در سراسر جهان به ویروس مرگ و میر تصویب 100,000

Category: آرکانساس Comments: No comments

نیویورک — در سراسر جهان مرگ و میر از coronavirus رسید گذشته 100,000 علامت جمعه به عنوان اپیدمی در آمریکا کاهش گسترش مسیر را از طریق نه فقط شهر نیویورک اما تمام سه دولت شهری منطقه 20 میلیون نفر است.

در اتاق خواب جوامع در سراسر رودخانه هادسون در نیوجرسی به شرق در لانگ آیلند و شمال به کانکتیکات مقامات ضبط شد برخی از بدترین شیوع بیماری در این کشور حتی به عنوان بهداشت عمومی مقامات ابراز خوش بینی که با سرعت از عفونت به نظر می رسد به کاهش باشد.

به عنوان پنج منطقه متروپولیتن نیویورک اختصاص بیش از نیمی از ملت را بیش از 18,000 مرگ و میر با دیگر نقاط داغ در مکان هایی مانند دیترویت, لوئیزیانا, و, واشنگتن d. C.

“من درک می کنم فکری و چرا از آن اتفاق می افتد” گفت: رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو نیویورک که در آن مرگ و میر افزایش 777 به بیش از 7,800. “این نمی شود آن را آسان تر برای قبول است.”

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

اما نیویورک مقامات همچنین گفت: تعداد زیادی از مردم در مراقبت های ویژه کاهش یافته و برای اولین بار از اواسط ماه مارس و بستری شدن در بیمارستان شد کاهش: 290 جدید بیماران در یک روز در مقایسه با روزانه را افزایش می دهد از بیش از 1 ، 000 هفته گذشته است. کومو گفت که اگر این روند دارای نیویورک ممکن است نیاز به سرریز بیمارستان درست است که مقامات شده اند تکاپوی ساخت.

نیوجرسی شیوع بیماری با شروع دولت اول تایید عفونت, در, مردی که تبدیل بین نیویورک و فورت لی آپارتمان. این ویروس در حال حاضر در تمام 21 شهرستان نیوجرسی است.

برخی از حومه تا به حال عفونت رای حتی بالاتر از شهر نیویورک را از جمله راکلند که در آن نرخ ،

در سراسر جهان تعداد تایید عفونت های رسیده حدود 1.7 میلیون دلار به عنوان شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=WGMo5gZR070]

ایالات متحده آمریکا است که در مسیر رسیدن به ایتالیا به عنوان کشوری با بیشترین تعداد مرده هر چند درست و ارقام در عفونت و زندگی از دست رفته در سراسر جهان بر این باور هستند که بسیار بالاتر به دلیل محدود تست, دولت, پوشش یو پی اس های مختلف و شیوه های شمارش.

در مکان هایی مانند نیویورک, ایتالیا و اسپانیا به عنوان مثال بسیاری از قربانیان که فوت در خارج از بیمارستان و چه در خانه یا خانه سالمندان شده اند از جمله در تعداد.

با مسیحیان در سراسر جهان به عنوان آخر هفته عید پاک, بهداشت مقامات و رهبران مذهبی به طور یکسان از مردم خواست در خانه بمانند. مقامات در اروپا قرار داده تا موانع استفاده از هلیکوپتر و هواپیماهای بدون سرنشین و با ذکر رانندگان که تا به حال بدون هیچ دلیل خوب می شود.

اسپانیا به شل کردن

برای چند روز دو نفر از جهان دیگر بدترین ضربه مکان ایتالیا و اسپانیا گزارش داد که عفونت های جدید بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر شده است درست کردن حتی به عنوان مرگ روزانه عوارض بالا باقی می ماند.

اسپانیا ثبت 605 بیشتر مرگ و میر جمعه به پایین ترین رقم در بیش از دو هفته افزایش آن به طور کلی تلفات به بیش از 16,000. ایتالیا گزارش 570 اضافی مرگ و میر در مجموع بیش از 18,800.

