The California Department of Public Health (CDPH) نشان داده است که نزدیک به 10 درصد از تمام کار های مربوط به موارد آسم ناشی از قرار گرفتن در معرض محصولات تمیز کردن. آژانس در ادامه گزارش که در اکثر موارد شامل آسم جدید آغاز شده است که تنها پس از یک کارمند شروع به کار می کنند. حدود 20 درصد از این کارگران استفاده می شود برای تمیز کردن محصولات به طور مستقیم مانند سرایداران و از سوی دیگر 80 درصد نسبت به خود علائم آسم به تمیز کردن محصولات استفاده می شود در این نزدیکی هست.

مربوط به کار آسم, همچنین به عنوان شناخته شده آسم شغلی, نتایج از قرار گرفتن در معرض آلرژن ها یا مواد محرک در کار است. این بیماری باعث کاهش بهره وری و اثرات کیفیت زندگی مردم. برخی از کارگران حتی می تواند تبدیل به بیش از حد فعال به کار در حالی که دیگران ممکن است مجبور به تغییر شغل به اجتناب از ماده(s) که ناشی از آسم خود را. مگر در مواردی که آسم شغلی است و مدیریت اولیه آن اغلب ادامه و بدتر.

“قرار گرفتن در معرض محصولات تمیز کردن و ضد عفونی کننده در محل کار یکی از تعدادی از شناخته علل بالقوه مربوط به کار آسم” گفت: Michael Chapman آزمایشگاهی مدیر LA تست را در هانتینگتون بیچ تسهیلات. “مشخص است که برخی از مواد موجود در بسیاری از این محصولات می تواند باعث از کار مربوط به آسم در برخی از افراد و همچنین باعث آسم جدید موارد است. CDPH نشان می دهد اجتناب از مواد خاصی مانند آب ژاول (سدیم هیپوکلریت), ترکیبات آمونیوم چهارتایی (کلرید benzalkonium) و گلوتارآلدئيد.”

برای کمک به جلوگیری از کار مربوط به آسم LA تست فراهم می کند طیف گسترده ای از خدمات تحلیلی به شناسایی هر دو مواد شیمیایی و میکروبی مواد محرک تنفسی و شناخته شده آسم باعث از محیط های شغلی. آنها همچنین یک خط کامل از ماسک و حمایت از فیلم های آموزشی در مورد کار های مربوط به آسم و قرار گرفتن در معرض محصولات تمیز کردن و ضد عفونی کننده است که می تواند در دیده می شود: https://youtu.be/ZamXf_bGwqY .

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این و یا دیگر کیفیت هوای داخل (IAQ) صنعتی و بهداشت و میکروبی و تست های زیست محیطی خدمات مراجعه کنید www.LATesting.com ایمیل info@LATesting.com تماس بگیرید و یا (800) 755-1794. برای دسترسی به محیط داخلی کیفیت محیط زیست تست کیت بازدید www.EMSLTestKits.com .

در مورد LA تست
لا آزمایش منجر کالیفرنیا آزمایشگاهی برای کیفیت هوا در محیط داخلی تست آزبست قالب سرب VOCs فرمالدئید و دوده و زغال خاکستر و دود آسیب ذرات و دیگر مواد شیمیایی. علاوه بر این, LA تست ارائه می دهد طیف گسترده ای از هوا نمونه برداری و تحقیقی تجهیزات حرفه ای و عموم مردم. لا آزمون حفظ یک لیست گسترده ای از اعتبارنامه از جمله: : AIHA-LAP, LLC (AIHA-LAP, LLC EMLAP, AIHA-LAP, LLC IHLAP, AIHA-LAP, LLC ELLAP) CDC نخبگان NVLAP ایالت کالیفرنیا ایالت هاوایی وزارت بهداشت و کشورهای دیگر. LA تست همراه با EMSL تحلیلی, Inc. شبکه دارای چندین آزمایشگاه در سراسر کالیفرنیا از جمله ساوت پاسادنا هانتینگتون بیچ, San Leandro سن دیگو و انتاریو است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین