کارگران ترس از ویروس در حال اخراج شدن و از دست دادن منافع

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

دنور — پس از تراشیدن برای هفته ها در بیکاری چک و کره بادام زمینی ساندویچ جیک لیون به تازگی موفق به دریافت تماس است که بسیاری از کسانی که به طور موقت از دست داده و شغل خود را به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس پیش بینی کرده اند: کالج-شهر فروشگاه چای که در آن او کار می کرد بازگشایی شد و از آن زمان به عقب برگردید.

اما آقای لیون 23 و همکاران او در فورت کالینز کلرادو., که به طور موقت گذاشته نگران ابتلا به ویروس بنابراین آنها خواست مغازه را به صاحبان تاخیر بازگشایی و دیدار با آنها به بحث در مورد اقدامات ایمنی. بی میلی هزینه آنها. شش تن از آنها را به طور دائم شغل خود را از دست مه و سابق خود را به کارفرما گزارش آنها را به دولت بیکاری دفتر به منافع خود را به طور بالقوه لغو.

“همه شما را حاضر به بازگشت به کار” خود رئیس سابق نوشت: در یک ایمیل.

به عنوان مردم در سراسر ایالات متحده گفت: برای بازگشت به کار کارکنان که بلک در خطرات بهداشتی می گویند که آنها در حال مواجه شدن با درد اقدامات تلافی جویانه: برخی از آنها از دست دادن شغل خود را اگر آنها سعی می کنید به ماندن در خانه و هزاران نفر دیگر هستند که گزارش را به دولت خود را مزایای بیکاری قطع.

این بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان به فشار اقتصاد است. روز پنجشنبه وزارت کار ایالات متحده گزارش داد که 1.9 میلیون آمریکایی در زمینه ادعاهای جدید دولت برای بیمه بیکاری در هفته گذشته. کسب و کار می خواهید برای بازگرداندن مشتریان و سود. اما کارگران در حال حاضر نگرانی در مورد ابتلا به کروناویروس هنگامی که آنها بازگشت به تنگ رستوران آشپزخانه مطب های دندانپزشکی و یا اتاق کنفرانس که در آن تعداد کمی از همکاران با پوشیدن ماسک.

برخی از کشورهای با سابقه ضعیف تر کار حمایت تشویق کارفرمایان به گزارش کارگران که نه بازگشت به شغل خود را با استناد به قوانین ایالتی که رد صلاحیت مردم از بیکاری دریافت چک اگر آنها حاضر یک پیشنهاد معقول کار می کنند.

اوکلاهما راه اندازی یک “بازگشت به کار” آدرس ایمیل برای کسب و کار به گزارش کارکنان که روشن کردن شغل. اوهایو ارائه یک روش مشابه برای کارفرمایان به گزارش coronavirus کار مربوط به فسخ.

کار طرفداران و اتحادیه های کارگری می گویند که فشار به یاد کارگران و لگد تمایلی کارکنان خاموش بیکاری مزایای حمل با خطرات جدی در عصر coronavirus زمانی که عفونت را rampaged از طریق بسته بندی گوشت می آمد گیاهان مراکز تماس, کارخانه ها و دیگر فضاهای محدود که در آن همکاران صرف ساعت دست زدن به همان سطوح و تنفس در هوا است.

“انتخاب های خود هستند:” آیا من بازگشت و خطر زندگی من و یا می گویند هیچ و خطر اخراج و بیکاری نمی شود قادر به پرداخت صورتحساب من?'” گفت: Rachel Bussett یک استخدام وکیل در اوکلاهما که در آن 179 کسب و کار گزارش داده اند که کارگران به بیکاری آژانس.

آلاباما اوکلاهما و کارولینای جنوبی در میان چند کشور که گفته اند کارگران آنها می توانند همچنان به جمع آوری بیکاری اگر آنها روشن کردن یک شغل مناسب ارائه دهد. میسوری دریافت کرده 982 گزارش از کارگران امتناع از بازگشت به شغل خود.

