خود جزیره گریز شروع می شود در حال حاضر! Animal Crossing: New Horizons در حال حاضر در دسترس

Category: وب وایر Comments: No comments

تصویر این: شما فقط فرود خود را ترک جزیره بهشت. شما فورا پیدا کردن صلح درونی خود را به عنوان شما از شنیدن صدای آرامش بخش امواج اقیانوس. به شما در تنظیم جدید خود را با چادر و قبل از تماس آن شب تصمیم به سرگردان در اطراف جزیره به آن همه را در. قبل از اینکه طولانی, شما خواهد نشست حیوانات ساکنان تهیه اقلام و غرقه شدن در فعالیت های مختلف مانند ابتلا به اشکالات و به اشتراک گذاری خود را زندگی مجازی با دوستان و خانواده. خود را در جزیره زندگی تازه شروع شده است و وجود دارد خیلی بیشتر به تجربه…

در Animal Crossing: New Horizons بازی است که در حال حاضر در دسترس برای نینتندو سوئیچ خانواده از سیستم شما را به سفر به یک جزیره خالی از سکنه و خود را ایجاد بهشت به عنوان اکتشاف به شما ایجاد و سفارشی خود را در جزیره زندگی است. قبل از اینکه شما را خاموش برای جزیره خود را, شما می توانید طراحی خود شخصیت و سپس انتخاب کنید که در آن برای راه اندازی چادر خود را هنگامی که شما می رسند که در نهایت شما می توانید انتخاب کنید برای ارتقاء به خانه بسیار خود شما! شما حتی می توانید سفارشی واقعی جزیره خود را با قرار دادن اقلام مانند مبلمان و گل در اطراف جزیره و بعد از مدتی حتی می توانید تنظیم این جزیره زمین! به عنوان جزیره خود را توسعه امکانات جدید و ساکنان ممکن است پیوستن به جامعه خود را.

“در Animal Crossing: New Horizons, شما می توانید حمل و نقل خود را به یک مجازی جزیره بهشت” گفت: نیک چاوز نینتندو در امریکا معاون ارشد فروش و بازاریابی. “با آرامش و گیم پلی شما می توانید لذت ببرید توسط خودتان و یا با دوستان و خانواده بازی یک نفس جزیره هوا.”

از امروز شروع به روز رسانی رایگان اضافه خواهد شد به این بازی در طول سال ارائه تازه فصلی محتوا برای شما برای لذت بردن. اولین به روز رسانی می افزاید: “اسم حیوان دست اموز روز” در ماه آوریل و همچنین به عنوان توانایی استفاده از ویژگی های آنلاین که نیاز به یک دستگاه سوئیچ عضویت آنلاین. به دنبال حیوانات عبور حساب توییتر برای آخرین اخبار و به روز رسانی در مورد بازی.

نینتندو سوئیچ اعضای آنلاین می توانید در حال حاضر نیز استفاده از NookLink که بخشی از نینتندو سوئیچ آنلاین نرم افزار برای اسکن سفارشی طراحی کد QR از الگوی قبلی بازی Animal Crossing: New Leaf و یا عبور از حیوانات: شاد طراح خانه با یک زندگی واقعی گوشی های هوشمند و سپس دانلود آنها را به Animal Crossing: New Horizons. هنگامی که متصل حاضر آن را ممکن است برای صحبت با دوستان که او نیز Animal Crossing: New Horizons با نینتندو سوئیچ آنلاین برنامه گوشی های هوشمند با استفاده از گوشی های هوشمند به عنوان یک کلید و یا برای چت صوتی.

علاوه بر این کسانی که لینک خود نینتندو به حساب خود Animal Crossing: پاکت پی سی کمپ بازی موبایل قادر خواهد بود به منظور آیتم های ویژه ای در Animal Crossing: New Horizons و دریافت 50 برگ بلیط در عبور از حیوانات: جیب اردوگاه. برای اطلاعات بیشتر ، https://ac-pocketcamp.com/en-US/site/horizons.

آیا بازی آنلاین* و یا با دیگران به صورت محلی**, جزیره زندگی است حتی بهتر از زمانی که شما می توانید به اشتراک گذاری آن. در Animal Crossing: New Horizons, شما می توانید به اشتراک گذاری یک جزیره با دیگران خود را نشان دهد جزیره مدینه فاضله به خانواده و دوستان و یا کیسه های خود را بسته و بازدید ایشان.*** حتی بدون رقص در یک پرواز شما ملاقات بازیگران از جذاب حیوانات ساکنان سرشار از شخصیت است. چهره دوستانه مانند تام گوشه و Timmy و تامی خدمات خود را به من قرض بدهید و با خوشحالی به شما کمک کند رشد جوانه زدن خود را با جامعه از باز کردن بعضی از مغازه ها به ارتقاء خانه خود را و تزئین آن را با مبلمان و لوازم جانبی – برخی از شما حتی می توانید طراحی و شخصی سازی!

Animal Crossing: New Horizons در حال حاضر در دسترس در فروشگاه های Nintendo eShop در نینتندو سیستم سوئیچ و یا در Nintendo.com در یک قیمت خرده فروشی پیشنهاد از $59.99. بازی سازگار با هر دو نینتندو سوئیچ و نینتندو سوئیچ Lite. در علاوه بر این به بازی با مضمون حمل موارد بصری الهام گرفته از حیوانات عبور در دسترس هستند برای نینتندو سوئیچ و نینتندو سوئیچ Lite سیستم در یک قیمت خرده فروشی پیشنهاد از $24.99 هر.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Animal Crossing: New Horizonsبازدید https://www.animal-crossing.com/new-horizons/.

به یاد داشته باشید که نینتندو تغییر ویژگی های کنترل والدین اجازه می دهد که بزرگسالان مدیریت محتوا فرزندان خود می توانید دسترسی داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویژگی های دیگر بازدید https://www.nintendo.com/switch/.

——

*نینتندو سوئیچ آنلاین عضویت (فروش جداگانه) و نینتندو حساب مورد نیاز برای ویژگی های آنلاین. اینترنت پایدار و سازگار با گوشی های هوشمند مورد نیاز برای استفاده از برنامه. اتهامات داده ها ممکن است اعمال می شود. نینتندو حساب سن 13+ مورد نیاز است. برنامه گوشی های هوشمند ویژگی های موجود در بازی سازگار. در دسترس نیست در همه کشورها است. دسترسی به اینترنت مورد نیاز برای ویژگی های آنلاین. از نظر اعمال می شود. https://nintendo.com/switch-online

**بازی اضافی سیستم و/یا لوازم جانبی ممکن است مورد نیاز برای حالت چند نفره. بازی های سیستم و برخی از لوازم جانبی به طور جداگانه فروخته.

***لطفا توجه داشته باشید: تنها یک جزیره وجود دارد می توانید در هر نینتندو سیستم سوئیچ صرف نظر از تعداد کاربران ثبت نام یا بازی مورد استفاده در یک سیستم است. یکی نینتندو سوئیچ و یک بازی مورد نیاز است برای هر یک جزیره منحصر به فرد. تا هشت بازیکن می تواند زندگی می کنند در همان جزیره در یک بازی. با یکی نینتندو سیستم سوئیچ و یک بازی تا چهار بازیکن می تواند در همان جزیره در همان زمان. با اضافی سیستم ها و بازی ها به هشت نینتندو دارندگان حساب می توانید در همان جزیره در همان زمان از طریق محلی بی سیم و یا بازی آنلاین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>