاران و شرکت ها به دنبال به حرکت امروز بازار پویا محیط زیست است.

ویلی در حال راه اندازی قسط نهایی از آن کتاب کوچک جهانی حق رای دادن با مروارید و روزنبام. کتاب کوچک از سرمایه گذاری مانند جوانب مثبت است که واقعا در دسترس آسان به درک منابع که demystifies هنر و علم چیدن سهام به صورت حرفه ای و مبتدی سرمایه گذار به طور یکسان. این کتاب در حال حاضر در دسترس برای قبل از سفارش و در دسترس خواهد بود هر کجا که کتاب و کتابهای فروخته شده در مارس 7th.

همزمان روزنبام و مروارید خود را به روز کرده بهترین-فروش کتاب ارزش گذاری و معامله-ساخت و سرمایه گذاری بانکی. نسخه سوم توسعه در همکاری با نزدک جهانی, قانون شرکت Latham & Watkins LLP, مریل شرکت و Altrum می شکند زمین در مطالب مربوط به عرضه اولیه (IPOs) مستقیم listings و هدف ویژه خرید شرکت (SPACs). نسخه های گذشته فروخته اند و صدها هزار نسخه و در حال استفاده توسط بانکداران سرمایه گذاران, مدیران شرکت های بزرگ و اساتید در سراسر جهان است. نسخه جدید در حال حاضر در دسترس برای قبل از سفارش و منتشر خواهد شد توسط ویلی در مارس 7th.

مشتریان برای کتاب کوچک از سرمایه گذاری مانند جوانب مثبت و سرمایه گذاری بانکی شامل لامپ از بانکداری سرمایه گذاری سهام خصوصی, عمومی, سهام سرمایه گذاری, پریشان, بدهی های دانشگاه ها و شرکت های بزرگ جهان: دیوید آبرامز, ابی یوسف کوهن استنلی Druckenmiller, markowitz, Joshua Harris, راجر Ibbotson Mitchell Julis, Thomas H. Lee جاش لرنر هوارد مارکس رادنی اونیل, Nelson Peltz, یوسف Perella دیوید روبنشتاین توماس Rutledge و گرگوری زاکرمن.

روزنبام و مروارید گفت: “ما بسیار هیجان زده به کار با ویلی یک بار دیگر و هیجان زده بود به همکاری با نزدک پیشرو در ایالات متحده آمریکا ارز و ارائه دهنده فن آوری برای عرضه اولیه اوراق بهادار و لیست جدید; جهانی شرکت حقوقی Latham & Watkins #1 IPO مشاور و #1 عمومی, M&A مشاور; مریل شرکت #1 اتاق داده های مجازی ارائه دهنده و Altrum رهبر جهانی در معامله سفارشی اسباب بازی و مالی قبر. Nasdaq و Latham به عنوان نیروگاهی در خدمات مالی, قانون و مقابله اقتصاد کمک حیاتی بینش و تخصص در برش لبه معاملاتي مسائل است.”

مارک Jaffe, جهانی, صندلی Latham & Watkins’ شرکت گروه گفت: “سرمایه گذاری بانکی است که رفتن به منبع و ما خوشحال به همکاری با نویسندگان در این نسخه جدید است. این کتاب فراهم می کند ضروری و دانش عملی برای پزشکان با تجربه و رهبران آینده در بانکداری و امور مالی است.”

بعلاوه با توجه به زمان در حال تحول بهداشت عمومی در شرایطی بخشی از کتاب ” خالص درآمد حاصل خواهد شد به اهدا CDC بنیاد پاسخ اضطراری صندوق.

در مورد کتاب:

کتاب کوچک از سرمایه گذاری مانند جوانب مثبت: 5 گام برای چیدن سهام (Wiley; آوریل سال 2020; $25.00; گالینگور و E-book formats; ISBN: 9781118281406). سهام سرمایه گذاری شايع تر از همیشه, آیا به طور مستقیم یا غیر مستقیم از طریق حساب کارگزاری, بورس, داد و ستد, وجوه, وجوه متقابل و یا برنامه های بازنشستگی. با این وجود اکثریت قریب به اتفاق سرمایه گذاران فردی هیچ آموزشی در مورد نحوه انتخاب سهام است. و تا به حال وجود نداشته است واقعا در دسترس آسان به درک منابع در دسترس به آنها کمک کند. کتاب کوچک از سرمایه گذاری مانند جوانب مثبت نوشته شده بود برای پر کردن این خلاء. با استفاده از نمونه های دنیای واقعی و واقعی وال استریت مدل استفاده شده توسط جوانب مثبت نویسندگان به شما آموزش چگونه به انتخاب سهام در بسیار در دسترس گام به گام به شیوه ای. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا از سایت: www.investinglikethepros.com

بانکداری سرمایه گذاری: ارزیابی LBOs, M&A و IPOs, Third Edition (Wiley; آوریل سال 2020; $125.00; گالینگور و E-book formats; ISBN: 9781119706182). 10 سال پس از انتشار اولین نسخه این کتاب بیشتر مربوط و موضعی تر از همیشه. آن است که مورد استفاده در بیش از 200 دانشگاه در سطح جهان تبدیل شده است و رفتن به منبع برای بانک های سرمایه گذاری سهام خصوصی, شرکت های سرمایه گذاری و شرکت های تعهد M&A LBOs, عرضه اولیه اوراق بهادار تجدید ساختارها و تصمیمات سرمایه گذاری. به عنوان جهان از امور مالی تنظیم به حالت عادی پس از رکود بزرگ عصر آن شایستگی بازبینی ستون از نسخه دوم برای امروز محیط زیست است. در حالی که اصول تغییر نکرده, محیط زیست باید در انطباق با تغییر و تحولات بازار و شرایط. به عنوان یک نتیجه روزنبام و مروارید به روز رسانی خود را به طور گسترده ای به تصویب رسید کتاب بر این اساس در حالی که با اضافه کردن دو فصل جدید در عرضه اولیه اوراق بهادار. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا از سایت: www.investmentbankingbook.com

در مورد نویسنده:

جاشوا مروارید بنیانگذار و CIO از درخت گردوی امریکایی Lane, یک/فروش سهام asset manager. او با تمرکز بر روی سهام سرمایه گذاری و شرایط خاص استفاده از اصول مبتنی بر رویکرد است. از 2011-2020 او به عنوان یک مدیر عامل و شریک در برهمن سرمایه است. او ساختار عملکرد بالا financings قوی تر buyouts و تجدید ساختارها به عنوان یک مدیر در بانک سرمایه گذاری UBS. قبل از UBS او یک بانکدار سرمایه گذاری در Moelis و شرکت و دویچه بانک. او لیسانس خود را در کسب و کار از دانشگاه ایندیانا را Zicklin دانشکده کسب و کار.

جاشوا روزنبام یک مدیر عامل و رئیس دانشگاه صنعتی & متنوع خدمات در بازارهای سرمایه RBC. او سرچشمه سازه و توصیه می کند در M&A, شرکتی, امور مالی و بازار سرمایه معاملات. او مشغول به کار در بانک سرمایه گذاری UBS و شرکت مالی بین المللی با سرمایه گذاری مستقیم بخش از جهان بانک. او دریافت AB از دانشگاه هاروارد و کارشناس بیکر محقق از افتخارات دانشکده کسب و کار هاروارد.

############

ستایش برای کتاب کوچک از سرمایه گذاری مانند جوانب مثبت و سرمایه گذاری بانکی

“به سادگی قرار داده و من هرگز قبل از دیده می شود یک کتاب فراهم می کند که همان تکمیل و متفکر گرایش به روند سرمایه گذاری. کتاب کوچک روشن است منطقی و خوبی سازمان یافته مختصر بررسی دوره در چه سرمایه گذاران نیاز به دانستن است. این شروع می شود در ابتدا با شناسایی نامزدها برای سرمایه گذاری و نمایش آنها به صورت بالقوه است.”

Howard,علامت های شرکت رئیس و موسس Oaktree مدیریت سرمایه

“این کتاب مطمئنا تبدیل به یک راهنمای ضروری برای هنر خریداری و M&A, ارزیابی, برای, تجربه سرمایه گذاری و پزشک و همچنین به صورت غیر حرفه ای به دنبال به یادگیری اسرار از ارزیابی”

—David M. Rubenstein, Co-Founder and Co-اجرایی رئیس گروه کارلایل
میزبان دیوید روبنشتاین نشان می دهد: نظیر به نظیر مکالمات

“این به من اعتماد به نفس زیادی است که بسیاری از نسل جدید مالی در آینده رهبران آموخته خود را به امور مالی شرکت fundamentals با کمک روزنبام و مروارید و خود را بهترین-فروش کتاب بانکداری سرمایه گذاری. روزنبام و مروارید ایجاد کرده اند که جامع و در عین حال بسیار قابل دسترس نوشته شده راهنمای هسته مهارت های موفق سرمایه گذاری حرفه ای با تاکید خاص بر ارزیابی و تحلیل است.”

Joshua Harris, موسس و مدیر عامل شریک آپولو مدیریت جهانی

“به عنوان یک پیشگام در سهام Nasdaq, هیجان زده است و به همکاری با روزنبام و مروارید در بانکداری سرمایه گذاری به عنوان آنها را به شکستن زمین جدید در مطالب مربوط به عرضه اولیه اوراق بهادار مستقیم, لیست و SPACs. ما توصیه می کنیم این کتاب برای هر سهامدار و عضو ارشد اجرایی به دنبال یک شرکت عمومی به عنوان به خوبی به عنوان بانکداران و وکلا.”

—Markowitz, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت نزدک

“بر خلاف آنچه که بسیاری اعتقاد دارند سرمایه گذاری نیاز نمی تواند تصادفی پیاده روی. می تواند سهام وانت که می خواهند به ضرب و شتم بازار کتاب کوچک از سرمایه گذاری مانند جوانب مثبت گاهی یک فرآیند است که تا حد زیادی کمک به آنها در دستیابی به این هدف است.”

استنلی Druckenmiller, Founder & CIO Duquesne دفتر خانواده

“دو Joshes در حال حاضر شرکت های بزرگ سرمایه گذاری در یک گسترده و در عین حال چارچوب دقیق برای درک ارزیابی ترازنامه و ترکیب کسب و کار. به عنوان مثل خود کتاب یک منبع ضروری برای درک کسب و کار پیچیده و ساختار سرمایه که آیا شما در حال خرید-سمت و یا فروش سمت است.”

—R. Mitchell JulisCo-رئیس شرکت و مدیر عامل شرکت Canyon, Partners, LLC

############

در مورد نزدک (nasdaq.com):

نزدک (Nasdaq: NDAQ) یک شرکت فن آوری جهانی در خدمت بازار سرمایه و صنایع دیگر. ما ارائه متنوع از داده ها, تجزیه و تحلیل, نرم افزار و خدمات را قادر می سازد مشتریان به منظور بهینه سازی و اجرای چشم انداز کسب و کار خود را با اعتماد به نفس. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرکت راه حل های فناوری و فرصت های شغلی, visit us on LinkedIn در توییتر @نزدک و یا در www.nasdaq.com.

در مورد Latham & Watkins (lw.com):

Latham & Watkins ارائه راه حل های نوآورانه به پیچیده حقوقی و چالش های کسب و کار در سراسر جهان. از یک پلت فرم جهانی وکلای ما توصیه مشتریان در بازار-شکل دادن به معاملات پر مخاطره دادخواهی و محاکمه و پیچیده نظارتی مهم است. Latham & Watkins یک رهبر بازار در لبه برش از عمل: #1 ما سهام IPO مدیر مشاور با معامله تعداد بلومبرگ YE 2019; #1 عمومی جهانی M&A مشاور با معامله تعداد Mergermarket یه 2019; #1 جهانی مرزی سهام خصوصی مشاور با معامله تعداد بلومبرگ YE 2019; و #1 در جهان وام و همزمان مشاور حقوقی—وام & دهندگان همراه توسط معامله تعداد Refinitiv یه 2019.

Latham یکی از بزرگترین ارائه دهندگان طرفدار بونو خدمات صبورانه پشتیبانی از طرح های طراحی شده برای پیشبرد تنوع درون شرکت و حقوقی حرفه ای و متعهد به بررسی و ارتقای پایداری زیست محیطی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>