با تاج تهدید در حال ظهور اریکسون تیم در چین ارائه شده قابلیت اتصال به خط مقدم بیمارستان

Category: وب وایر Comments: No comments

هوبئی و ژجیانگ چین شد برخی از اولین . در اوایل سال 2020 محلی اریکسون تیم نقل مکان کرد و به سرعت اقدام به ارائه ماموریت حیاتی ارتباطات زیرساخت که به آن نیاز ترین – کشور دائم و موقت بیمارستان.

چهار ایستگاه پایه در دو روز

یک شب در اواخر ژانویه اریکسون تیم در چین مقرر شد تا یک کار فوری: به پشتیبانی تلفن همراه چین ووهان چین Unicom در ووهان در راه اندازی چهار ماموریت حیاتی ایستگاه پایه برای ووهان Huoshenshan بیمارستان.

شروع به کار بلافاصله با اریکسون تیم راه اندازی دو وظیفه نیروهای متشکل از 18 مهندسین و تکنسین های برای کمک به ایجاد کردن ارتباطات سیستم برای بیمارستان است. تمام سخت افزار سیستم برای هر چهار پایه ایستگاه نصب شد و در دو روز.

در روز به خدمات ارتباطات تاسیس شد در سه حالت اضافی بيمارستان از جمله اژو بیمارستان سوم فرودگاه کیانجیانگ جدید بهداشت مادر و کودک بیمارستان و خیگن Xiaonan بیماری مرکز کنترل.

5G پوشش امکانات مهم در استان ژجیانگ

در ماه بعد ژجیانگ Mobile استانی گروه شروع به کار بر روی 5 جدید بیمارستان ها به عنوان نقطه ثابت تشخیص و درمان موسسات برای بیماران مبتلا به تایید موارد COVID-19. اریکسون تیم بودند وظیفه برقراری بالا-سرعت 5G موبایل اتصال به پشتیبانی بیمارستان ماموریت حیاتی.

محلی اریکسون تیم با هماهنگی های مختلف در محل پروژه گروه و اعزام پرسنل مجهز به ماسک یکپارچه محافظ لباس و عینک و دستکش های لاستیکی و ضد عفونی کننده و الکل و دیگر ضد اپیدمی مواد به تدوین جامع واکنش اضطراری طرح و بررسی و تکمیل پروژه اعضای تیم’ پیشگیری از بیماری همه گیر در پیش است.

هنگامی که نصب شد تکمیل شبکه زیرساخت شد مهم توانمند از خدمات مانند پزشکی از راه دور نهفته و دیگر اطلاعات بر اساس روش.

این موارد برجسته چگونه شبکه های تلفن همراه یک بخش ضروری از ارتباطات فقرات را قادر می سازد که سلامت کارگران مقامات امنیت عمومی و حیاتی کسب و کار را به ماندن متصل در طول این بحران جهانی است.

اریکسون همچنان نزدیک به نظارت بر توسعه در اطراف coronavirus است و پس از توصیه های مربوط به مقامات ملی و بین المللی. ما در حال گرفتن اقدامات احتیاطی برای اطمینان از سلامت و ایمنی کارکنان برای به حداقل رساندن تاثیر بر عملیات شرکت و برای جلوگیری از گسترش بیشتر coronavirus.

لینک های مرتبط

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>