با کمی سنگ خروجی Costco برنامه ورود به آرکانزاس

Category: آرکانساس Comments: No comments

Costco فروشی کاربران-تنها انبار خرده فروش است که رقابت با خارج را سم فروشگاه باشگاه در حال آمدن است به آرکانزاس یکی از چند متحده که در آن هیچ خروجی.

توسعه برنامه ریزی شده است برای حدود 32 هکتار دستگاه در Chenal پارک وی و کرک جاده در وست لیتل راک فقط در سراسر از یک Kroger بازار فروشگاه مواد غذایی.

انبار و سالن های فرعی خواهد کل 165,093 متر مربع با توجه به اسناد ثبت شده با سنگ کوچک شهرسازی است. این پیشنهاد برای یک برنامه ریزی تجاری منطقه برنامه ریزی شده است که قبل از برنامه ریزی شهرستان کمیسیون May 14.

برنامه شامل یک متصل liquor store منطقه در کنار مجموعه ای از نوری امتحانات تایر مرکز و رایگان-ایستاده ایستگاه گاز.

اسناد ثبت شده با برنامه ریزی کمیسیون می گویند Costco Wholesale فروشگاه استخدام و بین 200 تا 250 نفر با هر دو تمام وقت و پاره وقت موقعیت.

کاستکو ساختمان و پارکینگ — در مجموع 743 فضاهای — را تا حدود 21 هکتار با تعادل موجود برای توسعه شش زیادی برای جدا کردن کسب و کار.

Costco مدیران باید نگاه لیتل راک در بازار برای بیش از سه سال است. خواص دیگر آنها در نظر گرفته شده شامل گوشه شمال غربی بین 430 و Cantrell جاده ها است. آنها نیز نگاه در گوشه جنوب شرقی Kanis و بومن جاده ها.

“خود علت سعی و کوشش طول می کشد زمان” گفت: Jay Chesshir رئیس جمهور و رئیس اجرایی از سنگ کوچک منطقه ای اتاق بازرگانی است. “این یک سرمایه گذاری قابل توجهی برای آنها است.”

چگونه یک سرمایه گذاری او نمی تواند می گویند. دیگران را با قرار دادن برچسب قیمت برای یک Costco در حدود $100 میلیون.

آن را نیز به نظر می رسید تنها یک ماده از زمان قبل از Costco خواهد وارد آرکانزاس بازار است. تا ماه گذشته آرکانزاس یکی از تنها دو کشور در منطقه به یک فروشگاه Costco. اولین Costco در می سی سی پی باز در جکسون در ماه مارس است.

“این است که در مورد بزرگترین بازار آنها در” به گفته دیوید Elrod, یک دیرین سنگ کوچک تجاری کارگزار املاک و مستغلات. “آن را حس می کند.”

اوکلاهما دو Costco فروشگاه های, از جمله یکی در تولسا. لوئیزیانا دارای سه. تنسی است پنج نفر از جمله دو در ممفیس منطقه است. میسوری شش. تگزاس است و در مجموع 33.

Costco در مجموع به حال 785 مکان به عنوان آن مالی 2019 از جمله 546 در ایالات متحده است.

آن را تا به حال فروش خالص از $149 میلیارد دلار برای سال مالی با توجه به آن 2019 گزارش سالانه. آن را دارای 99 میلیون cardholders و 254,000 کارکنان.

باشگاه سام ملت است دیگر بالا فقط کاربران خرده فروش. بر خلاف Costco است که مستقل خرده فروش باشگاه سام که یک بخش از Walmart, Inc. آن را نیز دارای تقریبا 600 مکان در ایالات متحده, از جمله یکی در 900 S. بومن جاده در حدود 3 کیلومتری از پیشنهاد Costco سایت.

باشگاه سام ارسال شده درآمد حاصل از $59 میلیارد دلار برای سال مالی که به پایان رسید Jan. 31, 2018. مانند Walmart, مقر آن در بنتون ویل.

سالانه عضویت در Costco است $60. باشگاه سام سالانه عضویت 45 دلار.

شهردار فرانک اسکات جونیور گفت: در رسانه های اجتماعی شنبه که او خوشحال بود Costco برنامه ریزی شده بود یک سنگ کوچک محل.

