ویلی به انتشار “زنان از رنگ در فناوری” توسط نویسنده و فن آوری حرفه ای سوزان Tedrick

Category: وب وایر Comments: No comments

Wiley منتشر زنان از رنگ در تکنولوژییک کتاب جدید از نویسنده و فن آوری حرفه ای سوزان Tedrick که زنان را تشویق می کند از رنگ را به یک حرفه ای در تکنولوژی و فراهم می کند یک نقشه راه برای شکستن از طریق موانع و ساخت یک پاداش و موفقیت حرفه ای در تکنولوژی

در حال حاضر در دسترس برای قبل از سفارش, زنان از رنگ در فناوری خواهد بود در دسترس هر کجا که کتاب و کتابهای فروخته شده در مارس 14th

برای بیش از حد طولانی و زنان جوان از رنگ کمتر شده است در فن آوری و بسیاری از آنها تا به حال دسترسی به قوی پشتیبانی شبکه و یا منابع برای ایجاد مشاغل موفق در صنعت فن آوری. با چندین سال در صنعت فن آوری نویسنده و ویژگی های متخصص سوزان Tedrick درک بسیاری از چالش هایی که زنان جوان از رنگ چهره و نوشته است زنان از رنگ در Tech امید, الهام بخش نسل بعدی زنان برای کشف فرصت های شغلی در فناوری و فراهم می کند یک راه-نقشه به مرور در صنعت و ساختمان پاداش آینده.

Tedrick می گوید: “من نوشت: این کتاب برای زنان از رنگ است که ممکن است جرقه و کنجکاوی در دنبال کردن یک مسیر در tech اما شاید ممکن است نیاز به برخی از راهنمایی و وضوح در چه تکنولوژی حرفه ای می تواند مانند نگاه فراتر از آنهایی که ما به طور سنتی مرتبط با این صنعت است. من هم می خواستم به ارائه عملی و گام های عملی است که آنها می توانند در حال حاضر به ساخت حرفه خود را حتی در صورتی که مسیر تغییرات در آینده است. در نهایت, من می خواستم به صحبت کردن علنی در مورد مسائل خاص است که ممکن است یک چالش برای آنها – تعصب غاصب سندرم سلامت روانی و عدم حمایت قوی در میان سیستم های چند – و استراتژی برای کمک به حرکت آنها را از طریق.”

از طریق تجربه خود را از انتقال به فن آوری صنعت Tedrick سهام داستان های الهام بخش و عملی مشاوره به بازوی زنان جوان با دانش و ابزار لازم برای توسعه مهارت های خود را دنبال روند صنعت پیدا کردن مربیان و پشتیبانی شبکه و پرورش روابط قوی برای ساخت یک موفقیت حرفه ای.

Tedrick با هدف اختلاف بسیاری از تصورات غلط در مورد ویژگی های شغلی – (این همه در مورد برنامه نویسی!) – و سهام تجربه خود را از یک صنعت است که می تواند متنوع و سرگرم کننده و فوق العاده پویا. او را دعوت زنان جوان برای کشف آینده در فن آوری و پرورش از یک چشم انداز برای آینده خود در حال توسعه ابزار مناسب و طرز فکر درست برای موفقیت در دنیای فناوری.

—-

در مورد کتاب

زنان از رنگ در فناوری: یک طرح برای الهام بخش و نظارت نسل بعدی فن آوری نوآوران توسط سوزان Tedrick (Wiley, مارس 2020) شابک: 9781119633488, $24.99. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا از سایت: https://bit.ly/39KahIS.

درباره نویسنده

سوزان Tedrick است که ویژگی های یک متخصص برای یک پیشرو فورچون 50 شرکت فناوری. به شدت متعهد به افزایش مشارکت زنان و مردم رنگ در بنیادی آموزشی و فرصت های حرفه ای او یک مربی حرفه ای برای آی بی ام را در مسیر فن آوری اوایل کالج دبیرستان (P-TECH) ابتکار و داوطلب کارگاه فنی دستیار برای دختران, کد, یک سازمان غیر انتفاعی است که سبب دختران از رنگ به منظور توسعه در تقاضا در آن مهارت و آماده شدن برای پیشبرد استخدام در تکنولوژی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>