رفتن به نوشته‌ها

یانکی ها را اتباع سی در روز افتتاحیه: AP منبع

Gerrit کول می تواند خود را از نیویورک یانکیز اولین خوشمزه باز کردن روزه درمان برای طرفداران رو ژوئن صوت و سری جهانی قهرمان واشنگتن در اتباع پارک.

یانکی ها و اتباع مجموعه دیدار با زمانی که ویروس-تاخیر در شروع فصل در ماه آینده یک فرد آشنا با این بازی گفت: آسوشیتد پرس در روز شنبه. این فرد صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود به دلیل وجود نداشته است اعلام رسمی.

نیویورک پست اول گزارش matchup.


MLB شروع خواهد شد 60 بازی فصل در جولای 23 یا 24. این برنامه هنوز در حال کار کردن وجود دارد — می تواند یک بازی یا دو در روز اول بازی یا کامل تخته سنگ.

کول شروع به بازی قبلی در اتباع پارک. او تن به تن هوستون آستروس گذشته اتباع 7-1 در ماه اکتبر گذشته برای 3-2 لبه در جهان سری.

Howie Kendrick, Anthony رندن و اتباع برنده دو بازی گذشته برای کسب اولین قهرمانی. حداکثر Scherzer شروع بازی 7 و همکار آس Stephen عشق بود جهان سری MVP و هر کدام از آنها می تواند شروع در روز افتتاحیه.

کول امضا $324 میلیون نه سال قرارداد با یانکی ها به عنوان یک عامل آزاد است. رندن کردم $245 میلیون و هفت سال قرارداد با فرشتگان در لس آنجلس.

یانکی ها و اتباع ملاقات دو بار در این سال از جمله نیویورک 6-3 برنده شدن در مارس 12 در روز آخر قبل از MLB متوقف بهار آموزش به دلیل شیوع ویروس.

بازیکنان آغاز خواهد شد به گزارش تابستان اردوگاه های آموزشی در روز چهارشنبه — Gleyber تورس, DJ LeMahieu و نیویورک هم تیمی کار کردن در استادیوم یانکی در حالی که گنجینه Turner, Patrick کربین و واشنگتن را در اتباع پارک.

یانکی ها امیدوار هستند که مشت زن هارون قاضی به طور کامل بهبود از یک دنده آسیب است که او را م در بهار آموزش در فلوریدا.

دیرین اتباع ستاره Ryan زیمرمن نوشت: این هفته در یک دفتر خاطرات برای ورود به آسوشیتد پرس که او را با وزن گزینه های خود را با ویروس بلندی.

“من هنوز تصمیم گیری که آیا برای بازی,” او گفت:. “هنگامی که آن پایین می آید به آن, آن را یک تصمیم نه فقط برای من بلکه برای خانواده من نیز هست.”

“من یک 3-هفته-کودک. مادر من است اسکلروز متعدد و فوق العاده پر خطر; اگر من تا پایان بازی من تقریبا می توانید بیرون انداختن این ایده از دیدن او تا هفته پس از فصل است,” او گفت:.

برنامه تماس برای باشگاه به بازی از 10 بازی خود را در برابر هر چهار بخش مخالفان. وجود دارد خواهد بود 20 interleague بازی های MLB قصد برای شرق و غرب و مرکزی باشگاه به ماندن در منطقه خود.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

منتشر شده در کرین نیویورک

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول