با “مادر طبیعت در اتهام’ سدها رها کردن سیلاب

جکسون از دست ندهید. — روز و روز از بارندگی ایجاد شده یک معضل برای مقامات مدیریت سدهای همراه تورم رودخانه می سی سی پی و تنسی. آب منتشر می شوند در نهایت بدتر شدن سیل برای زندگی مردم پایین دست.

نمایشی تصویری ارسال شده توسط تنسی آتش نشانی نشان داد تاثیر: دو خانه پایین سقوط یک بلوف بیش از تنسی رودخانه در حالی که بسیاری از دیگران شده اند غرق به پشت بام خود به عنوان کل محله ناپدید می شوند در آب گل آلود در زیر دره تنسی اقتدار Pickwick مخزن.

“این کاملا شما را می کشد, دانستن است که” خانه در حال گرفتن نابود پایین دست از سد TVA سخنگوی جیم Hopson گفت: آسوشیتد پرس در روز دوشنبه. “ما مهندسین در وظیفه 24-7 تلاش برای کشف کردن آنچه که موثر ترین راه برای انتقال این آب در پایین دست با حداقل تاثیر است. آنها آن را احساس کنید. من آن را احساس کنید.”

فوریه باران شده اند “400 درصد از نرمال و ما باید در آینده بیشتر در این هفته است. این نوع بی پایان نبرد” Hopson اضافه شده است.

سی سی پی رودخانه مروارید در ضمن کاکل روز دوشنبه در کمتر از 37 به خوبی از آن تاریخی worst-case-سناریو و باید شروع به تخلیه به زودی رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز روز دوشنبه گفت:. او گفت: وجود دارد هیچ گزارشی از سیل مربوط به صدمات و تشکر مردم از می سی سی پی برای غذای تخلیه سفارشات. تنها 16 عملیات جستجو و نجات بودند لازم به او گفت: حتی اگر به عنوان بسیاری از 1000 خانه های آب گرفتگی شد.

اما ریوز همچنین هشدار داد که بارش مورد انتظار است بنابراین هیچ کس نباید بازگشت به آب گرفتگی خانه تا زمانی که مقامات می گویند که آن را بی خطر به انجام این کار. پیش بینی انتظار می رود بارش باران بیشتر بین ظهر سه شنبه و چهار شنبه شب در سراسر منطقه گسترش بدبختی برای مردم با اسکله یا کم دروغ خواص.

“ما به عنوان یک دولت هستند و نه در روشن هنوز” ریوز گفت.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=sLzuQWI7gd4]

در یکی جکسون محله ساکنان ور رفته, قایق, قایق و قایق های ماهیگیری به بررسی خانه های خود را به آسانسور به دیگر کشورهای همسایه. برخی از آنها قادر به ورود به خانه های خود را در حالی که دیگران peeked به ویندوز برای دیدن اگر هر گونه آسیب انجام شده بود داخل. سیلاب شوربا در صندوق پستی نشانه های خیابانی و اتومبیل هایی که در سمت چپ شده بود در driveways.

لحظه شکستن در باران فعال سطح آب در بارنت مخزن upriver از کنگره برای ایجاد ثبات اما مقامات تکرار هشدارهای خود را به توجه به تخلیه دستور بررسی در جاده تعطیلی قبل از سفر و اقامت کردن هر گونه آب گرفتگی جاده ها, چرا که حتی آبهای ارام می توانید با حرکت سریع جریان.

سنگین باران و جاری شدن سیل تحت تاثیر یک منطقه گسترده ای. می سی سی پی, مدیریت اضطراری مقامات روز یکشنبه گفت که آنها تا به حال دریافت اولیه آسیب گزارش از 11 شهرستان در ارتباط با آب و هوایی شدید آغاز شد که در فوریه. 10. جکسون شهردار چکو لومومبا گفت: قدرت بسته شده بود به 504 خوابگاه به عنوان یک احتیاط ایمنی.

مروارید بالاترین ثبت تاج بود 43.2 در مارس 17, 1979. دوم بالاترین سطح رخ داده است ممکن است در 5 سال 1983 زمانی که رودخانه رز به 39.58 ،

مقامات منتشر شده آب از نزدیکی بارنت مخزن برای کنترل سطح آن پس از اصرار ساکنان در شمال شرقی جکسون که در سیل منطقه پایین دست را بلافاصله ترک کنند. توسط صبح روز یکشنبه ریوز گفت: مخزن ورودی و خروجی به حال برسونه.

و در ساوانا دنیاست. که نشسته درست در زیر Pickwick سد این Hardin County Fire Department گفت: مردم با خیال راحت تخلیه از یک داستان دو صفحه اصلی مشرف به رودخانه تنسی قبل از پرتگاه راه داد و خانه را شکست و از هم جدا خرابه کشویی صدها پا به آب. ده ها تن از خانه های دیگر در بیشتر مناطق کم ارتفاع بودند غرق در این بخش هواپیماهای بدون سرنشین تصویری نشان داد.

The Pickwick بعدی-برای-آخرین سد در TVA سیستم و تمام آب از یک حوضه رودخانه کشش به ویرجینیا و گرجستان به جریان از طریق آن قبل از رسیدن به رودخانه اوهایو و سپس می سی سی پی. سطح آب در پشت بالادست انشعاب سدها استفاده می شود برای جلوگیری از جاری شدن سیل افزایش یافته است تا آنجا که 40 فوت در این ماه اما حتی پس از آن Pickwick شد انتشار 2.36 میلیون گالن در دوشنبه دوم پایین فقط کمی از 2.5 میلیون گالن در هر ثانیه یکشنبه شب Hopson گفت.

“مادر طبیعت است که واقعا یک مسئول — ما به سادگی سعی کنید برای مدیریت آنچه که مادر طبیعت به ما می دهد برای به حداقل رساندن این اثرات در طول 652 مایل تنسی رودخانه و آن هزاران مایل از شاخه های فرعی و جریان” Hopson گفت.

خارج جکسون, جان و آهنگ ژینا اسمیت بسته بندی شده بود تا آنجا که آنها می تواند در سمت چپ و خانه خود را به عنوان آبهای گل رز پنج شنبه در حومه فلووود. آنها بازگشت و روز یکشنبه در همسایه خود را دیل فریزر را با قایق پارویی به بررسی آسیب های پس از آن در خود قایق رانی و ردیف دور.

“ما شده اند قادر به ماندن در اینجا هنگامی که آب می شود تا” جان اسمیت گفت. “اما به عنوان شما را تماشا کرده ام آن را در طول سال شما می دانید که هنگامی که به خارج. از آن زمان به این زمان است.”

یک پا و یک نیمه از آب در داخل خانه اسمیت گفت. او می خواهم در حال حاضر شده است در تماس با یک پیمانکار و نماینده بیمه به بازسازی خانه خود را که در آن او و همسرش لذت بردن از نشستن در پشت ایوان و تماشای گوزن و حیات وحش است.

“این رفتن به یک در حالی که برای ما به بازسازی اما ما امن هستند و ما همه OK” آهنگ ژینا اسمیت گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

Leave a Comment