یانگ افزایش نامزدها هل دادن اساسی جهانی درآمد

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

James Felton Keith speaks with residents in Central Harlem while campaigning, March 2, 2020.
جیمز Felton کیت صحبت با ساکنان مرکزی هارلم در حالی که مبارزه, آوریل 2 سال 2020 است. عکس: بن Fractenberg/شهرستان

ثبت نام برای “شهر حرکت شبیه چمچه زنی” ما خبرنامه روزانه که در آن ما به شما ارسال داستان های مثل این اولین چیزی که در صبح است.

جیمز Felton کیت تلاش است نه بیش از حد صحبت در مورد تئوری اقتصادی در کمپین بلیزرز.

اما که می تواند دشوار برای اقتصاددان, مردم نگار سابق مهندس و نویسنده که در حال اجرا برای کنگره در منهتن بالا و برانکس در یک پلت فرم جهانی اساسی درآمد.

مفهوم هر فیلم دریافت نقدی سالانه دستمزد یک buzzy ورود در صحنه های سیاسی به لطف دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه کمپین توسط اندرو یانگ که بنا به گزارش ها در حال حاضر خانههای گلی خالی یک اجرا برای شهر نیویورک شهردار.

اما هیچ چیز جدید برای کیت است که به مطالعه و ترویج مفهوم اساسی جهانی درآمد یا UBI برای 15 سال است.

کیت زد به طور خلاصه برای همین کنگره صندلی در سال 2018 با UBI به عنوان یک موضوع اصلی در برابر وقت Rep. آدریانو Espaillat. در حال حاضر او یکی از هشت نامزد کنگره در ایالت نیویورک است که به ثبت جهانی درآمد اولیه به مبارزات انتخاباتی خود را زمین.

و اثر از یانگ که به تایید کیت دارای مقدار زیادی برای انجام با آن, او گفت:.

“این بزرگترین روابط عمومی ما می تواند برای مفهوم اساسی درآمد او گفت:” بیش از قهوه در گوشه اجتماعی در هارلم قبل از یک دور از جمع آوری امضا طومار در رای گیری برای ژوئن 23 اولیه.

ساخت بزرگ با تکنولوژی پرداخت

تفاوت وجود دارد اما بین کیت نسخه UBI و یانگ است. یک بار نامزد انتخابات ریاست جمهوری شاهد جهانی درآمد اولیه به عنوان یک “آزادی سود” است که خواهد آمد از 10% مالیات بر کالا و خدمات از کسب و کار.

Keith طرح “نه مالیات” مبارزات انتخاباتی خود سایت می گوید اما یک “بهره وری شرکت سود سهام” شبیه به آنچه که یک شرکت سهامداران را دریافت کنید. دیدگاه او این است که هر آمریکایی بالغ را دریافت $1000 در ماه بر اساس آنچه که او خواستار “اطلاعات در ایران” برای اطلاعات شخصی استخراج و فروخته شده توسط شرکت.

او نوشت: یک کتاب در این ایده که جوش پایین به این: هر فرد داده به “ارزش ذاتی” او می گوید که از شرکت های بزرگ در حال کشیدن سود های عظیم.

“که ارزش وجود دارد چرا که شما باید تعاملات با افراد دیگر شما باید اصطکاک شما باید معاملات,” او گفت:. تمام اطلاعات خود را — که در آن شما زندگی می کنند, که شما, که در آن شما راه رفتن را از طریق شهرستان چه نوع بطری آب خرید شما — ایجاد ارزش برای یک تعداد انگشت شماری از شرکت ها و موسسات.

“شما را به عنوان یک قطعه از ارزش است که تکثیر از کسانی که معاملات,” او گفت:.

درآمد فشار

با توجه به ملی UBI حزبی هشت کنگره نامزدها در ایالت نیویورک را امضا کرده اند تعهد به قانون ترویج این مفهوم اگر انتخاب شود.

یک نهم Suraj پاتل که دوباره به چالش کشیدن تشکر. کارولین Maloney در منهتن و ملکه شده است علنا حمایت از UBI اما هنوز نمی پیوست حزبی.

بسیاری از آنها در حال اجرا در شهر نیویورک و یا در نزدیکی و همه دموکرات ها به جز یک نامزد در لانگ آیلند در حال اجرا به عنوان یک مستقل است.

Chivona Newsome, a Black Lives Matter co-founder, is running for congress in the South Bronx’s NY-15 district, Aug. 31, 2019.

Chivona Newsome سیاه زندگی ماده بنیانگذاران در حال اجرا است برای کنگره در جنوب برانکس را NY-15 منطقه Aug. 31, 2019. عکس: Jason Scott Jones/شهرستان

این گروه شامل Badrun خان در حال اجرا برای اسکندریه Ocasio-کورتز صندلی در برانکس و ملکه و Chivona Newsome یک co-founder of the New York فصل از زندگی مهم است که در حال اجرا در شلوغ برانکس جنوبی مسابقه.

دیگر UBI نامزدها عبارتند از: Jonathan هرزوگ (نیویورک-10 در منهتن و بروکلین) ساموئل Ravelo (نیویورک-16 در جنوب برانکس و Westchester), Daniel راس (NY-2 در لانگ آیلند), Lutchi Gayot (نیویورک-9 در بروکلین) و Paperboy عشق شاهزاده (نیویورک-7 در بروکلین و کوئینز و منهتن).

برای Newsome صحبت با رای دهندگان در منطقه فقیرترین در ایالات متحده متبلور نیاز مبرم برای اقتصادی افزایش دهد. “من لنز از نگاه UBI از عدالت اجتماعی لنز” Newsome گفت. “من احساس می کنم که هیچ کس سزاوار به فقیر است.”

رایان Blevins یک کنگره نامزد در کالیفرنیا که تاسیس UBI جلسه گفت: در مورد دو نفر از نامزدها در روز بودند پیوستن به این گروه پس از آن سایت زنده رفت در ماه اکتبر.

پس از یانگ کاهش یافته است انتخابات ریاست جمهوری در فوریه. 11, Blevins دیدم “رشد نمایی.”

“من در واقع از دست شمارش چگونه بسیاری از هواداران ما به خاطر آنها در حفظ و پیوستن هر روز,” او گفت:.

‘نیازهای اساسی’

UBI نامزدها باید متنوع و گوناگون ایده های در مورد چگونه به پیاده سازی یک پایه درآمد. باید آن را برای پرداخت از طریق بخش خصوصی به عنوان کیت پیش بینی و یا از طریق مالیات ؟ باید آن را جایگزین فعلی شبکه امنیت اجتماعی برنامه ها و یا اضافه کردن به آنها را? و چه کسی باید آن را دریافت?

برخی مانند یانگ فکر می کنم هر فرد بالغ باید UBI. دیگران بر این باورند تنها جمعیت های خاص معمولا به حاشیه رانده شده و یا افراد کم درآمد باید آن را دریافت.

دومی این است که این رویکرد در استاکتون توانمندسازی اقتصادی تظاهرات (دانه) پایه درآمد برنامه آزمایشی است که 500 $در ماه به 125 کم درآمد ساکنان استاکتون کالیفرنیا برای 18 ماه هیچ رشته های متصل.

Sukhi Samra, مدیر بذر گفت: تا کنون نتایج نشان می دهد تنها 2 درصد از دریافت کنندگان بیکار هستند و 65 درصد از پول است که در حال صرف غذا و آیتم های خانگی.

“مردمی مشغول به کار هستند. اقتصاد نیست. شما در حال گرفتن پرداخت به اندازه کافی” او گفت:. “این پول را صرف نیازهای اساسی.”

اقتصاددان رابرت Seamans یک استادیار در استرن دانشکده بازرگانی دانشگاه نیویورک معتقد است تحقیقات به تاریخ کافی است برای حمایت از نتیجه گیری در مورد چگونه جهانی درآمد اولیه ممکن است تابع در یک مقیاس بزرگتر.

برای مثال دریافت یک دستمزد برای یک مدت زمان محدود است بسیار متفاوت از “گرفتن که پول در ابد,” او گفت:.

“که ممکن است تغییر در رفتار مصرفی و یا جستجوی کار و رفتار نسبت به یک محیط که در آن شما می دانستم که شما می خواهم گرفتن که پول مهم نیست که چه” او گفت:.

در جایی مثل نیویورک و او نگران است که در سراسر-هیئت مدیره افزایش خواهد ترجمه برای تورم است. اگر همه از 1000 $بیشتر به صرف او تعجب اگر اجاره قیمت خواهد “تا حتی بیشتر از آنها بوده است.”

شنیده ام در خیابان

Blevin گفت که بسیاری از UBI نامزد او جلسه از در حال اجرا در “مناطق فقیر است که احاطه شده توسط غنی منطقه.” بسیاری از آنها در نیویورک و کالیفرنیا.

کیت می بیند یک فرصت منحصر به فرد در یک فقیر دموکراتیک منطقه به جای یک وقت است که در زمان صندلی در یک تاریخی 2016 برنده به عنوان اولین دومینیکن متولد شده است و در مجلس نمایندگان.

Andrew Yang has said he is considering a run for mayor.

اندرو یانگ گفته او با توجه به یک اجرا برای شهردار. عکس: شیلا فیتزجرالد/شاتر

کیت معتقد است که Espaillat نیست مترقی به اندازه کافی برای منطقه است. رقیب بانکی در حمایت از جامعه در مرکزی, هارلم, اسپانیایی ساکنان غرب و شرق هارلم و جدیدتر سفید ساکنان بیش از حد در یک منطقه است که به سرعت در حال gentrifying.

“ما باید این ائتلاف همجنسگرایان و همراه با بزرگ سیاه و سفید زندگی می کند ماده ائتلاف همراه با یک فناوری بزرگ و اساسی درآمد ائتلاف — ما می تواند اجرا شود در برابر هر وقت” او گفت:.

مبارزه در جنوب برانکس Newsome اغلب باز می شود گفتگو با رای دهندگان با یک سوال ساده: چه کار می کنید با اضافی $1000 در ماه ؟

پاسخ هستند “دلخراش” او گفت:.

“من می خواهم که قادر به تحمل همه دارو هر ماه'” او به یاد می آورد گفت: برخی از. “من خواهد بود قادر به پرداخت تمام اجاره بها در زمان.”

می خواهید دوباره این داستان ؟ ببینید ما تجدید چاپ دستورالعمل.

حمایت از شهر

شما فقط به پایان رسید خواندن داستان دیگری از شهر است.

ما نیاز به کمک خود را به شهر همه می توان آن را.

لطفا در نظر پیوستن به ما به عنوان یک عضو امروز.

اهدای امروز!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>