پس از اتمام سالانه شخص ثالث تایید داو (NYSE: DOW) اعلام کرد کاهش 655,000 تن دی اکسید کربن معادل (CO2e) گازهای گلخانه ای (GHG) تولید گازهای گلخانه ای معادل تولید گازهای گلخانه ای از 139,026 وسایل نقلیه محور برای یک سال به دست آورد در سال 2019 از طریق شرکت کربن برنامه با کمیته بین المللی المپیک (IOC). به تاریخ تجمعی GHG کاهش از داو سه تا از برنامه های کربن که شامل سوچی 2014, Rio 2016 و کمیته بین المللی المپیک برنامه های رسیده بیش از 5 میلیون تن CO2e. این در مقایسه با یک مقدار CO2 منزوی با 6.5 میلیون هکتار از جنگل های ایالات متحده در یک سال . توسط 2026 – پایان نظارت دوره موافقت کمیته بین المللی المپیک – کربن مزایای انتظار می رود برای رسیدن به بیش از 7 میلیون تن CO2e.

“با غلظت گازهای گلخانه ای در جو افزایش به سطح هشدار دهنده ما باید گسترده تر تصویب محلی مربوطه راه حل برای سرعت بخشیدن به کاهش گازهای گلخانه ای در سطح جهان و انتقال به یک جامعه پایدار” گفت: Nicoletta Piccolrovazzi جهانی, تکنولوژی و توسعه پایدار, مدیر داو المپیک و ورزش راه حل. “ما 2019 برنامه نتایج صحبت می کنند به داو تعهد به ارائه راه حل های است که کمک به کاهش انتشار کربن. کربن با همکاری کمیته بین المللی المپیک به ما اجازه داده است برای ارائه به مشتریان و شرکای زنجیره ارزش با فرصت برای پیشرفت خود پایداری دانش خود را در عملیات کارآمد تر و به نمایش گذاشتن تکنولوژی های پیشرو.”

به عنوان بخشی از کربن برنامه مشارکت با کمیته بین المللی المپیک, Dow اعلام کرد چندین پروژه های جدید در سال 2019 با همکاران از جمله پتروناس مواد شیمیایی, گروه, U. s. Green Building Council, AIA بین المللی منطقه, Firestone, ساختمان محصولات و بازگرداندن زمین پایه و اساس است. این گاز گلخانه ای را کاهش پروژه ها بخشی از داو پایدار آینده برنامه که مهار قدرت از ورزش و علوم برای سرعت بخشیدن به تصویب بیشتر فن آوری های پایدار در سراسر زنجیره ارزش و ارتقاء کسب و کار به عنوان معمول شیوه های محلی. نمونه کارها پروژه توسعه داده شده است به آدرس طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی مانند بالا عملکرد ساختمان ها و زیرساخت های احیای جنگل و بهبود بسته بندی و صنعتی بهره وری.

“در خط با ما تعهد قوی به پایداری IOC اقدامات آن سالانه کربن و پیاده سازی اقدامات مختلف به آنها را کاهش می دهد. با تشکر به ما رسمی کربن با همکاری داو ما نیز قادر به جبران ما تولید گازهای گلخانه ای اجتناب ناپذیر برای دوره بین سال 2017 و 2020 گفت:” ماری Sallois, IOC مدیر شرکت و توسعه پایدار. “نتایج که داو در ادامه به ارائه در حال حاضر بیش از ما عملیاتی تولید گازهای گلخانه ای ایجاد یک ملموس و مثبت میراث.”

داو انتخاب منابع زیست محیطی Management (ERM) برای ارائه به شخص ثالث تایید پروژه های در برابر داو راه حل آب و هوا چارچوب و به منظور بررسی گازهای گلخانه ای کاهش ناشی از پروژه ها و اختصاص داده شده به خاص رد پای صاحبان.

“ما فرایند گسترده ای که ترکیبی از اعتبار پروژه اسناد و مدارک با تایید واقعی اجرای شواهد مشخص است که این پروژه نمونه کارها تولید بیش از 5 میلیون تن از مزایای آب و هوا در CO2e با 2.8, 1.4 و 0.8 میلیون تن به ترتیب از داو را در برنامه های جداگانه ای با سوچی 2014, Rio 2016 و کمیته بین المللی المپیک” توضیح Braulio Pikman شریک ارشد در میگم.

با یک چشم انداز مشترک از شتاب اقدام آب و هوا در سراسر جنبش المپیک داو و کمیته بین المللی المپیک نیز اعلام کرد در سال 2019 یک برنامه جدید برای تشویق و تشویق فدراسیون بین المللی ورزش (IFs) و کمیته ملی المپیک (کد بندی مشاغل ملی) برای اندازه گیری کاهش می دهد و کاهش انتشار کربن مربوط به عملیات ها و حوادث. به عنوان بخشی از برنامه جبران کربن ارائه شده به IFs و کد بندی مشاغل ملی که عضو سازمان ملل متحد در چارچوب کنوانسیون تغییر آب و هوا, ورزشی برای آب و هوا چارچوب عمل و اجرا ملموس اقدام به کاهش گازهای گلخانه ای در درون مربوطه عملیات ها و حوادث. ده IFs سود از این برنامه در سال 2019. در سال 2020 این طرح گسترش خواهد یافت که شامل ارسالی از کد بندی مشاغل ملی در علاوه بر این به IFs.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد داو بیش از 35 سال حمایت از جنبش المپیک و تعهد به پایداری از طریق ورزش بازدید https://www.dow.com/en-us/sports/partnerships/olympics.

در مورد داو

داو (NYSE: DOW) ترکیبی از جهانی وسعت دارایی ادغام و مقیاس متمرکز نوآوری و پیشرو در کسب و کار موقعیت برای رسیدن به سود و رشد. شرکت جاه طلبی برای تبدیل شدن به نوآورانه ترین مشتری محور فراگیر و پایدار علم مواد شرکت. داو نمونه کارها از پلاستیک صنعتی ميانجی پوشش و سیلیکون کسب و کار ارائه طیف گسترده ای از تمایز علم مبتنی بر محصولات و راه حل برای مشتریان خود در بازار رشد بخش مانند بسته بندی زیرساخت ها و مصرف کننده مراقبت. داو عمل 109 ساخت سایت در 31 کشور و استخدام حدود 36,500 مردم است. داو تحویل فروش حدود 43 میلیارد دلار در سال 2019. مراجع به داو و یا شرکت معنی داو Inc. و شرکت های تابعه آن. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید www.dow.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین