ویسکانسین حرکت رو به جلو با انتخابات با وجود ویروس نگرانی

Category: آرکانساس Comments: No comments

MADISON, Wis. — رای دهندگان در ویسکانسین را انتخاب سهشنبه از شرکت در یک انتخابات مقدماتی ریاست جمهوری و یا غذای هشدار از مقامات بهداشت عمومی به دور ماندن از جمعیت زیادی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

ساعت پس از لیبریا تونی Evers صدور یک فرمان به تعویق انداختن انتخابات برای دو ماه محافظه کار-کنترل ویسکانسین دیوان عالی کشور روز دوشنبه طرفه با جمهوری خواهان که گفت که او نمی باید از این قدرت برای برنامه ریزی مجدد مسابقه خود را. محافظه کار قضات در دادگاه عالی ایالات متحده به سرعت به دنبال, با حکم مسدود کردن دموکراتیک تلاش برای تمدید رای گیری غایب.

تصمیمات ترک ویسکانسین به عنوان تنها دولت با انتخابات برنامه ریزی شده در ماه آوریل است که اقدام به عنوان برنامه ریزی شده. به کشورهای دیگر آماده شدن برای رای دادن در ماه مه یا ژوئن ویسکانسین خواهد شد از نزدیک تماشا نشانه هایی که ترس از coronavirus ممکن است کاهش مشارکت در انتخابات و یا مشکلات دیگر در پای صندوقهای رای است.

Evers گفت که او تا به حال هیچ گزینه های دیگر پس از دولت حکم دادگاه علیه او.

“وجود دارد یک طرح B. وجود ندارد یک برنامه C” Evers گفت شنبه.

جو بایدن در حال حاضر دارای یک فرمانده نماینده رهبری بیش از برنی ساندرز و ویسکانسین نتایج به احتمال زیاد به سرعت مارس خود به حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری. اما جنجال و هیاهو در یکی از حساس ترین انتخابات عمومی battlegrounds یک یادآوری از چه coronavirus دارای طرح میتوانست سیاست در طول انتخابات سال است. فراتر از تغییر در تقویم اصلی بایدن و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده اند قادر به نگه داشتن فرد در کمپین حوادث و باید نقل مکان کرد و بسیاری از عملیات خود را آنلاین.

تنش در ویسکانسین بر سر اینکه آیا و چگونه ادامه با انتخاب ساختمان شده است برای هفته ها. Evers و جمهوری خواهان در ابتدا توافق کردند که آن را ضروری است برای انتخابات به ادامه چرا که هزاران نفر از دفاتر محلی هستند در انتخابات روز شنبه برای شرایط که در آغاز در دو هفته. نیز وجود دارد یک دادگاه عالی ایالت در انتخابات.

Evers خود را زیر سوال برده بود که آیا او تا به حال قدرت برای برنامه ریزی مجدد انتخابات اما گفت که این وضعیت مشکلات از جمله افزایش COVID-19 مرگ و میر ناشی از 56 روز جمعه به 77 روز دوشنبه روشن ساخته شده است هیچ راهی وجود دارد با خیال راحت به جلو حرکت کند. Evers گفت: او به دنبال تاخیر زیرا او با انگیزه حفاظت از بهداشت عمومی و نه سیاسی.

“مردم ویسکانسین اکثر آنها را صرف همه ساعات بیداری خود را به فکر کردن در مورد در حال جمهوریخواهان یا دموکرات گرفتن دست بالا در اینجا” Evers گفت شنبه. “آنها می گویند آنها می ترسم. آنها ترس از رفتن به پای صندوقهای رای است.”

او خنثی شده توسط محافظه کاران در دو دادگاه. ویسکانسین دیوان عالی کشور حکم 4-2 با چهار محافظه کاران در پشتیبانی و دو لیبرال ها در برابر, که Evers فاقد اقتدار به حرکت انتخاباتی خود را.

دیوان عالی ایالات متحده تقسیم 5-4 با پنج جمهوری-منصوب قضات طرفداری از دولت ملی و حزب برای سرنگونی پایین تر حکم دادگاه که گسترش رای گیری غایب. در یک unsigned نظر دادگاه گفت: رای غیابی باید دست تحویل داده شده توسط سه شنبه شب یا شهریور تا سه شنبه اگر چه آنها می توانید در رسیدن کارمندان’ دفاتر در اواخر مارس 13.

در مخالفت عدالت, اموزش Bader Ginsburg نوشت و برای او لیبرال همکاران که دادگاه پایین تر عمل کرده و در میان شیوع ویروس “برای حفاظت از در دسترس بودن رای گیری غایب در ویسکانسین بهار انتخابات. این دادگاه در حال حاضر دخالت در ساعت یازدهم برای جلوگیری از رای دهندگان که باید به موقع درخواست غیابی از رأی خود.”

Ginsburg گفت: شیوع کروناویروس تا به حال باعث افزایش absentee ballot درخواست و هزاران نفر از رای دهندگان که درخواست آنها را نمی خواهد خود را دریافت کرده اند رای گیری روز سه شنبه. “دادگاه منظور من ترس را در محرومیت,” او نوشت.

از روز شنبه نزدیک به 1.3 میلیون رای غیابی درخواست کرده اما تنها در حدود 57 درصد از کسانی که تا به حال بازگردانده شده است. این معلوم نیست که چگونه بسیاری از برجسته 539,000 آراء را در رای دهندگان دست سهشنبه برای دیدار با آوریل 7 مهر باطله تمبر پست مهلت.

محافظه کاران گفت: “مخالفت با استانی شدن انتخابات کاملا نابجا و کاملا مشرف به این واقعیت است که آخرین مهلت برای دریافت برگه های رای شد و در حال حاضر توسعه یافته به جای ویسکانسین رای دهندگان از آوریل 7 آوریل 13.”

ویسکانسین دولت دموکراتیک بهداشت ، جان Erpenbach گفت: جمهوری خواهان مبارزه و تلاش برای به تاخیر انداختن انتخابات به دلیل آنها می خواهند به سرکوب مردم در انتخابات به ویژه در حزب دموکرات-سنگین میلواکی چرا که به نفع جمهوری خواهان.

“دموکرات ها همواره خوب در مورد گرفتن رای گیری در روز,” Erpenbach گفت. “اگر شما به دنبال در روزنامه ها, تماشای تلویزیون, شما می دانید در حال حاضر این خطرناک است.”

دموکرات در کنگره ایالات متحده علامت Pocan گفت: دیوان عالی ایالات متحده است که “گستاخی سرکوب هزاران نفر از رای دهندگان در ویسکانسین.”

“این است که چگونه دموکراسی آثار” Pocan توییتی.

اوهایو دیدم شبیه یازدهم-ساعت سراسیمگی روز قبل از اولیه آن در ماه گذشته. پس از حزب جمهوری خواه و فرماندار و وزیر امور خارجه موفق به متقاعد کردن قاضی به تغییر تاریخ انتخابات, دولت بهداشت و درمان مدیر در پا و دستور رای گیری تعطیل. قانونگذاران مجموعه جدید تقریبا تمام ایمیل اولیه برای مارس 28 جرقه جدید چالش های قانونی از رای گیری گروه های حقوق اما یک قاضی فدرال در روز جمعه گفت: این انتخابات می تواند به جلو بروید.

پیش از ویسکانسین اولیه هزاران نظرسنجی کارگران گفت: آنها نمی خواهد کار منجر میلواکی برای کاهش آن برنامه ریزی شده تعدادی از رای گیری سایت از 180 فقط پنج. بیش از 2500 سرباز گارد ملی اعزام شدند به کارکنان پای صندوقهای رای است. آنها همچنین توزیع منابع از جمله ضد عفونی کننده دست, به رای گیری سایت در سراسر کشور. در Madison, شهرستان, کارگران احداث پلکسی گلاس موانع برای حفاظت از نظرسنجی کارگران و رای دهندگان تشویق شدند را به خود قلم به علامت آراء.

جورج Dunst, 76, از مدیسون که داوطلب در محلی نظرسنجی سایت برای نزدیک به هر انتخابات پس از بازنشسته شد گفت: او را روز شنبه در میان ترس از ابتلا COVID-19.

“مهم نیست که چه اقدامات احتیاطی شما وجود دارد برای رفتن به قرار گرفتن در معرض,” او گفت:. “چه کسی می داند که می آید به رای گیری محل؟”

این داستان در اصل منتشر شد در 11:55 صبح

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>