با برخی از نشانه هایی از امید ظهور, سوالات شدت مورد زمانی که محدودیت ممکن است سست می شود. اسپانیا گفت: کارخانه ها و سایت های ساخت و ساز می تواند سر کار شنبه در حالی که مدارس اکثر مغازه ها و دفاتر بسته باقی خواهد ماند. در ایتالیا وجود دارد درخواست برای راه اندازی مجدد ساخت.

رئیس سازمان بهداشت جهانی Tedros Adhanom Ghebreyesus هشدار داد که کاهش محدودیت های زودرس می تواند “منجر به یک کشنده تجدید حیات.”

ایتالیا و ایرلند و یونان در میان کشورهای توسعه مستند سفارشات به ممکن است.

به عنوان تهدید فروکش در برخی از جاها این افزایش در جاهای دیگر.

در ایالات متحده آمریکا میشیگان اعلام کرد 205 جدید میر پنج شنبه, بالاترین مجموع روزانه از 117 روز پیش از آن. در اروپا و بریتانیا ثبت 980 جدید مرگ و میر نیز یک روز بالا برای حدود 9000 مرده در همه.

نخست وزیر بوریس جانسون باقی مانده بستری با ویروس بود اما از مراقبت های ویژه. پدرش استنلی جانسون گفت: نخست وزیر باید به “استراحت” قبل از بازگشت به کار.

در روسیه, مسکو, گزارش 1,124 جدید مورد تایید coronavirus عفونت جمعه بالا بردن مجموع در این شهرستان به 7,822.

گالری: Coronavirus نیروهای تنظیمات در جمعه خوب خدمات در سراسر جهان

[گالری بارگذاری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر ” arkansasonline.com/411virus/]

هشدار داد که شیوع این بیماری در پایتخت به دور از رسیدن به اوج خود آناستازیا Rakova معاون شهردار مسئول بهداشت گفت: تعداد افراد بستری در مسکو با بیماری های مرتبط با این ویروس تا به حال بیش از دو برابر در طول هفته گذشته به 6500. نزدیک به نیمی از کسانی که آلوده هستند با سن کمتر از 45.

در خبری دیگر مقامات فرانسوی گزارش شده 43 مورد از قلب حوادث به استفاده از هیدروکسی کلروکین به عنوان بهره مانت برای استفاده از مالاریا دارو برای درمان coronavirus موارد است. ایالات متحده ذخیره به عنوان بسیاری از 29 میلیون دوز و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سیاهی مواد مخدر به عنوان یک امکان “بازی تعویض.”

فرانسه ایمنی مواد مخدر سازمان ANSM گفت: چهار نفر از این بیماران پس از درگذشت مارس 27 در حالی که در مجموع 82 جدی عوارض داشت و از درمان های تجربی تقسیم بین هیدروکسی کلروکین و لوپیناویر-ریتوناویر.

رئیس جمهور امانوئل پاکسازی هواپیما به مارسی در روز پنج شنبه برای بازدید از درمانگاه که در آن مطالعات کنترل نشده توسط یک پزشک به نام دیدیه Raoult رو داشته 65 ساله مالاریا مواد مخدر به شهرت بین المللی. پاکسازی مشاوران گفت: سفر بود و نه تایید.

‘به دنبال در یک تاریخ’

هر چند تهمت اصرار او نمی خواهد لغو محدودیت تا زمانی که آن را امن اعلام کرد یک “باز کشور ما” وظیفه نیروی و گفت: “من می خواهم به آن را دریافت و باز کردن به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

خواسته خود را در طول جلسه توجیهی روزانه جمعه اگر او فکر می کرد که آمریکایی ها را مجبور به انتخاب بین رفتن به کار و سالم ماندن مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او فکر می کردند که می تواند هر دو را انجام دهد. “ما به دنبال در یک تاریخ” او گفت:. “ما امیدواریم که ما در حال رفتن به قادر به انجام یک تاریخ خاص. اما ما در حال انجام هر چیزی تا زمانی که ما می دانیم که این کشور در حال رفتن به سالم. ما نمی خواهید برای رفتن به عقب و شروع به انجام آن را دوباره و دوباره.”