در تنسی که در آن 735 کارگران گزارش شده برای امتناع از بازگشت به کار دولت کار کمیسیون اعلام کرد که ترس از ابتلا به کروناویروس نبود به اندازه کافی خوب بهانه ای را نمی بازگشت. برای ادامه به واجد شرایط برای بیکاری کارگران باید به طور مستقیم تحت تاثیر ویروس: آنها باید تشخیص داده شده مورد Covid-19 شود مراقبت از بیمار و یا محدود توسط یک قرنطینه در میان دلایل دیگر مشخص شده توسط کنگره در coronavirus محرک قانون که تصویب شد در ماه مارس ،

سوال تقسیم کرده است در امتداد خطوط حزبی با برخی از سیاستمداران جمهوری خواه و صاحبان کسب و کار شکایت که furloughed کارگران انگیزه کمی برای بازگشت به کار در صورتی که درآمد بیشتر از اورژانس کمک های تصویب شده توسط کنگره است.

استیون Mnuchin وزارت خزانه داری, منشی, اخیرا گفته یک کلکسیون است که کارگران که در تبدیل کردن خود شغل می تواند واجد شرایط برای بیکاری پرداخت. اما پنسیلوانیا فرماندار دموکرات در زمان های مختلف مشاهده کرد و گفت که کارگران باید حاضر به بازگشت به شغل آنها در نظر گیرند.

“این بازی uncharted waters” گفت: Kersha کارترایت یک سخنگوی گرجستان در وزارت کار است که تشویق کسب و کار به کار با کارکنان در بازگشایی برنامه های پس از دولت تبدیل به یکی از اولین بار در کشور به نونهالان با بازگشایی.

در مصاحبه های سراسر کشور کارگران گفت: آنها مشتاق به نگه داشتن شغل خود را در زمانی که ویرانی اقتصادی از coronavirus را ترک کرده است بیش از 40 میلیون نفر در این کشور کار می کنند. با بازار کار تلخ و بسیاری از اعضای خانواده بیکار بسیاری از مردم گفت که آنها احساس ناتوان به منظور رد به بازگشت به کار و یا سوال شیوه های ایمنی در شغل خود.

اعتبار…بنیامین راسموسن برای نیویورک تایمز

در فروشگاه چای مورد آقای لیون خود را از دست داده مزایای بیکاری پس از کارفرمایان سابق خود گزارش داد او را به کلرادو وزارت کار و اشتغال است. آژانس دولتی حکومت که آقای لیون کار “نیست در حال حاضر یک خطر غیر قابل قبول” به سلامت خود و رد صلاحیت او از بیکاری برای 20 هفته.

“آنچه ما در حال درخواست برای بسیار اساسی در یک اقدام بی سابقه جهانی و همه گیر” آقای لیون گفت.

اما لیو شین که صاحب فروشگاه چای کو چا خانه و چای با همسرش گفت: آنها تا به حال سعی کردم به جای کارکنان خود نگرانی های ایمنی با محدود کردن مشتریان در فروشگاه نصب یک عطسه گارد در ثبت نام نقدی نیاز به ماسک و توقف چای خدمات و نمونه رایگان از چای. اما او گفت که کسب و کار خود را خواهد بنیانگذار اگر آن بسته ماند تا زمانی که یک واکسن یا درمان است.

“آنها می خواستند به کمی دیگر صبر کنید تا خطر گذشته است” آقای لیو گفت. “اما برای ما یک کسب و کار کوچک, خطر قریب الوقوع است.”

آقای لیو گفت: کسب و کار نیز موظف تحت کلرادو قوانین کار به اطلاع دولت زمانی که آنها را رد کرد و شش کارگر تحریک بیکاری بررسی است.

در تولیدو اوهایو, Stephanie VanSlambrouck, 45, گفت: او می خواست به ترک زمانی که او به نام بازگشت به شغل خود به عنوان یک جراحی fabricator پس از هفته ها کار از خانه. او بار خوانده شده نقشه و منافذ بیش از آمار و ارقام در تمام طول روز است و کمی نیاز به رفتن به دفتر خانم VanSlambrouck گفت.

اما این زوج دارای سه فرزند و در حال حاضر از دست داده و با خود به خانه سلب حق اقامه دعوی یک بار پس از سال 2008 مسکن سقوط. بنابراین در حال حاضر او ناهار می خورد و در میز sanitizes دست خود را می پوشد و یک ماسک به صبح روز دوشنبه برنامه ریزی جلسات در اتاق کنفرانس کوچک.

