شما اعتماد به دولت coronavirus نرم افزار ردیابی?

Category: کیو نیوز Comments: No comments

به عنوان دولت استرالیا توسعه coronavirus برنامه ردیابی بسیاری از استرالیایی سوال که آیا اعتماد به دولت با خیلی اطلاعات شخصی. کسانی که استرالیایی ها حتی شامل معاون نخست وزیر سابق بارنابی جویس.

نخست وزیر اسکات موریسون در روز شنبه اعلام کرد که دولت راه اندازی برنامه در هفته های آینده. او مطمئن استرالیا دانلود برنامه باقی خواهد ماند داوطلبانه است. او گفت که او به دنبال همکاری های کشور “برای کمک به سلامت ما کارگران برای حفاظت از جامعه و کمک به اقتصاد ما دوباره رفتن.”

تبلیغات

اما بارنابی جویس سابق معاون نخست و “ارزش های خانواده’ قهرمان که در پایین پا بر امر زنا گفت: او را نمی بینم نیاز به نرم افزار.

“من گنج دولت دانستن کمی در مورد من به عنوان امکان پذیر است. همیشه وجود دارد این استدلال اگر شما انجام داده ام هیچ مشکلی تو هیچ چیز به نگرانی در مورد. استدلال من این است که اگر من هیچ نگرانی شما نیاز به دانستن هیچ چیزی در مورد من.

“استرالیا در حال انجام یک کار فوق العاده ای از مسطح منحنی دلیل است که ما به شدت مناسب و معقول و منطقی مردم است. ما لازم نیست که یک برنامه به ما می گویند که.”

Coronavirus برنامه ردیابی

این برنامه بر اساس یکی در حال استفاده در سنگاپور ثبت خواهد شد یک تماس زمانی که دو گوشی با صرف 15 دقیقه در عرض 1.5 متر از یکدیگر است. اگر یک فرد پس از آن آزمایش مثبت برای COVID-19 آنها که ثبت نام در برنامه. مقامات بهداشتی می توانید پس از تماس با افرادی که به تماس نزدیک با فرد آلوده.

مقامات دولتی ادعا می کنند این برنامه را ضبط داده های محدود. آنها همچنین از دولت تنها استفاده در نظر گرفته شده است تماس, ردیابی.

نخست وزیر می گوید: حداقل 40 درصد از استرالیایی ها خواهد شد نیاز به دانلود نرم افزار برای ایجاد آن موثر است. اما مدل اصلی تنها دانلود شده است 20 درصد از سنگاپور.

بدون شک آن را حس می کند کامل به استفاده از coronavirus ردیابی نرم افزار برای کمک به شکست این ویروس. بسیاری از استرالیایی ها را معقول می خواهم اطمینان استفاده از این برنامه ادامه خواهد داد فراتر از بحران کنونی است. آنها همچنین می خواهند مطلق تضمین مقامات قرار نیست این برنامه برای هر گونه استفاده دیگر.

استوارت رابرت

خدمات دولت وزیر استوارت رابرت تلاش برای اطمینان بخشیدن به استرالیا در مورد کوروناویروس ردیابی نرم افزار در ظاهر در طلوع آفتاب.

“هیچ کس دسترسی به داده های خود را ندارد و ردیابی شما وجود دارد بدون نظارت است.”

بسیاری از استرالیایی ها سرگرم شک و تردید در مورد استوارت رابرت توانایی های پس از Centrelink robodebt رسوایی و پذیرش او نیست پیش بینی تقاضا در MyGov سایت در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر.

این نویسنده را دانلود نرم افزار. به عنوان نیروی کار را اد Husic می گوید آن است که برای ‘خوب بیشتر’. ما قوی دموکراسی باید به حفاظت از ما در برابر تلاش برای مهار برنامه برای مقاصد نابکار.

بیشتر باید توجه کرد ما در استرالیا مختلف حوزه های قضایی باید در خدمت ما و نه به خوبی در طول این بحران است.

تبلیغات

اما به نظر می رسد شرم آور دولت دیده نمی شود استفاده از یک رویکرد عملگرایانه تر. که دیده اند یک وزیر دیگر از استوارت رابرت اداره مقدمه.

بارنابی جویس

در ضمن نظر در توییتر این باورند که به دلیل برخی از سیاستمداران خواهد جلوگیری از دانلود coronavirus برنامه ردیابی. همه از این هدیه به ما فرصت نقل Malcolm Turnbull شرح بارنابی جویس در کتاب اخیر خود.

“یک قهرمان سنتی ازدواج در حالی که تمرین سنتی زنا.”

جورج کریستنسن

سیاستمدار دیگر که آمد به شدت در Turnbull کتاب عضو برای مانیلا پایتخت جزایر فیلیپین, جورج کریستنسن. بسیاری از نشان می دهد سیاستمدار, گیر افتاد, هزینه های بیش از یک سوم از زمان خود را در خارج از کشور redlight منطقه ممکن است هاربر رزرو در مورد یک برنامه ردیابی.


ما را دنبال کنید در Facebook به صورت منظم به روز رسانی در آخرین محلی و ملی LGBTIQA+ امور جاری جامعه مسائل سرگرمی و بیشتر. فراموش نکنید که ما جدید QNews زنده Facebook حوادث زندگی می کنند.

برای آخرین, لزبین, گی, bisexual, transgender, دو جنسیتی و عجیب و غریب (LGBTIQ) اخبار در استرالیا, بازدید qnews.com.au. ما آخرین مجلات و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>