یک طوفان زمستانی چرخش تا از تگزاس خواهد شد و موضوع آن راه شمالی عمدتا مقدار کمی نیویورک و واشنگتن و شیکاگو پس از آزادسازی برف و یخ از غرب به شمال انگلستان.

نیویورک ممکن است برف و باران شروع اواخر روز چهارشنبه پس از یک شیفت به بارش باران در اوایل روز شنبه به مسافران به کار گفت: باب Oravec ارشد شعبه پیش بینی در ایالات متحده آمریکا آب و هوا پیش بینی مرکز در کالج پارک مریلند. برف و یخ است که انتظار می رود در شمال و غرب شهر است. طوفان بزرگترین پانچ منتقل خواهد شد فقط در جنوب شیکاگو است.

“با احترام به شهرهای بزرگ در سواحل شرق بدترین مسائل داخلی” Oravec گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “این فوق العاده طوفان بزرگ.”


سنگین ترین برف در حال حاضر در کوه های مکزیک جدید و در بخش هایی از غرب تگزاس که کردم به اندازه 10 اینچ.

سواحل شرق نسبی برف و خشکسالی در این فصل ادامه خواهد داشت. الگوی از پاییز بیشتر نگه برف سنگین طوفان به غرب و شمال نیویورک و واشنگتن و بوستون.

از طریق پنج شنبه, New York کردم 4.8 اینچ برف در پارک مرکزی یا 8.6 اینچ پایین تر از میانگین دراز مدت با توجه به خدمات ملی آب و هوا. بوستون است 10.2 اینچ زیر فصلی بالغ و واشنگتن است 8.8 اینچ کمتر از حد نرمال است.

در حالی که شهرهای از دست شمال ایالت نیویورک و شمال انگلستان ممکن است انتخاب کنید تا 6 اینچ تا 12 اینچ از برف گفت: Rob Carolan صاحب زادگاه هوا خدمات در Nashua, New Hampshire.

“این فوق العاده خواهد بود برای اسکی کشور گفت: Carolan که فراهم می کند پیش بینی بلومبرگ رادیو. “آنها شبیه آنها می خواهند زد. شمال انگلستان و شمال نیویورک می رویم به انجام خوبی است.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im