WWF خواستار جهانی پیمان برای جلوگیری از آلودگی پلاستیکی پس از تحقیقات آشکار پلاستیک در amphipod

Category: وب وایر Comments: No comments

تحقیقات کشف حضور پلاستیکی در یک گونه جدید از deep-sea amphipod که کشف شده است که در یکی از عمیق ترین مکان روی زمین.

این amphipod شناخته شده رسمی به عنوان یک “قیف” – کشف شده توسط محققان از دانشگاه نیوکاسل در اقیانوس آرام را Mariana Trench بین ژاپن و فیلیپین.

محققان رسما نام این گونه Eurythenes plasticus’ با اشاره به پلاستیک (پلی اتیلن ترفتالات) موجود در بدن خود را.

پژوهش های پشتیبانی شده توسط WWF و منتشر شده امروز در این مشهور علمی در مجله Zootaxa.

Heike زهره مدیر دریایی برنامه در WWF آلمان گفت: “به تازگی کشف گونه Eurythenes plasticus به ما نشان می دهد که چگونه گسترده پیامدهای ما ناکافی دست زدن به زباله های پلاستیکی واقعا است. وجود گونه های زنده در ترین مکان های از راه دور بر روی زمین که در حال حاضر مصرف پلاستیکی قبل از آنها حتی مورد شناخته شده توسط بشر است. پلاستیک در هوایی که ما تنفس در آب است که ما می نوشند و در حال حاضر نیز در حیوانات است که زندگی دور از تمدن بشری است.”

دکتر آلن Jamieson سر از ماموریت تحقیقاتی در دانشگاه نیوکاسل انگلستان گفت: “ما تصمیم گرفتیم بر روی نام Eurythenes plasticus به عنوان ما می خواستیم به برجسته کردن این واقعیت است که ما نیاز به اقدام فوری برای جلوگیری از سیل از زباله های پلاستیکی به اقیانوس ها.”

زباله های پلاستیکی صادرات اغلب در آسیای جنوب شرقی که در آن مدیریت زباله است که اغلب کافی و یا غیر موجود. چرا که بسیاری از زباله های پلاستیکی را نمی توان بازیافت آن اغلب سوخته یا ریخته شده در مخازن به جای. از آنجا آن را می یابد راه خود را به رودخانه ها و در نهایت به اقیانوس. هنگامی که در آب زباله های پلاستیکی می شکند از هم جدا می microplastics است و اغلب مصرف توسط حیوانات دریایی است.

هر سال حدود 8 میلیون تن پلاستیک وارد اقیانوس ما – معادل یک کامیون از پلاستیک در هر دقیقه است. به منظور مقابله با این مشکل ویرانگر, WWF در حال اجرا است یک کمپین بین المللی خواستار جهانی از نظر قانونی الزام آور پیمان به کاهش زباله های پلاستیکی بهبود مدیریت زباله و پایان دریایی پلاستیکی آلودگی است.

این شامل یک درخواست که در آن طرفداران می توانید تماس بگیرید در دولت خود را متعهد به کار به سمت یک بین المللی الزام پیمان. آن در حال حاضر امن امضا از بیش از 1.6 میلیون نفر در سراسر جهان است.

– به پایان می رسد –

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>