Wolters کتاب ذیل علم راه حل برنده دو Stevie جوایز برای خدمات به مشتریان

Category: وب وایر Comments: No comments

Wolters کتاب ذیل علم راه حل برنده دو Stevie® جایزه برای خدمات به مشتریان است. بازار پیشرو در ارائه دهنده شرکت حقوقی صرف و توجه به مدیریت قرارداد و مدیریت چرخه عمر و حقوقی تجزیه و تحلیل راه حل های برنده جایزه نقره ای برای نوآوری در خدمات به مشتریان و یک برنز جایزه خط مقدم تیم خدمات مشتری از سال است.

این Stevie جوایز برای فروش و خدمات به مشتریان برتر جهان افتخارات برای خدمات به مشتریان تماس با مرکز توسعه کسب و کار و فروش حرفه ای. بیش از 2600 نامزد از سازمان ها در 48 ملل از تمام اندازه ها و در تقریبا هر صنعت مورد بررسی قرار گرفت در این سال رقابت است.

استیوی جایزه قضات ستایش Wolters کتاب ذیل علم راه حل های اثبات شده توانایی برای ارائه قابل توجه ارزش مشتری. قضات نیز با تحسین این شرکت پیشرفت های قابل توجهی در پاسخ به مشتری معیارهای استفاده خلاقانه از فناوری و رویکرد پیشگیرانه به خدمات. این سومین سال در یک ردیف که استیوی جوایز اتحاد افتخار Wolters کتاب ذیل علم راه حل ها در بخش خدمات به مشتریان از سال دسته.

“ما مفتخر است که استیوی جوایز دوباره به رسمیت شناخته شده ما در میان شرکت های پیشرو در صنایع برای تعهد ما برای ایجاد یک مطلوب تجربه مشتری” گفت: یونس Paransky معاون اجرایی رئیس جمهور و مدیر کل برای Wolters کتاب ذیل علم راه حل. “این به رسمیت شناختن نشان دهنده تعهد ما به ارائه خدمات به مشتریان استثنایی ارائه می شود که در سطح جهانی نتایج کسب و کار برای شرکت های حقوقی و بیمه ادعا می کند گروه مشتریان. ما باقی می ماند اختصاص داده شده به نوآوری است که باعث بهبود تجربه مشتری و عمیق تر صمیمیت مشتری از محصول توسعه فاز سراسر هر مشتری تعامل حتی در حالی که در خدمت رشد پایه مشتری است.”

“استیوی برندگان جایزه از سراسر جهان باید بسیار افتخار از دستاوردهای خود را. قضات تحت تاثیر قرار گرفته بودند با طیف گسترده ای از نامزد شده برای سال 2020 و توافق کرده اند که دستاوردهای خود را در حال شایسته به رسمیت شناختن عمومی گفت:” استیوی جوایز اجرایی رئیس مایکل گالاگر.

Wolters کتاب ذیل علم راه حل های پیشرو در بازار جهانی ارائه دهنده شرکت حقوقی صرف و توجه به مدیریت قرارداد و مدیریت چرخه عمر و حقوقی تجزیه و تحلیل راه حل های. ما با ارائه مجموعه جامع از ابزار است که رسیدگی به نیازهای رو به رشد شرکت های بزرگ حقوقی عملیات بخش برای افزایش بهره وری عملیاتی و کاهش هزینه ها. شرکت حقوقی و بیمه ادعا می کند بخش اعتماد ما فن آوری های نوآورانه و end-to-end مشتری تجربه رانندگی در کلاس جهانی نتایج کسب و کار. برنده جایزه محصولات شامل گذرنامه® بالاترین امتیاز علم راه حل در آخرین تیتان پدر هلیوس MarketViewحقوقی بازار هوش گزارش; TyMetrix® 360°, پیشرو در صنعت SaaS مبتنی بر e-حسابداری و توجه به راه حل های مدیریت; CLM ماتریس به نام “قوی مجری” در سال 2019 Q1 CLM Forrester موج گزارش و LegalVIEW® نمونه کارها حقوقی تجزیه و تحلیل راه حل های مبتنی بر صنعت بزرگترین و جامع ترین حقوقی صرف پایگاه داده با بیش از $130 میلیارد دلار در فاکتورها.

در مورد Wolters کتاب ذیل حکومت, Risk & Compliance

حکومت Risk & Compliance (GRC) است که یک بخش از Wolters کتاب ذیل فراهم می کند که قانونی و بانکی و حرفه ای با راه حل های برای اطمینان از انطباق با همیشه در حال تغییر تنظیم مقررات و تعهدات قانونی, مدیریت ریسک, افزایش بهره وری و تولید و کسب و کار بهتر نتایج. GRC ارائه می دهد مجموعه ای از تکنولوژی را فعال کنید متخصص خدمات و راه حل های متمرکز در نهاد قانونی انطباق حقوقی مدیریت عملیات بانکی و انطباق محصول و بانکی و مقررات.

Wolters کتاب ذیل (AEX: WKL) یک رهبر جهانی در اطلاعات خدمات و راه حل برای حرفه ای ها در بخش سلامت, مالیات و حسابداری, ریسک و انطباق امور مالی و حقوقی بخش است. Wolters کتاب ذیل گزارش 2019 درآمد سالانه €4.6 میلیارد دلار است. این شرکت که مقر آن در آلفن آن درین هلند در خدمت مشتریان در بیش از 180 کشور حفظ عملیات در بیش از 40 کشور و استخدام 19,000 مردم در سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>