وقتی که تهمت بود و بعد پرسید: اگر او می خواست به سهولت اجتماعی-فاصله دستورالعمل به عنوان به زودی به عنوان ممکن است 1 به عنوان برخی گزارش مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او می خواست برای بازگشایی این کشور را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است اما این “حقایق در حال رفتن برای تعیین آنچه که ما انجام دهد.”

او گفت که او خواهد گوش دادن به کارشناسان بهداشت و درمان اگر آنها به او هشدار می دهند که خواهد بود که بیش از حد به زودی. “من گوش دادن به آنها در مورد همه چیز,” او گفت:. “من فکر می کنم آنها در واقع شگفت زده کرد.”

“دو طرف” اضافه مغلوب ساختن پیشی جستن که در یک نقطه می خواست به حال بازگشایی این کشور با عید پاک. “من درک می کنم طرف دیگر از استدلال بسیار خوبی است. چون من در هر دو طرف بحث. من با گوش دادن به آنها را با دقت ، اما او همچنین گفت که او خواهد بود برگزاری یکی دیگر از نیروی کار از جمله رهبران کسب و کار و پزشکان در نظر گرفتن سوال از زمانی که برای بازگشایی این کشور است.

در حالی که bemoaning مرگ اعداد به عنوان “خیلی وحشتناک” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “پیشرفت فوق العاده ای” که ساخته شده است.”

“در میان غم و اندوه و درد ما شاهد نشانه های روشن است که ما استراتژی تهاجمی است صرفه جویی در زندگی های بی شماری” او گفت: با اشاره به مدل هایی که در حال حاضر پیش بینی کمتری آمریکا مرگ و میر ناشی از اصل شده است پیش بینی کرد.

کارشناسان بهداشت هشدار داده اند که اگر کشور پشت رول محدودیت سرعت بیش از حد مورد سطح می تواند یک بار دیگر شروع به افزایش می یابد به خصوص بدون گسترده آزمایش به تعیین که ممکن است حامل ویروس.

در حالی که جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای بسیاری از افراد به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات سلامتی آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ. و تحقیقات نشان داده است که مردم می تواند بسیار عفونی و حتی اگر آنها نمی, نمایش علائم.

تازه بینی

اقامت در خانه, سفارشات, تعطیلی مدارس و اجتماعی فاصله تا حد زیادی کاهش عفونت کروناویروس اما لغو این محدودیت تنها پس از 30 روز منجر به دراماتیک عفونت سنبله در تابستان امسال و مرگ عوارض که رقیب هیچ کاری دولت پیش بینی نشان می دهد.

پیش بینی های به دست آمده توسط نیویورک تایمز آمده از بخش امنیت و بهداشت و خدمات انسانی. این مدل با استفاده از سه سناریو. اول سیاستگذاران هیچ کاری برای کاهش گسترش coronavirus. دوم با برچسب “حالت ثابت” فرض مدارس بسته باقی می ماند تا زمانی که در تابستان 25 درصد از آمریکایی ها telework از صفحه اصلی و برخی اجتماعی سوريه همچنان ادامه دارد. سومین سناریو شامل 30 روز سرپناه در محل در بالای آن “حالت پایدار” محدودیت.

اسناد مورخ پنج شنبه حاوی خرما برای زمانی که پناهگاه در محل سفارشات تحویل داده شد و نه آنها شامل تاریخ های خاص برای زمانی که خوشه خواهد رسید.

دولت نتیجه گیری عاقلانه است. بدون هیچ گونه کاهش مرگ و میر از coronavirus می رسیده اند 300,000. اما اگر دولت آسانسور 30 روز اقامت-در-خانه سفارشات مرگ کل برآورد شده است برای رسیدن به 200,000 حتی اگر مدارس بسته باقی می ماند تا زمانی که در تابستان 25% از کشور همچنان به کار از خانه و برخی اجتماعی سوريه همچنان ادامه دارد.

اگر هیچ چیز انجام شد میزان عفونت را در 195 میلیون آمریکایی و 965,000 مردم نیاز به فشرده بیمارستان مراقبت با توجه به پیش بینی’ “بهترین حدس می زنم.” اما با 30 روز سرپناه در محل و دیگر اقدامات عفونت هنوز هم رسیدن به 160 میلیون و 740,000 خواهد نیاز به مراقبت های ویژه.

در جلسه جمعه در کاخ سفید, Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت که در حالی که او تا به حال نه دیده می شود کسانی که بینی او فرض کرد که هر زمان که این محدودیت ها برداشته می شود وجود دارد افزایش در مواردی که افزایش نیاز به قادر به هویت آنها را جدا از آنها و آنها را ردیابی.

“هنگامی که ما تصمیم می گیرید در یک زمان مناسب زمانی که ما در حال رفتن به استراحت برخی از محدودیت وجود دارد بدون شک که شما در حال رفتن برای دیدن موارد,” او گفت:. “من خواهد بود بنابراین جای تعجب نیست اگر ما را نمی بیند و موارد. سوال این است که چگونه شما به آنها پاسخ دهند.”

جراح عمومی درخواست

از قربانیان که جمعیتی اطلاعات ارائه شده توسط مقامات — حدود 3300 از کشور مرگ و میر تا کنون — در حدود 42 درصد سیاه, با توجه به خبر مربوط به تجزیه و تحلیل. سیاه آمریکایی ها حساب برای حدود 21 درصد از جمعیت در آن مکان. سیاه, بزرگسالان رنج می برند از نرخ های بالاتر از شرایط بهداشتی اساسی مانند چاقی و دیابت و آسم که قرار دادن آنها در معرض خطر ابتلا به عوارض شدید.

به این منظور آمریکا از جراح جروم آدامز ساخته شده درخواست جمعه به اقلیت-گروه جوامع به دنبال اجتماعی-فاصله دستورالعمل — اگر نه برای خود و سپس برای خود و اعضای خانواده.

“آیا آن را برای خود abuela. انجام آن را برای خود پدربزرگ. انجام آن را برای خود مامان بزرگ. انجام آن را برای خود پاپ,” او گفت:, و اضافه کرد که آنها همچنین باید اجتناب از الکل و مواد مخدر.

“ما نیاز شما را به درک به خصوص در جوامع رنگ ما نیاز شما را به گام تا و کمک به جلوگیری از گسترش به طوری که ما می تواند به محافظت از کسانی که آسیب پذیر هستند,” او گفت:.

پرسید که آیا نظرات خود را می تواند تلقی توهین آمیز برای بینندگان Adams, که سیاه و سفید است, گفته بود که قصد خود را.

“این زبان است که ما با استفاده از و که من با استفاده از” او گفت:.

اطلاعات اين مقاله کمک توسط مت Sedensky مایک Catalini جیم Mustian جیل Colvin, Darlene Superville و کوین Freking از آسوشیتد پرس; توسط اندرو هیگینز از نیویورک تایمز و بلومبرگ ،

دو کشیش دعا در طول مصائب مسیح جمعی در جمعه خوب در Santissima Redentore کلیسا در سریت ایتالیا است که در نزدیکی منطقه ای که ضربه سخت بود coronavirus.
(AP/آنتونیو Calanni)

سلامت کارگران سوگواری جمعه در یک مراسم یادبود در سورو اوچوا بیمارستان در لگنس اسپانیا برای همکاری کارگر که درگذشت coronavirus عفونت است.
(AP/مانو فرناندز)

یک بخش در 04/11/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>