زنان بیش از آنچه که جامعه اجازه می دهد تا آنها را به

Category: وب وایر Comments: No comments

زنان در نظر گرفته بودند با افتخار و احترام در روز است. اما جامعه تبدیل شده است به طوری مردسالار است که پس از شهرت محترم از زنان کاهش می یابد و به حداقل. نویسنده ونتورا گارسیا معافیت توهم در حال حاضر نفرت دیدگاه نسبت به زنان و به یاد آنها را از ارزش واقعی خود را از نامه هاى الهام بخش کتاب “¿Qué Piensa y کری Dios De Mí?: ¡Cartas Del Cielo Que Me Revelan La Mujer Que Yo Soy!” (چه خدا فکر می کنم و باور دارم در مورد من؟: نامه از بهشت است که نشان می دهد این زن که من هستم!).

شما هرگز پیدا کردن چیزی شبیه به این نامه ها از خدای پدر” ایالات ونتورا. “به من اعتماد کن این کتاب قطعا زندگی خود را تغییر دهید چرا که هیچ کس دیگری را درک خواهد کرد که شما بهتر از خالق ما است.

کار ادبی صادق است و درست به ذات خود. آن هدف نهایی است که به یاد زنان از اهمیت خود را و چگونه خداوند پدر به نظر می رسد بر آنها مانند مروارید گرانبها. ونتورا در پاسخ به اين سوال که خستگی عاطفی و شک و تردید و شکست غلبه بر آنها: چه آیا خدا از من فکر می کنم?

خوانندگان می توانند انتظار, کلمات محبت خدا و در نتیجه پیدا کردن درمان در صفحات کتاب. نیاز به اعتبار برای ارزش آرامش و حقیقت الهی از آنچه یک زن است که شکوفه از طریق کلمات از نویسنده.

به عنوان هر صفحه تبدیل شده است خوانندگان را شروع شناخت ارزش خود را و می دانم که بهترین نسخه از خود و در نتیجه یادگیری به سرپیچی از قوانین نفرت و تبعیض است. خواندن نامه از بهشت و تجربه الهی پری از زنانگی از طریق انگیزه های ادبی ایجاد ونتورا چیپا گارسیا. این کتاب در دسترس است برای خرید در آمازون کتاب.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>