لرزان ایالات متحده مالی پاسخ می تواند به تعمیق coronavirus رکود

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

واشنگتن (العالم) – دولت ایالات متحده تلاش عظیم به اقتصاد از طریق coronavirus بحران به عنوان یک صورتحساب ارسال-پول-و-نمی-عرق-the-جزئیات سیل نقدی به مردم و کسب و کار در یک $22 تریلیون سیستم است که زمین را متوقف کند.

فایل عکس: رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن میزبان یک مراسم برای $2.3 تریلیون coronavirus بسته کمک بیل در دفتر بیضی شکل کاخ سفید در واشنگتن, ایالات متحده, مارس 27 سال 2020 است. رویترز/جاناتان ارنست/فایل عکس

تا کنون چک هستند در پست الکترونیکی.

از فن آوری اشکالات به سردرگمی خوب امتیاز از سیاست تاخیر در حال نصب است. دولت فدرال مبهم پاسخ خطرات تعمیق و طول رکود اقتصادی در حال حاضر تاریخی برای سرعت شروع آن.

متحده در حال مبارزه به روند تاریخی کوه از مدعیان بیکاری در تکنولوژی از رده خارج. شرکت های بزرگ از جمله شرکت های ناودان توسط “اجتماعی فاصله” حکم نگه داشتن مردم در خانه باقی می ماند در تاریکی در جزئیات وام های وعده داده شده. کسب و کارهای کوچک توسط میلیون ها نفر هستند که به شدت به دنبال پول نقد در حالی که بانک ها هنوز هم فاقد حق مدارک روز به یک برنامه اعطای وام.

فدرال رزرو سریع به پرتاب یک backstop در اینجا در زیر بخش های زیادی از سیستم مالی و شرکت های بزرگ از طریق باز خرید اوراق قرضه کرده است و در عین حال برای تکمیل یک وعده داده شده “خیابان اصلی” برنامه همه جانبه خالص ایمنی اعتباری است.

ساخت بدتر اصلی $2.3 تریلیون دلار در کمک های که توسط کنگره تصویب اواخر ماه گذشته نیست و تقریبا به اندازه کافی, کسب و کار هشدار می دهند.

هر روز که می گذرد بدون فدرال پول گرفتن به مردم است “ضروری, ضربه به کسب و کار و خانواده ها در سراسر ایالات متحده گفت:” گرگوری Daco ارشد ایالات متحده اقتصاددان در آکسفورد اقتصاد است.

سریع قانون اعدام کند

سرعت در نظر گرفته شد از ذات که به اصطلاح مراقبت عمل شد قانون در مارس 27, ارتکاب $2.3 تریلیون دلار را برای دستمزد و درآمد از دست رفته پس از آمریکایی ها دستور داده شد تا به ماندن در خانه برای کنترل گسترش از رمان coronavirus.

این یک لحظه نادر از bipartisanship در واشنگتن با هر دو حزب لیبرال و محافظه کار اقتصاددانان عمدتا موافقت این بود که زمان به استدلال فلسفی نقاط مورد خطر اخلاقی های نابجا و مشوق ها یا خطرات ناشی از بدهی اما برای به دست آوردن پول به مردم قبل از آنها ورشکسته و یا گرسنه است.

به عنوان موارد COVID-19 بالقوه کشنده بیماری تنفسی ناشی از رمان coronavirus رز در ایالات متحده بود و نگرانی هایی است که بدون گسترده دولت backstop, کسب و کار موفق خواهد بود و خانواده ها به طور پیش فرض بر روی وام در چنین مقیاس است که آن را به فروپاشی سیستم مالی به عنوان به خوبی. به جای سریع “V شکل” رکود با رها کردن اما سریع دوباره بجای اول برگشتن, تاخیر, می تواند به تولید بیشتر مزمن, مشکلات سیستمیک.

اما تئوری و عمل را جدا.

متحده تلاش کرده اند فقط با این حجم گسترده از مدعیان بیکاری که فلک کشیده و از حدود چند صد هزار نفر در یک هفته در چه دوره ای از لحاظ تاریخی و کاهش نرخ بیکاری به میلیون ها نفر در یک زمان. بیش از نیمی از جمله کالیفرنیا و نیویورک و پنسیلوانیا هنوز تکیه بر چندین دهه پردازنده مرکزی سیستم های مبتنی بر زبان COBOL برای اولین بار در سال 1959.

متحده هنوز تمدید مزایای به فرفره کارگر, اقتصاد یک عنصر کلیدی از نجات بیل هر چند برخی می گویند که آنها انجام خواهد داد تا در هفته های آینده. سرویس درآمد داخلی است که انتظار می رود برای ارسال اینجا را چک تا 1200 $در هر taxpaying بالغ, شروع در اواسط ماه آوریل است اما این ممکن است نه رسیدن به همه کسانی که واجد شرایط تا اواسط سپتامبر.

شرکت های بزرگ از جمله شرکت های هواپیمایی با توجه به وام های مستقیم زیر $2.3 تریلیون اورژانس قانون هنوز هم منتظر راهنمایی دقیق از وزارت خزانه داری ایالات متحده در مورد چگونگی و زمانی که آن را نشان می دهد.

شاید بیشتر دلسردکننده به امریکا میلیون ها مادر و پاپ رستوران های کوچکتر تولید کنندگان و دیگر کسب و کارهای کوچک در نظر گرفته فقرات اقتصاد آمریکا وعده سریع چک و بخشایش وام کاهش یافته است ،

زمانی که $350 میلیارد “حقوق و دستمزد حفاظت از برنامه” راه اندازی شد هفته گذشته وزارت خزانه داری وزیر استیون Mnuchin گفت: کارآفرینان کوچک که از جمعه گذشته می تواند “راه رفتن به بانک و … و دریافت پول است.”

در عوض, شده است وجود دارد یک پیچ و خم در اینجا از نوار قرمز است.

وام دهندگان در مورد شکایت کرده اند متضاد و یا اطلاعات ناقص از وزارت خزانه داری و مدیریت کسب و کار کوچک (SBA). کسب و کار می گویند بانک ها شده اند پاسخگو و یا دسترسی محدود به مشتریان موجود.

“این شده است یک ظرف غذا” یک کسب و کار بانک در غرب به رویترز گفت. دولت می گوید 70 میلیارد دلار در وام های وعده داده شده به شرکت های اما تعداد کمی از اینجا باید دریافت هر گونه پول.

حتی گروه کمک نقدی اضطراری نشان نداده است. وام با مدرک SBA را فاجعه وام برنامه دوشنبه گذشته بررسی می تواند یک جعبه برای دریافت $10,000 به عنوان پیش پرداخت در وام در سه روز. بیش از یک هفته بعد چندین وام گیرندگان به رویترز گفت که آنها تا به حال موفق به دریافت پول است.

اجرای شده است تا تکه تکه کرد که فدرال رزرو تا به حال به مرحله در روز دوشنبه با یک پتو ارائه به بانک برای گرفتن وام کسب و کار کوچک به یک برنامه جدید خود را.

SBA نیست پاسخ به یک درخواست برای اطلاعات. Mnuchin روز سه شنبه کنگره خواسته برای اضافی $250 میلیارد دلار برای این برنامه به دلیل تقاضا توسط کسب و کار شده است ،

ترین تهمت مقامات دولت باید اذعان کرد سکسکه بلکه حفظ آنها دیدار هدف از این قانون: برای کمک به مردم و کسب و کار قبل از پرداخت اجاره باند پرداخت و صورتحساب مواد غذایی آمده با توجه.

“ما می خواهیم برای اطمینان از همه اگر شما نمی دریافت وام در این هفته شما یک وام در هفته آینده یا هفته بعد” Mnuchin گفت CNBC در روز یکشنبه است. “پول وجود خواهد داشت.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تحت فشار بیش از دولت را به طور کلی COVID-19 پاسخ رو انتخاب مجدد در ماه نوامبر را رد کرده است مشکلات. در شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او تا به حال شنیده ام از هر گونه اشکالات در یک کسب و کار کوچک برنامه اعطای وام و berated یک خبرنگار که پرسید. “است که بسیار نادرست است. ما در حال راه جلوتر از برنامه,” او گفت:.

انتظار در تغذیه

فدرال رزرو در حال حاضر نورد از بسیاری از برنامه های در مقیاس بزرگ و با سرعت بی نظیر در طول سال 2008 بحران مالی است.

اما بانک مرکزی ایالات متحده را نجات نهایی تلاش است که هنوز هم در آثار: پتانسیل $4.5 تریلیون برنامه است که می تواند باز کردن آن طاق به متوسط و شرکت های کوچک شهری, دولت, و شاید حتی کمتر معتبر شرکت ها تحت فشار قرار دادند به آستانه به دلیل بحران بهداشت و درمان.

مانند Mnuchin تغذیه مقامات قول داده اند که جزئیات “به زودی.”

تا زمانی اتفاق می افتد که بخش های کلیدی از “واقعی” اقتصاد در یک نوع از انیمیشن معلق انتظار به دانستن چه نوع از تاسیسات در حال آمدن است, چگونه به سرعت و در چه شرایطی.

شهرستانها ایالات, استان ها و دیگر نهادهای دولتی قادر به قرض گرفتن در 4 تریلیون دلار اوراق قرضه شهری بازار به جز در بسیار بالا در کوتاه مدت نرخ فروش و درآمد مالیات بر درآمد شیرجه رفتن.

فایل عکس: وزیر خزانه داری استیون Mnuchin در مورد جزئیات اقتصادی امداد در طول روزانه coronavirus پاسخ جلسه به عنوان کسب و کار کوچک (SBA) مدیر Jovita کررنزا گوش در کاخ سفید در واشنگتن, ایالات متحده, آوریل 2 سال 2020 است. رویترز/تام برنر/فایل عکس

“شما نمی توانید جمع آوری پول جدید برای سیستم آب خود را و یا خود را در مدرسه و یا هر یک از است که به دلیل وجود دارد هیچ خریداران برای آن است, بنابراین شما باید مقدار زیادی از معاملات است که اساسا کنار گذاشته گفت:” امیلی براک سیاست مدیر برای دولت سرمایه گذاری افسران انجمن.

او گفت: اگر فدرال رزرو اقدام به خرید تا متوسطه-بازار اوراق بهادار وجود خواهد داشت اتاق را برای جدید صدور.

“ما در حال درخواست فدرال رزرو می شود که سرمایه گذار زرنگ و دانا به دیگر سرمایه گذاران احساس راحت برای کمک به درایو کردن بازده است که ما شاهد” براک گفت.

گزارش دیوید Lawder و هوارد Schneider; گزارش های اضافی توسط ان Saphir در سان فرانسیسکو و تریسی Rucinski در شیکاگو; ویرایش توسط هدر Timmons, پل Simao و جاناتان Oatis

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>