Yurachek: Razorback ورزشکار تست مثبت برای covid-19

Category: آرکانساس Comments: No comments

— یک ورزشکار در دانشگاه آرکانزاس آزمایش مثبت برای covid-19 با توجه به بیانیه ای از UA مدیر دو و میدانی شکارچی Yurachek.

ورزشکار نام و ورزش آنها بازی ارائه نشده اما Yurachek گفت: این ورزشکار به خوبی انجام می دهند در حالی که دوره نقاهت در انزوا در خارج از دانشگاه ملک. ورزشکار آزمایش مثبت برای این ویروس در هفته گذشته است.

ورزشکاران در رشته های ورزشی فوتبال و بسکتبال زنان, والیبال, فوتبال و مردان و زنان و میدانی خواهد بود و مجاز به شروع به کار کردن به طور داوطلبانه در پردیس دوشنبه آینده, اما برخی از coronavirus نقاط داغ آمد در روزهای اخیر برای موظف 14 روز در قرنطینه. نقاط داغ شناسایی شده توسط UA شامل ایالت های نیویورک و نیوجرسی و کانکتیکات, شهر نیواورلئان و بین المللی هر کشور است.

در طول تلفنی هفته گذشته Yurachek گفت که ورزشکاران از آن نقاط داغ خواهد بود تست شده و همچنین هر ورزشکار با کروناویروس علائم مانند از جمله تب 100.4 درجه یا بالاتر است.

“ما پروتکل شده است اگر با ادامه تمرکز بر ارائه دانش آموز-ورزشکار با مراقبت های پزشکی مورد نیاز و پشتیبانی در حالی که کاهش خطر ابتلا به دیگران” Yurachek در بیانیه ای گفت: پنج شنبه. “همانطور که من به اشتراک گذاشته شده ما پیش از این می دانستم که آن را یک ماده از اگر اما نه زمانی که یک Razorback دانش آموز-ورزشکار خواهد بود تایید مثبت است.

“با احترام به حریم خصوصی ما طرح را اعلام و یا جزئیات هر مورد به عنوان آن ممکن است بوجود می آیند. اما این مهم است که به استفاده از این فرصت برای قدردانی از چالش های پیش رو برای همه ما و تأیید ما ادامه تعهد به ایمنی و رفاه ما دانشجو-ورزشکاران و مربیان و کارکنان است.”

Coronavirus اعداد در شمال غربی آرکانزاس را افزایش داده اند به شدت در روزهای اخیر. بینالملل آسا هاچینسون اعلام 111 موارد جدید در شهرستان واشنگتن که در آن دانشگاه واقع شده است و 92 موارد جدید در کشور همسایه Benton County روز پنج شنبه.

این Razorbacks اعلام مثبت آزمون در همان روز ایالتی آرکانزاس اعلام کرد هفت آزمون مثبت در میان ورزشکاران خود را در جنسبرو.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>