“ما گرفتار” خانم VanSlambrouck گفت. “ما باید به آنچه که ما کارفرمایان به ما می گوید. و به ترک کار در این نامشخص زمان خواهد بود مسخره است. شما نمی توانید راه رفتن از چیزی است که ارائه مواد غذایی برای خانواده زیرا که می داند چه اتفاقی خواهد افتاد در یک هفته؟”

از شیوع کروناویروس

 • سوالات متداول و مشاوره

  به روز شده در 2 ژوئن 2020

  • خواهد تظاهرات مجموعه دوم ویروسی موج coronavirus?

   تظاهرات گسترده علیه خشونت پلیس که آورده اند هزاران نفر از مردم به خیابان در شهرستانها در سراسر آمریکا در حال افزایش شبح جدید کروناویروس شیوع باعث رهبران سیاسی و پزشکان و کارشناسان بهداشت عمومی هشدار می دهند که این جمعیت می تواند باعث افزایش موارد است. در حالی که بسیاری از رهبران سیاسی در تأیید حق معترضان به بیان خود آنها خواست تظاهرکنندگان به پوشیدن ماسک و حفظ اجتماعی فاصله هر دو برای محافظت از خود و برای جلوگیری از بیشتر جامعه گسترش ویروس. برخی از کارشناسان بیماری های عفونی بودند اطمینان توسط این واقعیت است که تظاهرات خارج از منزل برگزار شد گفت: باز هوا تنظیمات می تواند به کاهش خطر انتقال.

  • چگونه ما شروع دوباره ورزش بدون صدمه زدن به خودمان را پس از ماه از مستند?

   ورزش محققان و پزشکان برخی از بلانت مشاوره برای کسانی از ما با هدف بازگشت به ورزش منظم در حال حاضر: به آرامی شروع و سپس برگرد تا تمرینات خود را نیز به آرامی. بزرگسالان آمریکایی تمایل به حدود 12 درصد کمتر فعال پس از اقامت در خانه مقرر آغاز شد و در ماه مارس از آنها در ماه ژانویه است. اما مراحلی وجود دارد شما می توانید به راحتی راه خود را به عقب به طور منظم ورزش با خیال راحت. برای اولین بار “شروع در بیش از 50 درصد از اعمال شما قبل از انجام Covid می گوید:” دکتر مونیکا رو رئیس اسکلتی-عضلانی پزشکی در شرلی Ryan AbilityLab در شیکاگو است. موضوع در برخی از مقدماتی squats بیش از حد او توصیه می کند. “هنگامی که شما در میانهی شب ورزش شده شما از دست دادن توده عضلانی است.” انتظار می رود برخی از عضلات twinges پس از این مقدمات پست-مستند جلسات به خصوص یک یا دو روز بعد. اما ناگهانی و یا افزایش درد در هنگام ورزش یک شیپور به توقف و بازگشت به خانه.

  • دولت من است بازگشایی. آن را امن برای بیرون رفتن?

   متحده در حال بازگشایی بیت به بیت. این به این معنی است که بیشتر در فضاهای عمومی برای استفاده در دسترس هستند و بیشتر و بیشتر کسب و کار هستند که مجاز به باز دوباره. دولت فدرال تا حد زیادی ترک تصمیم به متحده و برخی از رهبران دولت در حال خروج از تصمیم گیری به مقامات محلی. حتی اگر شما نمی گفت به ماندن در خانه آن است که هنوز یک ایده خوب برای محدود کردن سفرهای خارج و تعامل خود را با افراد دیگر.

  • آنچه خطر ابتلا به کروناویروس از یک سطح است ؟

   لمس اشیاء آلوده و سپس آلوده کردن خودمان با میکروب ها است که به طور معمول چگونه این ویروس گسترش می یابد. اما آن اتفاق می افتد. تعدادی از مطالعات از آنفولانزا, ویروس سرماخوردگی ، coronavirus و دیگر میکروب ها نشان داده اند که بیماری های تنفسی از جمله جدید coronavirus گسترش می تواند با لمس کردن سطوح آلوده به خصوص در مکان هایی مانند مراقبت از مراکز و ادارات و بیمارستان ها. اما یک زنجیره ای از حوادث را به اتفاق می افتد برای این بیماری به گسترش است که راه. بهترین راه برای محافظت از خودتان را از coronavirus — آیا آن را در سطح انتقال و یا تماس انسان — است که هنوز هم اجتماعی فاصله شستن دست های خود لمس کردن صورت خود و پوشیدن ماسک.

  • چه علائم کروناویروس?

   علائم رایج این بیماری شامل تب, سرفه خشک, خستگی و دشواری در تنفس یا تنگی نفس. برخی از این علائم با هم تداخل دارند با کسانی که از آنفولانزا, ساخت, تشخیص دشوار است اما آبریزش بینی و گرفتگی سینوس ها کمتر رایج است. C. D. C. نیز اضافه شده و لرز و درد عضلانی گلودرد و سردرد و از دست دادن حس چشایی یا بویایی به عنوان نشانه به نگاه کردن به. بسیاری از افراد بیمار پنج تا هفت روز پس از قرار گرفتن در معرض اما علائم ممکن است به نظر می رسد به عنوان چند به عنوان دو روز و یا به عنوان بسیاری از 14 روز.

  • چگونه می توانم محافظت از خودم در حالی که پرواز ؟

   اگر مسافرت هوایی اجتناب ناپذیر است وجود دارد برخی از مراحل شما می توانید برای محافظت از خودتان. مهم: شستن دست های خود را اغلب و جلوگیری از دست زدن به صورت خود را. اگر ممکن است را انتخاب کنید یک صندلی کنار پنجره. یک مطالعه از دانشگاه اموری در بر داشت که در طول فصل آنفولانزا امن ترین محل برای نشستن در هواپیما توسط یک پنجره به عنوان مردم نشسته در پنجره صندلی تا به حال کمتر در تماس با به طور بالقوه افراد بیمار. ضد عفونی کردن سطوح سخت است. هنگامی که شما را به صندلی خود را و دست های خود را تمیز و استفاده از مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب برای تمیز کردن سطوح سخت در صندلی خود را مانند سر و بازو استراحت دست و پنجه نرم کمربند ایمنی راه دور صفحه نمایش صندلی جیب عقب و سینی جدول. اگر صندلی سخت است و بدون منفذ و یا چرم و یا pleather شما می توانید پاک کردن که بیش از حد. (با استفاده از دستمال مرطوب بر روی صندلی وبهلسترد می تواند منجر به یک صندلی و گسترش میکروب ها به جای کشتن آنها.)

  • چگونه بسیاری از مردم شغل خود را از دست با توجه به کروناویروس در آمریکا ؟

   بیش از 40 میلیون نفر — معادل 1 در 4 متحده کارگران — باید زمینه برای مزایای بیکاری پس از همه گیر در زمان نگه دارید. یکی در پنج که مشغول به کار بودند در ماه فوریه گزارش از دست دادن شغل و یا در حال furloughed در ماه مارس یا اوایل آوریل از اطلاعات فدرال رزرو نظرسنجی منتشر شده در 14 ماه مه نشان داد که درد بسیار متمرکز در میان پایین بگیر. به طور کامل 39 درصد از سابق کارگران در یک خانواده درآمد $40,000 یا کمتر کار از دست داده در مقایسه با 13 درصد در آن ساخت بیش از 100.000 دلار, فدرال رزرو رسمی گفت.

  • چگونه می توانم من را متوسط?

   در نظر گرفتن یک فرد متوسط به دنبال نشانه ای از تب است که به عنوان آسان به عنوان آن را برای تلفن های موبایل به عنوان “عادی” متوسط اعداد می تواند متفاوت باشد اما به طور کلی نگه داشتن یک چشم را برای دمای 100.5 درجه فارنهایت یا بالاتر. اگر شما یک دماسنج (آنها را می توان گران این روزها) وجود دارد راه های دیگر برای کشف کردن اگر شما یک تب و یا در معرض خطر ابتلا به Covid-19 عوارض.

  • من باید یک ماسک?

   C. D. C. توصیه کرده است که همه آمریکایی ها پوشیدن پارچه ماسک اگر آنها در. این یک تغییر در فدرال ارشاد منعکس جدید coronavirus نگرانی که در حال گسترش توسط افراد آلوده که هیچ نشانه ای ندارند. تا به حال C. D. C. مانند W. H. O. توصیه کرده است که مردم عادی نمی نیاز به پوشیدن ماسک مگر اینکه آنها بیمار هستند و سرفه است. بخشی از دلیل این بود برای حفظ پزشکی-درجه ماسک برای کارکنان مراقبت های بهداشتی که به شدت به آنها نیاز دارید در یک زمان زمانی که آنها به طور مداوم در تامین کوتاه مدت. ماسک نیست جای شستن دست و اجتماعی فاصله.

