یمن طلبان ” ادعا می کنند افزایش نگرانی

Category: آرکانساس Comments: No comments

قاهره-یک اعلامیه خود حکومت با نفوذ ترین یمن و در راس گروه باعث نگرانی است که یمن را درگیری ها تشدید می شود فقط به عنوان به سازمان ملل متحد است که به دنبال در سراسر کشور آتش بس برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

امارات متحده عربی از تجزیه طلبان اصلی حامی روز دوشنبه گفت که آن را مخالف اعلام و خواست این گروه به افتخار یک توافق صلح را امضا سال گذشته با سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده دولت مبنی بر کنترل مشترک از جنوب. عربستان سعودی-که همراه با امارات متحده عربی منجر به یک منطقه مسلمان سنی ائتلاف حمله به یمن — به نام برای جدایی طلبان برای معکوس کردن حرکت خود را توصیف آن به عنوان “یک escalatory عمل است.”

سازمان ملل متحد نیز با ابراز نگرانی خواستار اختلافات دو طرف برای پایبندی به قرارداد صلح معروف به ریاض توافق. اتهام تاخیر در اجرای آتش بس به نظر می رسد که باعث جنوبی انتقالی تصمیم گیری در شورا بیش از آخر هفته به اعلام خود قانون است.

تنش شد آخرین تکان خوردن به سوریه پس از حداقل 14 نفر از جمله پنج کودک کشته در سیل هفته گذشته در دریای سرخ شهر عدن موقت سرمایه در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده یمن دولت است. کشور جهان عرب به فقیرترین در حال حاضر در حال گرفتن جهان را به شدید ترین بحران انسانی پس از بیش از پنج سال از جنگ است. این ماه اولین مورد از covid-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus شناسایی شد جرقه ترس است که این بیماری می تواند به سرعت گسترش یافته و در زمانی که یمن با آن مواجه است عمیق کاهش کمکهای بشردوستانه به افغانستان کمک های مالی.

“آخرین به نوبه خود از وقایع ناامید کننده است به خصوص به عنوان شهر عدن و دیگر مناطق جنوبی هنوز به بهبود یافتن از سیل و رو به خطر covid-19” گفت: مارتین گریفیتس, the U. N. فرستاده ویژه یمن در بیانیه ای. “در حال حاضر بیش از همیشه همه بازیگران سیاسی باید همکاری در ایمان خوب است, خودداری از مصرف escalatory اقدامات و قرار دادن منافع یمنی برای اولین بار.”

تازه animosities یک یادآوری از چند جنگ مذاکره شد. در حالی که اولیه و بهترین و شناخته شده تعارض چاله ائتلاف به رهبری عربستان سعودی علیه شورشیان شمال, شناخته شده به عنوان حوثی ها و نبرد استراتژیک بندر شهر عدن و دیگر مناطق جنوبی شامل دو متحدان خود در ائتلاف.

امارات متحده عربی با پشتیبانی از جدایی طلبان در جنوب شورای انتقالی در حالی که عربستان سعودی نیز که در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده دولت یمن از رئیس جمهور رویترز عبد ربه منصور هادی ، همه در برابر ایران-تراز وسط قرار دارد حوثیها اما شکاف در داخل ائتلاف شده اند نهفته برای بیش از دو سال است.

جنوبی شورای انتقالی که به نفع تقسیم یمن به جنوب از شمال را درهم با دولت یمن حکومت برای دهه های شمالی. گروه و امارات متحده عربی از رد هادی را داد با اصلاح نفوذ حزب اسلامگرای. عربستان سعودی مشاهده و اصلاح به عنوان بخشی از توافق سیاسی پارچه. اما امارات متحده عربی و جنوبی شورای انتقالی مخالفت با هر نقش برای اصلاح آن لینک کلیک کنید برای اخوان المسلمین در منطقه سیاسی جنبش اسلامگرای است که امارات متحده عربی و دیگر کشورهای عربی باید با برچسب تروریست ها.

در ماه نوامبر جنوبی شورای انتقالی و دولت امضا توافقنامه صلح در پایتخت عربستان ریاض است.

معامله به نام خاص برای یک دولت متشکل از تعداد مساوی از جنوبی ها و شمالی ها برای نیروهای جدایی طلب به آمده و تحت کنترل دولت و جنوبی شورای انتقالی به بازگشت تمام ساختمان های دولتی را کشف و ضبط کرده بود.

اما بیش از آخر هفته معلوم شد که بی اعتمادی به حال عمیق تر یک بار دیگر.

جنوبی انتقالی شورای, معاون رئیس جمهور, هانی علی Brik ارسال یک صدای جیر جیر صبح روز یکشنبه متهم هادی دولت مسدود کردن معامله و فساد و سوء مدیریت. ساعت قبل, جدایی طلبان اعلام کرده بود حکومت اضطراری در عدن و دیگر استان های جنوبی. آنها همچنین اعلام کرد قصد خود را برای به دست گرفتن کنترل بندر و فرودگاه و بانک مرکزی و دولت های دیگر مناطق است.

مقامات در سه استان جنوبی کشور — شبوه, Hadhramaut و Socotra — را رد کرده و خود حکومت اعلام. یمن وزیر امور خارجه گفت: اعلام شد “از سرگیری از خود مسلحانه” و هشدار داد “خطرناک و عواقب فاجعه بار.”

یک بخش در 04/28/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>