Zillow سهام افزایش بیشتر در یک سال پس از درآمد ضربان برآورد

Zillow Group Inc. سهام صعود بیشتر در یک سال پس از این شرکت ارسال شده درآمد که ضرب و شتم برآورد سوخت هسته کسب و کار و آگهی فروش به عوامل املاک و مستغلات.

سهام شروع به پریدن کرد تا آنجا که 19 درصد به $65.37 در نیویورک در روز پنج شنبه بزرگترین روزانه افزایش از ماه فوریه 2019.

در حال حاضر سرمایه گذاران به نظر می رسد مایل به فراتر از نصب ضرر و زیان در شرکت نوپای صفحه-کوه در می رم بهره برداری است. سریع رو به رشد کسب و کار شناخته شده به عنوان Zillow ارائه می دهد خرید 1,787 خانه در سه ماهه چهارم به فروش می رسد و 1,902 فتح کرد گرفته شد تولید $603 میلیون دلار درآمد برای این بخش, با توجه به بیانیه.


Zillow بنیانگذاران غنی بارتون اصلاح ارشد اجرایی کار در سال گذشته منجر به این شرکت بلند پروازانه محوری به خرید و فروش خانه. این عملیات گران: این شرکت از دست داده به طور متوسط در حدود $6,400 در هر خانه آن فروخته شده در سه ماهه پس از بهره. به طور کلی این شرکت ارسال شده $101 میلیون از دست دادن خالص برای سه ماهه.

درآمد آن بود $944 میلیون پرش از 158 درصد در مقایسه با سال پیش از آن.

“آن چشمگیر گسترش جاه طلبی ما همانطور که ما حرکت به پایین معامله — از جستجو و پیدا کردن برای خرید و اجاره و قرض” بارتون در مصاحبه ای گفت:. “همه که در حالی که در طول تمام این گذار ما فقط چاپ دو و نیم برابر درآمد افزایش طول دو سال گذشته برای سه ماهه.”

Zillow هسته کسب و کار را افزایش داد این شرکت است. برتر عامل به عنوان عملیات بازاریابی است که به نام تولید $233 میلیون دلار درآمد برای سه ماهه تا 6 درصد از سال قبل است.

سهام افزایش یافته بود 51 درصد بیش از 12 ماه گذشته از طریق پنج شنبه نزدیک, ضرب و شتم 22% پرش برای شاخص S&P 500.

 


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید