زن به اتهام جنایت برای برچسب زدن گرجستان مجسمه با گچ

Category: آرکانساس Comments: No comments

آتلانتا — یک زن بازداشت پنج شنبه در گرجستان دولت و کنگره برای defacing یک مجسمه از یک مؤتلفه عمومی نوشت: “پاره کردن” بر روی آن در گچ گزارش پلیس نشان می دهد که منجر به یک اعتراض سازمان به سوال که آیا این اقدام شایستگی هر اتهامات جنایی بسیار کمتر اتهام جنایت ظ توسط دولت گرجستان گشت.

دولت وزارت امنیت عمومی سخنگوی سرهنگ استفانی L. استالینگس گفت: جیمی Loughner, 55, از آتلانتا دستگیر شد روز شنبه و به اتهام دخالت در اموال دولت جنایت و جنایتکار تجاوز بزه.

Loughner گرفته شد به Fulton County jail که سوابق نشان می دهد او باقی مانده آمریکا در روز جمعه است. وثیقه تنظیم شده است در $1,500. آسوشیتد پرس قادر به تعیین اگر او یک وکیل است.

گرجستان کاپیتول پلیس یک واحد از وزارت امنیت عمومی متهم با حفاظت از کنگره آمریکا و دولت های دیگر ساختمان های دولتی گفت: مجسمه بود “مخدوش,” استالینگس گفت. با توجه به گزارش پلیس به دست آمده جمعه توسط آسوشیتد پرس Loughner نوشت زرد گچ. کنگره افسر پلیس الکسیس Rae Callaway نوشت که Loughner پذیرفته شده “است که او تا به حال نقل مکان کرد به مجموعه ای مانع شدن و راه می رفت تا پیاده رو.” موانع شده اند در محل در اطراف محیط ساختمان.

معترضان شده اند با تجمع در نزدیکی مجسمه جان گوردون براون در گوشه ای از کاپیتول زمینه را برای تظاهرات خواستار آن و دیگر آثار تاریخی برداشته شود گفت: آنها سفید supremacists و گرجستان نباید افتخار آنها. تظاهرات چرخید از دیگر تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس.

سازمان J. J. نیکول روز جمعه گفت که Loughner بود و بخشی از نرمال گروهی از تظاهرکنندگان بوده ولی در حال گردش در میان تظاهرات مختلف در آتلانتا و بررسی تظاهرکنندگان در تغییرات آنها می خواهند. نیکول روز جمعه گفت که Loughner با استفاده از واکر و صعود پله از سطح خیابان در روز پنج شنبه که در آن تظاهر کنندگان جمع آوری شد به بالا کاپیتول چمن و نوشت: بر اساس Gordon مجسمه در زرد گچ. نیکول گفت: Loughner نوشت: “پاره کردن” بخشی از اعتراض به شعار “پاره کردن گوردون” که در حدود 10 ماموران پس از کنگره آمریکا برای دستگیری او. تصویری در WXIA TV کلمات نشان داد.

“شخص آن را گچ” نیکول گفت. “نگاهی به دستمال مرطوب و پاک کردن آن را خاموش. او در یک واکر. قطعا وجود دارد بهتر است همه چیز را به انجام با ما منابع است. هر طور معمول پاسخ پلیس 10 برابر بیش از آنچه در آن مورد نیاز باشد.”

دخالت در اموال دولت با مجازات یک تا پنج سال در زندان است.

نیکول گفت: تنها دیگر بازداشت در تظاهرات او آمد وقتی کسی با هدف یک اشاره گر لیزری در هلیکوپتر یک حرکت او گفت که او نمی پوشی.

گوردون بود مؤتلفه به طور کلی در طول جنگ و بعد از آن در خدمت به عنوان فرماندار و سناتور ایالات متحده پس از گرجستان دوباره به اتحادیه تبدیل شدن به یکی از قدرتمند ترین سیاستمداران در یک دولت دموکراتیک حزب اختصاص داده شده به قانون است. برخی از مورخان به این نتیجه رسیده اند که Gordon عنوانی رئیس پس از جنگ های داخلی Ku Klux Klan در گرجستان است.

“در حال حاضر آن را به معنای واقعی کلمه یک بنای تاریخی را به نژاد پرستی” نیکول گفت: چرا او هدف قرار دادن مجسمه.

گرجستان در سال 2019 به تصویب قانون منع هر کسی از حرکت هر بنای تاریخی اعم از عمومی یا خصوصی اموال. دولت جنایی تجاوز قانون به طور خاص ممنوع هر کسی عمدا defacing هر بنای تاریخی به کسی که خدمت در مؤتلفه و یا نظامی ایالات متحده.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>