یک طوفان زمستانی است که در اثر چهار شهرستان در شمال غربی آرکانزاس که در آن متوسط تا سنگین برف و باران و بارش برف است که انتظار می رود روز شنبه.

این هشدار را پوشش می دهد, Benton, Carroll, Madison و واشنگتن بوده است. پیش بینی پیش بینی برف و باران انجماد به سقوط چهار شنبه صبح قبل از تغییر به همه برف توسط, بعد از ظهر یا شب.

تجمع 1 تا 3 اینچ از برف و تا دو دهم اینچ از یخ امکان پذیر است. این احتمال سفر “بسیار دشوار است برای غیر ممکن است” با توجه به خدمات ملی آب و هوا.

زمستانی, آب و هوا خواهد بود قبل از باران است که پیش بینی شده است به سقوط بسیاری از شنبه در سراسر آرکانزاس است.

لیتل راک (آرکانزاس) انتظار می رود برای دیدن بین یک چهارم و نیم اینچ باران در طول روز. مجموع بارش در روز می تواند تا دو اینچ آب و خدمات گفت.

چند رعد و برق ممکن است سه شنبه و از جنوب شرقی آرکانزاس در حاشیه خطر آب و هوایی شدید. آب و هوا خدمات هواشناس لنس پیل گفت: تگرگ و مخرب بادهای اصلی تهدیدات هر چند شانس باریک هستند.

پیش بینی انتظار می رود درجه حرارت به قطره شنبه شب به پایین 40s در آرکانزاس مرکزی و به اطراف انجماد در مناطق شمال غربی.

پیل گفت: طوفان سیستم خواهد شد و سپس حرکت پنج شنبه به آرکانزاس مرکزی ایجاد یک فرصت کوچک برای مخلوط زمستانی در لیتل راک.

پیش بینی پیش بینی شانس اندکی برای باران و برف و برف و باران قبل از 7 صبح پنج شنبه در لیتل راک و برف و باران می ماند ممکن است بین 7 صبح تا 1 بعد از ظهر بالا است که انتظار می رود به خوبی بالاتر از نقطه انجماد پنج شنبه در لیتل راک در حدود 43.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im