“ما سپاسگزار است که یک ملی فروشی انبار مانند Costco انتخاب کرده لیتل راک به عنوان یک محل آنها می خواهند به انجام کسب و کار” اسکات گفت.

او افزود که این فضا در گوشه جنوب غربی Chenal پارک وی و کرک جاده “اتحاد بزرگ دید و دسترسی است.”

این نرم افزار خواهد شد قبل از لیتل راک کمیسیون برنامه ریزی در آن جلسه برنامه ریزی شده در مارس 14, شهردار گفت. سپس آن را قبل از لیتل راک هیئت مدیره برای تصویب نهایی است.

شهر مدیره تصویب یک قطعنامه در اوایل این ماه که اجازه می دهد تا کمیسیون برنامه ریزی برای دیدار عملا در طول بیماری همه گیر کوروناویروس هر چند آن را هنوز رتبهدهی نشده است انجام شده است. کمیسیون ندارد جلسه ماهانه مورد نیاز است.

بخش 5 شهرستان مدیر لنس Hines که نشان دهنده Chenal پارک وی منطقه در لیتل راک هیئت مدیره گفت: “حمایت از توسعه است.

“مردمی در دیگر نقاط کشور است که استفاده از Costco مانند آنها,” او گفت:. “من فکر می کنم آن خواهید بود علاوه بر خوش آمدید به مناظر بیرون از اینجا.”

Hines گفت: او یک سر تا درباره پروژه چند هفته پیش زمانی که توسعه دهنده هنک کلی توزیع اطلاعات به اطراف محله. کسانی که شامل روستاها در ولینگتون, St. Charles و دیگر محله در Chenal منطقه Hines گفت.

“همه تماس من بدست مثبت بوده است,” او گفت: از پیشنهادات و انتقادات از ساکنان.

Hines گفت: این سایت به احتمال زیاد دادگاه تجدید نظر به توسعه دهندگان در بخشی به دلیل آن را در حال حاضر پاک شده است و وارد, وجود ندارد, آماده سازی قبل از ساخت و ساز آغاز می شود که او گفت می تواند اتفاق می افتد در ماه جولای.

سایت های دیگر این شرکت در نظر گرفته شده برای یک سنگ کوچک محل در چند سال گذشته مجبور نبود زیرساخت کافی برای حمایت از یک مرکز که اندازه Hines گفت.

“من فکر می کنم که چرا آنها به پایان رسید تا رفتن کمی بیشتر از غرب است.”

پیشنهاد سایت حدود 3 مایل دور از تریدر دیگر بسیار پیش بینی مواد غذایی گزینه در لیتل راک که باز Oct. 22. Hines گفت که او نگران oversaturation در بازار پس از Costco در خدمت مختلف جمعیتی با توجه به اطلاعات او بدست می خواهم از این شرکت است.

کاستکو برنامه های توسعه آمده هفته پس از افشای که آمازون غول پیکر چند ملیتی شرکت فناوری و خرده فروش شد ساخت یک مرکز توزیع در 83 هکتار سایت در بندر کوچک سنگ.

“این اعتبار از آنچه اتفاق می افتد در این اقتصاد چه دیگران در خارج از منطقه ما اتفاق می افتد در اقتصاد ما. ملی و خرده فروشان می شود که مایل به بخشی از آن نه تنها برای رشد خود را, اما به نوبه خود سوخت ما رشد” Chesshir گفت.

توسعه نیز فراهم می کند یک اقتصادی پانچ در برابر covid-19 همه گیر است که باعث کند شدن فعالیت های اقتصادی.

“جالب است زمانی که شما در فعالیت های ساخت و ساز زمانی که شما نگاه در فعالیت های سرمایه گذاری ما خط لوله است که هنوز هم بسیار کامل و کار. ما هنوز یک پروژه است که در فرایند تصمیم گیری و یا در واقع حرکت رو به جلو برای ساخت و ساز که انجام داده اند چیزی دیگر نسبت به ادامه به فشار رو به جلو کامل-بخار پیش رو” Chesshir گفت.

یک بخش در 04/28/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>