خواهد 400,000 مردم واقعا بازگشت به کار ؟

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

به عنوان فاز اول بازگشایی از شهر نیویورک اقتصاد آغاز می شود در این هفته Roni واردی را به یاد بیاورید در مورد نیمی تولید کارگران به بروکلین نیروی دریایی حیاط که در آن شرکت Catbird باعث می شود طلا و جواهر او استفاده می شود برای فروش آنلاین و در سه فروشگاه در شهر.

واردی صرف چند هفته گذشته اینصورت فضا برای پاسخگویی اجتماعی-فاصله الزامات جدید طبیعی است. اما او در هیچ عجله به بازگشایی فروشگاه های خرده فروشی خود را حتی زمانی که فاز دو, برنامه ریزی برای دو هفته از هم اکنون به آن اجازه می دهد.

“مردم حتی حاضر به مغازه؟” “من فکر می کنم وجود یک عامل ترس است.”


شهردار بیل د Blasio و رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو ادعا کرد که 400,000 مردم را به بازگشت به کار در فاز یک, اما برنامه های واردی و بررسی مشاغل از دست رفته در بخش های است که از سرگیری فعالیت نمی اضافه کردن به 400 ، 000 نفر در فاز یک و احتمالا حتی فاز دو, برنامه ریزی برای آخرین قسمت از ماه. همچنین مشخص نیست اگر ادامه تظاهرات و آسیب از غارت آغاز شده است که در هفته گذشته تغییر خواهد کرد کسب و کار’ جدول زمانی برای بازگشایی شده است.

در مارس و آوریل شهرستان ریختن 870,000 شغل بیشتر از نیویورک از دست داد در آن رکود اقتصادی بین 1969 تا 1977 زمانی که اشتغال بکن 620,000. دو ماه رها کردن نیز از بین برود بسیاری از 992,000 مشاغل اضافه شده در 10 سال توسعه اقتصادی آغاز شد که در اواخر سال 2009.

تولید و ساخت صنایع در بالای بازگشایی لیست, از دست رفته یک ترکیب 43,000 شغل و همه را به بازگشت به کار. دستورالعمل جدید نیاز تولید کنندگان به کاهش نیروی کار خود را. ساخت و ساز بهتر خواهد بود قادر به تماس با کارگران بازگشت اما دوباره بجای اول برگشتن همچنین ممکن است به طور موقت به دلیل آن است که بعید است که بسیاری از توسعه دهندگان خواهد بود و شروع پروژه های جدید در میان دراز مدت عدم اطمینان در مورد اقتصاد است.

60000 نفر furloughed در مراقبت های بهداشتی می تواند در کار به عنوان پزشک و دندانپزشک دفاتر بازگشایی رو یک انبار بزرگ معوق بازدیدکننده داشته است. اما حتی در اینجا هر کس نمی خواهد بازگشت. بهداشتکاران دهان به نظر می رسد تمایلی به بازگشت هر دو به دلیل خطرات بهداشتی و به دلیل مزایای بیکاری در حال حاضر بیش از آنها را.


املاک و مستغلات و خرده فروشی تماس مجدد بستگی دارد که آیا مردم حاضر به بازگشت به الگوهای قبلی از خرید. به عنوان Catbird نشان می دهد بسیاری از فروشگاه های خود را محتاط در restaffing به عنوان آنها ارزیابی تقاضا است.

بخشی از هر فراخوان در آینده نزدیک است که سخت ترین ضربه بخش: اوقات فراغت و مهمان نوازی که ریختن 335,000 شغل در ماه مارس و آوریل. هیچ کدام از این کارگران می تواند انتظار می رود به عقب در هر زمان به زودی. نه می تواند به کارکنان در کالج ها, دانشگاه ها و مدارس خصوصی که قطع 40,000 موقعیت است که ترمیم خواهد شد تنها در ماه سپتامبر و تنها اگر بازگشایی مدارس برای ترم پاییز.

ممکن است شهردار و فرماندار هستند از جمله افرادی که مشغول به کار از خانه اما کارکنان چنین نمی خواهد به نظر می رسد که گزینه بازگشت به محل کار خود را تا زمانی که فاز سه و شرکت ها را روشن ساخته است که آنها انتظار نداریم که به خاطر تعداد زیادی به دفاتر خود را تا بعد از تابستان است.

تجربه Catbird نشان می دهد که چگونه تغییرات شرکت ها ساخته شده اند را آهسته هر دوباره بجای اول برگشتن. در هنگام خاموش شدن دستور داده شد واردی furloughed اما 20 از 110 کارگران (حفظ سلامت خود از طریق پوشش ژوئن). پنج مديران رهبری به انجام عملیات در نیروی دریایی حیاط جایی که آنها کار را به انجام برسانند سفارشات وب با استفاده از سهام آنها تا به حال جمع آوری شده از رسانه های خرده فروشی. حتی زمانی که واردی خود کارگران به سرعت با ترتیبات جدید, بهترین او انتظار دارد که به تولید 25 درصد از خروجی قبلی—به اندازه کافی برای بازگشایی فروشگاه های خرده فروشی خود را حتی اگر نیویورکی اثبات مایل به فروشگاه در فرد است.

“این به اندازه کافی برای کوتاه مدت اما نه برای میان مدت و نه در بلند مدت” او گفت:.

گرگ دیوید می نویسد: ستون منظم CrainsNewYork.com.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>