سلامت زنان شرکت Maven را افزایش می دهد $45 متر برای افزایش استخدام جدید, محصولات

Maven یک ترایبکا مبتنی بر زنان و سلامت خانواده شرکت گفت: آن مطرح شده 45 میلیون دلار برای کمک به ایجاد محصولات جدید و نزدیک به دو برابر اندازه آن تیم است.

Maven ارائه می دهد باروری مزایای بهداشت و درمان به کارفرمایان افراد و برنامه های بهداشتی. مزایای آن عبارتند از: مجازی, مراقبت از ارجاع به باروری متخصصان با شیر, شیر, حمل و نقل و محتوای آموزشی. کاربران دسترسی به مراقبت های راهنما و طرفداران که می توانید با کمک باروری سوالات اطفال مسائل و بیشتر.

حامیان آن شامل ترکیبی از VC شرکت ها و افراد مشهور. نماد سرمایه گذاری پالو آلتو کالیفرنیا led تامین مالی با حمایت از سرمایه گذاران موجود سکویا بلوط HC/FT, بهار, کوه, سرمایه, زن بنیانگذاران صندوق و هماهنگی همکاران. بازیگران Mindy Kaling, ناتالی پورتمن و ریس ویترسپون سرمایه گذاری, آیا به عنوان 23andMe مدیر عامل Anne Wojcicki.

تام Mawhinney یک شریک در نماد سرمایه گذاری اتحاد پیوست Maven مدیره. وی در بخشی از Teladoc مدیره زمانی که شرکت ثبت آن IPO.

“Maven در حال تغییر است چگونه جهانی کارفرمایان حمایت از کار و خانواده با تمرکز بر بهبود پيامدهای مادری و کاهش هزینه های پزشکی حفظ بیشتر زنان در محل کار و در نهایت حمایت از هر مسیر به والدین” Mawhinney در بیانیه ای گفت.

Maven تاسیس در سال 2014 مطرح است $88 میلیون از سرمایه گذاران. این استخدام 110 نفر بیشتر در آن دفتر نیویورک. این برنامه به رشد به حدود 200 نفر پرسنل در پایان سال با تاکید بر استخدام مهندسین و محققان بالینی گفت: کیت رایدر Maven بنیانگذار و مدیر عامل شرکت.

این شرکت به تازگی منتشر شده Maven کیف پول است که کمک می کند تا کاربران پیگیری هزینه های بهداشت و درمان و دریافت بازپرداخت برای مراقبت از.

Maven گسترش آن در پزشکی از راه دور محصول خط به اطفال برای کمک به پدر و مادر به آنها بازگشت به کار و نیاز به کمک با مراقبت بعد از ساعت رایدر گفت.

“اول 1000 روز از زندگی هستند واقعا که سلامت ساخته می شوند اغلب,” او گفت:. “هنگامی که شما لازم نیست که یک سیستم است که واقعا پشتیبانی که برای زنان و سلامت کودکان شما راه اندازی بقیه سیستم برای شکست است.”

BuzzFeed, ضربه محکم و ناگهانی و ایالات استعداد آژانس در میان کارفرما و مشتریان Maven است افشا می شود.

نیویورک شده است و یک چشمه برای سلامت زنان شرکت های فن آوری. باروری مزایای ارائه دهنده Progyny به تازگی عمومی رفت و در Nasdaq. Kindbody ارائه می دهد که مراقبت های بهداشت باروری در علاوه بر این به باروری مزایای مطرح شده 31 میلیون دلار از سرمایه گذاران.

رایدر گفت: او قدردانی تا چه حد در این بخش آمده است در شش سال پس از او آغاز شده Maven.

“ما امیدواریم که این علاقه در زنان و سلامت خانواده است نه یک تو رفتگی در دیوار و یا حاشیه” او گفت:. “اینجا جایی است که شما سرمایه گذاری برای ساخت کاملا بهتر سیستم.” —جاناتان LaMantia

در دراز مدت مراقبت های مشاوره ای گروه پزشکی شروع می شود طراحی مجدد کار


هفته گذشته در نشست افتتاحیه این ایالت پزشکی طراحی مجدد تیم روشن ساخته است که جداگانه در دراز مدت مراقبت از گروه مشورتی خواهد بود برگزار آدرس رو به رشد هزینه های است که در منطقه.

در حال حاضر نه عضو شده اند شنود گذاشته برای این گروه است. اعضا همچنین در طراحی مجدد تیم پت وانگ رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت Healthfirst; اما DeVito, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت ایجاد کرد مراقبت و T. K. کوچک, مدیر سیاست در مفهوم استقلال است.

اضافات خاص به گروه مشورتی دکتر هانی Abdelaal رئیس جمهور VNSNY انتخاب; Gedalia کلاین افسر ارشد عامل شمالی گروه خدمات; Scott, LaRue, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت ArchCare; Gregory Turchan جمهور و COO برتر Home Health Care Services; Sandi ویتو, مدیر اجرایی 1199SEIU آموزش و اشتغال وجوه و برایان O ‘ Malley مدیر اجرایی مصرف کننده به کارگردانی شخصی کمک انجمن ایالتی نیویورک.

مصرف کننده به کارگردانی شخصی کمک برنامه دیده است قابل ملاحظه افزایش در ثبت نام و هزینه. اما ثبت نام, سرپرستان و طرفداران باید بر اهمیت برنامه که اجازه می دهد تا دهها هزار نفر از سالمندان و معلولان نیویورکی به استخدام مراقبان از انتخاب خود باقی می ماند و در خانه خود را.

“ما می خواهیم به بخشی از هر راه حل” اومالی گفت. “ما باید ایده ها و ما خوشحالیم که قادر به ارائه آنها را.”

مایکل Dowling, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت Northwell بهداشت و روسای طراحی مجدد تیم گفت: در هفته گذشته است که گروه مشورتی را ارائه توصیه های خاص در مراقبت طولانی مدت برای این تیم در آن جلسه بعدی که برگزار خواهد شد در شهرستان در ماه آینده. —جنیفر هندرسون

شرق هارلم مرکز را ارائه جایگزین برای ER برای سلامت روانی بیماران


این شهرستان در حال برنامه ریزی برای باز کردن آن برای اولین بار پشتیبانی و اتصال مرکز در شرق هارلم هفته آینده به افسران پلیس محل را به بیمارانی که به نظر می رسد نیاز به بهداشت روانی و یا ماده-استفاده از خدمات.

این شهرستان در بخش بهداشت و درمان ارائه یک تور از مرکز به رسانه ها و سیاستمداران در روز چهارشنبه و چگونه آن را ارائه دسترسی به مشاوره و پزشکی-نظارت خروج خدمات قبل از اتصال مردم به دراز مدت خدمات اجتماعی.

این مرکز که توسط سازمان های غیر انتفاعی پروژه نوسازی واقع در طبقه دوم و سوم از بینام و ساختمان در شرق خیابان 116 بین چیس بانک و نوری فروشگاه. طبقه دوم دارای یک مصرف مرکز غربالگری اتاق دکتر اتاق و یک منطقه برای ایجاد ثبات مست افراد است. طبقه سوم شامل یک جامعه اتاق و خوابگاه برای اتاق خواب.

“NYPD به مدت طولانی می خواستم به گزینه های دیگر برای کمک به نیویورک که آنها گمان می کنند باید رفتاری نیازهای بهداشتی—برخی از راه های دیگر به مردم متصل به مراقبت از یک سفر به یک اورژانس بیمارستان است که ممکن است غیر ضروری و یا سنتی اجرای قانون پاسخ که واقعا مناسب” گفت: سوزان هرمان مدیر دفتر ThriveNYC.

دومین مرکز که توسط سامری Daytop روستای میله میله برای باز کردن در برانکس در چند ماه آینده. هر مرکز می تواند تا گنجایش 25 نفر در یک زمان و دو مکان را در خدمت یک ترکیب از 2400 نفر در سال است. شهر برآورد این برنامه هزینه خواهد شد $10 میلیون دلار برای 10 سال آینده با دولت پوشش 20 درصد از این هزینه است.

