خواهد شد هتل ها صرفه جویی گردشگری دوباره ؟

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

رئیس اجرایی NYC & Co. در اوایل این ماه هشدار داد که آژانس گردشگری اعضای آن سفر از چین, این شهر دومین منبع خارجی بازدید کنندگان آمده بود به یک “مجازی توقف” از آنجا که از coronavirus. با شیوع این بیماری در حال گسترش در اروپا, لیست کشورهایی که شهروندان قادر نخواهد بود برای آمدن به شهر است به احتمال زیاد به گسترش است.

نتیجه اجتناب ناپذیر به نظر می رسد که بخش مهمان نوازی است که در مواجهه با یک ضربه ویرانگر که منجر به اخراج گسترده و کاهش مالیات بر مجموعه. که پاسخ اشتباه است اما اگر این شهر هتل های انجام آنچه آنها در سال های 2001 و 2009: کاهش نرخ بهره به طوری که آمریکایی ها نمی تواند مقاومت در برابر ایده سفر دیگری به سیب بزرگ است.


وجود هشدارهای. Coronavirus نمی تواند در این شهر آنقدر زیاد است که هیچ کس می خواهد به اینجا می آیند. و هزینه های نیروی کار بسیار بالاتر از امروز. که بعدا بیشتر.

پس از 9/11 حملات تروریستی در سال 2001 هیچ کس می خواست به نیویورک می آیند. هیچ یک مقدار می خواستم برای پرواز یا. بنابراین NYC & Co., به رهبری جان تیش راه اندازی یک کمپین با هدف آمریکایی ها در شمال شرق و میانه اقیانوس اطلس متحده است که می تواند درایو و یا یک قطار به این شهر در بخش جذاب به خود میهنی غرایز برای کمک به نیویورک بهبود می یابند. هتل ها نرخ برش و مردم آمد و توسط صدها هزار نفر.

در اوایل سال 2009 گردشگری فرو برد که بحران مالی گریبانگیر کشور و جهان است. اخراج جاروب صنعت مهمان نوازی. اما پس از آن هتل ها تصمیم به کاهش نرخ حتی در آن اوج فصل تابستان با چیزی شبیه به 30%. تا پایان تابستان بسیاری از کارگران در کار باشد. در ژانویه 2010 یک افتخار شهردار مایکل بلومبرگ اعلام کرد که بیشتر مردم به نیویورک آمده بودند بیش از هر جای دیگر در کشور برای اولین بار پس از سال 1990 است. تعداد بازدید کنندگان که پیش بینی شده بود به کاهش 10 ٪ در واقع رفت تا با 3.2% به 46.7 میلیون. این شهر هرگز به عقب نگاه کرد با سال گذشته در مجموع با شکوه 67 میلیون.

مدیران اجرایی که اجرای کسب و کار هتل در شهر را انتخاب اگر نرخ اشغال غوطه از آنجا که از virus. آنها می توانند سرپا ایستادن کردن و یا آنها می تواند به کاهش نرخ های خود را به هزینه آمدن به نیویورک مقرون به صرفه.

بر خلاف سال های 2002 و 2009 آنها باید به در نظر گرفتن افزایش شدید در هزینه های نیروی کار خود. خانهدار هستند و در نیمه راه از طریق یک سری از افزایش است که افزایش دستمزد خود را از $50,000 در سال 2014 به حدود 70.000 دلار در سال 2025 است. آنها همچنین بسته مزایای عالی. چنین افزایش منعکس شده بالا و پایین کارمند فهرست.

سوال این است که آیا این امکان پذیر خواهد بود به کاهش نرخ بهره به اندازه کافی برای پر کردن اتاق با وجود هتل ها’ افزایش هزینه های عملیاتی. ما به زودی خواهید پیدا کردن.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>