زیراکس و Vortran پزشکی همکاری برای تولید انبوه یکبار مصرف, پنکه,

Category: وب وایر Comments: No comments

زیراکس منابع شرکت (NYSE: XRX) و Vortran فناوری پزشکی teaming تا به سرعت و مقیاس تولید Vortran را GO2Vent ونتیلاتور و مربوط به راه هوایی فشار مانیتور (APM-Plus) برای بیمارستان ها و واکنش اضطراری واحد مبارزه با جنگ علیه COVID-19.

این دو شرکت انتظار می رود به کار با هم به سرعت پاسخ به کمبود بحرانی تهویه و تجهیزات لازم برای حمایت از بیماران تنفسی. با فرض ثبات عرضه قطعات اصلی و ضروری این شرکت خواهد بود به سرعت در حال پوسته پوسته شدن تولید از حدود 40000 هواکش در ماه آوریل به بین و 200,000 150,000 هواکش در ماه ژوئن. با هم زیراکس و Vortran تولید می تواند به عنوان بسیاری به عنوان 1 میلیون هواکش در ماه های آینده.

در حالی که GO2Vent است که جایگزینی برای فن های موجود در واحد مراقبت های ویژه (Icu) آن است که به طور گسترده ای مورد استفاده در شرایط اضطراری بین بیمارستان حمل و نقل و Mri. با توجه به کمبود ICU-کلاس فن های پزشکی حرفه ای استفاده از ابزار مانند این و فن آوری های دیگر برای حمایت از بیماران که انجام نشده و یا دیگر نیاز یک ICU-سطح دستگاه تنفس است که می تواند برای بیمار دیگر.

“ما باهوش ترین ذهن ملاقات کرد (عملا) با Vortran را باهوش ترین ذهن و نمیفهمد چگونه برای تولید انبوه این مهم فناوری گفت: Maria معاون رئیس و مدیر اجرایی, زیراکس. “ما می خواهیم برای کمک به مطمئن شوید که پزشکان و پرستاران و امدادگران در خط مقدم باید منابع آنها نیاز به کمک به افزایش تعداد بیماران مبتلا به COVID-19.”

زیراکس برنامه ای برای تولید این مورد تایید FDA هواکش و APM-Plus دستگاه در آن مرکز خارج از روچستر, نیویورک, که در آن شرکت تاسیس و حفظ زیادی حضور. Vortran ادامه خواهد داد به ساخت هواکش در آن زمان تسهیلات در ساکرامنتو ،

“همکاری با زیراکس یک هدف مشخص – برای کمک به صرفه جویی در زندگی به عنوان بسیاری از که ممکن است. با Vortran ثابت تکنولوژی و زیراکس توانایی بیش از حد تولید در مقیاس ما معتقدم که ما می تواند عرضه ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به عنوان بسیاری به عنوان 1 میلیون هواکش در ماه های آینده گفت:” Vortran از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت گوردون A. وانگ, M. D. “برای همه ما این خواهد بود که مهم ترین چیزی که ما تا کنون انجام است.”

Vortran را GO2Vent طراحی شده برای شرایط اضطراری با استفاده از بلایای طبیعی و بیماری شیوع مانند COVID-19 بیماری همه گیر. گاز-اداره یکبار مصرف دستگاه تنفس مصنوعی است که می تواند راه اندازی در عرض چند دقیقه و پس از استفاده دور انداخته توسط یک بیمار را فراهم می کند و پشتیبانی از طریق امن راه هوایی و اداره می شود در یک کمپرسور اکسیژن یا هوا با حداقل 10 لیتر در دقیقه نرخ جریان.

این GO2Vent ارائه می کنند مداوم تهویه پشتیبانی از 30 روز و در عمل مستقل از Vortran را APM-Plus. APM-به علاوه یک باتری دستگاه های قابل حمل است که متصل به یک GO2Vent فراهم می کند و نظارت بر بهبود وضعیت بیمار و کلید تنفسی. با توجه به نیاز به تایید کلیدی منابع شرکت ها به طور جدی به بررسی چگونه به سرعت تولید سطح شیب دار می تواند برای APM-به همراه دستگاه.

در علاوه بر این به پوسته پوسته شدن تولید GO2Vent و APM-Plus, زیراکس و Vortran انتظار برای تدوین و تجزیه و تحلیل داده ها و بازخورد از متخصصان مراقبت های بهداشتی در خطوط مقدم نبرد در برابر COVID-19 به منظور طراحی و تولید انبوه خارجی در خط تغییرات است که می تواند اضافه شده به GO2Vent به گسترش کاربردهای بالقوه این زندگی صرفه جویی در تجهیزات.

هر دو زیراکس و Vortran توزیع محصولات.

در مورد زیراکس
زیراکس Holdings Corporation باعث می شود هر روز بهتر کار می کنند.
ما یک محل کار شرکت فن آوری ساختمان و یکپارچه سازی نرم افزار و سخت افزار برای شرکت های بزرگ و کوچک. به عنوان مشتریان به دنبال مدیریت اطلاعات در سراسر دیجیتال و فیزیکی, سیستم عامل, زیراکس ارائه بدون درز و امن و پایدار را تجربه کنند. آیا اختراع کپی Ethernet پرینتر لیزری یا بیشتر زیراکس طولانی تعریف مدرن تجربه کاری. یاد بگیرند که چگونه است که نوآوری همچنان در xerox.com.

در مورد Vortran
VORTRAN فناوری پزشکی ارائه شده است دستگاه های پزشکی تعالی از سال 1983. ما تحقیق و توسعه و تولید شرکت از پیشرفته پزشکی تنفسی و سرپايي دستگاه. ما در خدمت بازارهای داخلی و بین المللی با یک خط برتر از محصولات برای بیمارستان ها و خدمات پزشکی اورژانس (EMS), آمادگی و MRI/CT برنامه های کاربردی در بیمارستان و مراقبت حاد ارسال حاد homecare و EMS شرایط.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>