  • باید چه کار کنم اگر من احساس بیمار ؟

   اگر شما شده است در معرض coronavirus و یا فکر می کنم شما باید و باید یک تب و یا علائم مانند سرفه یا تنفس مشکل, تماس با دکتر. آنها باید به شما مشاوره در مورد اینکه آیا شما باید آزمایش چگونه می توانید تست شده و چگونه به دنبال درمان های پزشکی بدون برنامه به طور بالقوه آلوده یا در معرض دیگران است.

  • چگونه می توانم تست شده ؟

   اگر شما بیمار هستید و شما فکر می کنم شما شده است در معرض جدید coronavirus C. D. C. توصیه می کند که شما یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی و توضیح علائم خود را و ترس. آنها تصمیم می گیرید اگر شما نیاز به آزمایش می شود. نگه داشتن در ذهن است که وجود دارد یک شانس — به دلیل عدم تست کیت و یا اینکه شما بدون علامت به عنوان مثال — شما نمی خواهد بود قادر به گرفتن تست شده است.


علامت Adani یک فروشنده خودرو در حومه دیترویت هفته را صرف کار از خانه برای جلوگیری از coronavirus. او 71 و فشار خون بالا است و با قلب مشکل است. اما او به تازگی یک اتمام حجت از خود نمایندگی: دوباره به دفتر و یا در نظر گرفتن یک کار جدید است.

“من سر در گم اگر من به کار می آیند سر در گم اگر من نمی آید به کار” او گفت:.

آقای Adani گفت: یک کارگر در حال حاضر درگذشت Covid-19 و flirted با اجازه دادن به کارفرمایان خود اخراج او را زمانی که او بود به نام به دفتر.

در نهایت او تصمیم گرفت برای رفتن به عقب. او قادر به رسیدن به هر کسی که از میشیگان غرق بیکاری سیستم برای پاسخ به این که آیا او می تواند حاضر به بازگشت و هنوز هم حفظ منافع خود.

با مشتریان کمیاب آقای Adani گفت: او صرف روز در میز خود را تعقیب آنلاین آگهی و نگرانی در مورد صفحه اصلی آوردن این ویروس به همسرش. بسیاری از همکاران او لغزش در ماسک زمانی که آنها سر به اتاق استراحت برای قهوه است.

“من واقعا احساس می کنم این محل امن است” آقای Adani گفت.

پرستاران, فروشگاه مواد غذایی, کارگران, مواد غذایی سریع صندوقداران کارگران کشتارگاه ها و دیگران تلقی “ضروری” بوده است مرور این ترس سراسر همه گیر زیرا آنها هرگز کار متوقف شد. در حال حاضر نگرانی در حال گسترش به مناطق وسیع تری از اقتصاد است.

در بویزی آیداهو, رابین اسلاتر 65 ساله خط طبخ مزمن تنگی نفس از 40 سال سیگار کشیدن, گفت:, او تمایلی برای پاسخ به تماس به کار در ورزش نوار که در آن او به طور مداوم برجستگی در مقابل دیگر آشپز در آشپزخانه کوچک. او گفت که او تنها کسی بود که عینک یک ماسک. طرح او گفت برای محدود کردن جداول به شش نفر یا کمتر هر چند گروهی از 14 در آمد به خوردن یکشنبه گذشته.

آقای اسلاتر گفت که او تا به حال انتخاب کمی دیگر از بازگشت به کار از آنجا که او تقریبا قطعی خود را به دست $220 در هفتگی بیکاری تکمیل شده توسط 600 دلار گذشت به عنوان بخشی از coronavirus امداد لایحه. تا کنون 147 کارگران در آیداهو گزارش شده به عنوان امتناع از به کار هر چند دولت نمی گویند که چگونه بسیاری از دست داده بود مزایای.

آقای اسلاتر را تشویش نرفته است بعد از اولین بار او را چند شیفت هر چند چند نفر دیگر در محل کار ناراحت به نظر می رسد.

“بسیاری از ما سرور و آشپز در 20s و 30s” آقای اسلاتر گفت. “همه آنها مانند” این واقعا مهم نیست.’ اما من نمی خواهم برای رفتن به کار می کنند و می میرند.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>