زن لگد از جشنواره موسیقی برای بوسیدن زن, دوست,’

Category: کیو نیوز Comments: No comments

یک گارد امنیتی در پرت برای عشق جشنواره موسیقی گفته لگد عجیب و غریب از رویداد خود را به خاطر او بود بوسیدن زن او ،

آشا کوچ گفته شد که او و دوستان او را مجبور به ترک آنجا که آنها “بیش از حد مست” او ادعا کرد در یک Facebook post. اما نیمکت گفت: هیچ یک از آنها تا به حال نوشیدنی در زمان.

تبلیغات

“در حدود ساعت 8 بعد از ظهر نشسته بودم روی چمن با دختر دیگری بودند و ما و صحبت کردن” نیمکت نوشت.

“ما را آزار کسی در این نزدیکی هست [و] ما نشده بودند با صدای بلند و یا مخرب و یا توهین آمیز به هیچ وجه ندارند. ما حتی نمی باید نوشیدنی را با ما در زمان.

“یک عضو امنیتی به ما نزدیک شد و به ما گفت که ما در حال لگد از جشنواره است. من از آنچه که ما انجام داده بود اشتباه بود و به سادگی گفت که ما بیش از حد مست و نیاز به رفتن.

“نه من و نه دوستان من بودند که چیزی جز احترام به مردم در اطراف ما. ما بیش از حد مست و یا ایجاد هر گونه مشکلات – ما فقط بوسیدن.

“من تا به حال دیده می شود بی شماری با جنس مخالف, ارتباط جنسی, far drunker از ما در هر یک از دیگران’ چهره ها در تمام طول روز بدون شکایت از امنیت.

“آن را یک نابغه به کشف کردن آنچه که نگهبان واقعا در زمان جرم است.”

این جشنواره در در پرت مک کالوم پارک در فوریه 29. اما کوچ ادعا می کند برای عشق نمی پاسخ به پیام های خود را تا زمانی که او در زمان به Facebook با شکایت.

برای عشق برگزارکنندگان پاسخ به festivalgoer شکایت

نیمکت گفت که او تا به حال به جلو نگاه به عشق در جشنواره موسیقی برای بیش از یک ماه است. اما, امنیتی, حذف جفت قبل از آنها می توانید ببینید دو جشنواره مهم headliners.

“به من می گویند نا امید کتمان حقیقت است,” او نوشت.

“این اولین بار بود که من تا به حال ساخته شده است به احساس کوچک و ناخواسته با توجه به تمایلات جنسی من است. من هرگز می خواهم به احساس این راه دوباره اما متاسفانه ما هنوز یک راه طولانی به آمده با تجاوز+ تبعیض است.

“اگر هیچ کس می گوید هر چیزی تغییر میکند.”

پاسخ به نظرات در مورد این حادثه در Facebook صفحه برگزارکنندگان جشنواره تایید آنها در تماس با کوچ و “کار را از طریق” او شکایت.

تبلیغات

“ما به سادگی نداشته اند این قابلیت را به عقب بر گردیم به تمام سوالات در چند روز گذشته” سخنگوی نوشت.

“اما در حال حاضر ما است که ما در حال کار را از طریق آن با آشا.”

این سخنگو گفت: این جشنواره است که “به طور کامل حمایت از همجنسگرایان+ جامعه” و صف موجود عجیب و غریب اجرا.

“ما در حال حاضر به دنبال این با امنیت و حصول اطمینان از آشا خوشحال با نتیجه” یک سخنگوی گفت.

برای آخرین, لزبین, گی, bisexual, transgender, دو جنسیتی و عجیب و غریب (LGBTIQ) اخبار در استرالیا, بازدید qnews.com.au. ما آخرین مجلات و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>