مردم می توانند در مرکز باقی بماند تا 10 روز هر چند اکثر مرخص خواهد شد در پنج روز یا کمتر. تنها افراد را به مرکز پلیس می تواند پذیرفته شود اما هنگامی که یک فرد بستری شده است, او یا او می تواند بازگشت داوطلبانه.

خواسته در مورد بحران خدمات برای کسانی است که برداشت توسط پلیس, کمیسیون بهداشت و درمان دکتر Oxiris Barbot گفت: آنها یا اعضای خانواده خود را می توانید تماس بگیرید 888-نیویورک-به خوبی متصل به درمان است. —J. L.

Westchester ushers در اولین از نوع خود جامعه بازنشستگی


Westchester اول به طور طبیعی اتفاق می افتد بازنشستگی جامعه راه اندازی کرده است در شمال شرقی یانکرز.

Westchester جامعه یهودی خدمات در حال اجرا است NORC در همکاری با شهر را برای پیری است. آن را هماهنگ خدمات برای کمک به سالمندان با سن به راحتی در خانه حفظ کیفیت زندگی و استقلال باقی می ماند متصل به جامعه خود WJCS گفت.

NORC است که بودجه از طریق یک قرارداد با دولت برای پیری که ارائه خواهد شد $200,000 در سال برای مدت پنج سال.

خدمات برای سالمندان در سنین 60 و شامل مورد, مدیریت, نمایش درمانی و بازدیدکننده داشته است صفحه اصلی WJCS گفت و کمک به حمل و نقل به قرار ملاقات های پزشکی و خرید به عنوان مورد نیاز است.

NORC است محله-متمرکز شده است. بر خلاف سنتی NORCs این نوع شامل تک خانواده خانه و آپارتمان و ساختمان های کمتر از 6 داستان به جای ساختمان های آپارتمانی و مجتمع های مسکونی.

“این مدل متفاوت است اما آن را بیشتر مناسب برای Westchester جامعه” گفت: Seth الماس, مدیر عامل شرکت WJCS. “آن است که بسیاری از زنده ماندن در یانکرز بلکه در سراسر شهرستان و دولت است.”

حدود 4000 نفر از ساکنان زندگی در درون مرزهای NORC الماس گفت.

“بخشی از انجام این کار و که یکی از اولین برای یادگیری از مردم ما در حال خدمت و قادر به انطباق خدمات برای دیدار با نیازهای خود را,” او گفت:.

Crain را بررسی خواهد کرد که چگونه برای مراقبت از نیویورک پیری جمعیت و نحوه پرداخت که مراقبت در سلامت آن اجلاس است. —J. H.

در یک نگاه


جلسه لغو شد: بیشتر بیمارستان نیویورک انجمن را لغو کرده است سالانه خود نشست و دریافت که برنامه ریزی شده برای ماه مه 12. Kenneth Raske رئیس انجمن نوشت: در نامه ای به اعضای خود است که این تصمیم “در به رسمیت شناختن از فشار مالی که بسیاری از بیمارستان ها و سیستم های سلامت در حال تجربه همراه با تهدید عمده پزشکی کاهش در آلبانی.” منابعی که ارتباط را اختصاص داده شده به این نشست خواهد شد هدایت می شوید برای عضو وکالت Raske گفت.

موسسه خیریه مراقبت: بالا-درآمد غیر انتفاعی بيمارستان ارائه شده کمتر خیریه مراقبت هر بیمار از یک گروه غیر انتفاعی در بیمارستان ها که در رتبه سوم چارک از حقوق بگیران, مدرن, بهداشت و درمان گزارش شده است.

آزمایش های بالینی: جدید کروناویروس است “باعث انفجار پژوهش فعالیت” آمار گزارش شده است. شیوع این بیماری باعث شده است تا بیش از 120 بالینی با هدف پیدا کردن درمان با حدود ده هدف قرار دادن HIV داروها برای این منظور است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید