زوم می شود و دولت فدرال با توجه به نگرانی های حریم خصوصی کوه

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

Coronavirus شیوع و در نتیجه ماندن در خانه سفارش شده اند قابل توجه بار در شرکت در سراسر کشور سازندگان: کسب و کار و کاهش درآمد و رانندگی بیکاری به عنوان بیماری همه گیر در ادامه به تشدید. برای زوم, اما, جدید اجتماعی-فاصله واقعیت است که مصرف یک مقدار نوع متفاوت از تلفات. به عنوان آمریکایی ها و دیگران در سراسر جهان در تلاش برای ادامه کار, آموزش, معاشرت, و بیشتر, ویدئو کنفرانس برنامه ضروری تبدیل شده خدمات از 10 میلیون روزانه تماس با شرکت کنندگان در پایان 2019 به 200 میلیون دلار در ماه مارس است. اما زوم را بالونی محبوبیت نیز در نتیجه نوظهور موشکافی بیش از نرم افزار حفظ حریم خصوصی معایب—از جمله به طور بالقوه از کمیسیون تجارت فدرال.

خواستار FTC به بررسی زوم رشد بلندتر شنبه به سیاسی گزارش داد که حداقل پنج برجسته تر قانونگذاران دموکرات انداخت حمایت خود را پشت یک کاوشگر از جمله سناتور ctqدیابت مایکل بنتخانه انرژی و تجارت رئیس کمیته فرانک Palloneو خانه حمایت از مصرف کننده فرعی رئیس Jan Schakowsky. قانونگذاران پیوستن به یک گروه کر در حال رشد از سیاستمداران که باید بیان زنگ بیش از زوم حفظ حریم خصوصی و امنیت کاستی ها از جمله سناتور ریچارد بلومنتال, Marsha بلکبرنو Ron Wydenهمراه با گروه های خصوصی مانند Electronic Privacy Information Center. در حالی که یک FTC سخنگوی نمی خواهد رسما تایید کرد که این سازمان در دست بررسی زوم گفتن سیاسی تنها که آن را “به اشتراک گذاری[s] نگرانی در مورد نیاز به اطمینان از حفظ حریم خصوصی و امنیت سیستم های ویدئو کنفرانس در نور خود اهمیت مرکزی در طول این بحران” سخنگوی اشاره به خروجی اخبار به قبل از اظهار نظر های ساخته شده توسط FTC رئیس جو سیمونز. “هر زمان که شما ببینید یک گزارش مطبوعاتی از حریم خصوصی مهم موضوع احتمال نقض حریم خصوصی ما اقتدار” سیمونز گفت: در طول یک سال 2018 کنگره شنوایی “آن را بی خطر است که فرض کنیم که ما هم در حال بررسی آن را در حال حاضر و یا در مدت کوتاهی پس از آن رسانه ها آزادی ما آن را بررسی کند.”

پتانسیل FTC رسیدگی به زوم می آید به عنوان شیوع کروناویروس در معرض ظاهر لیست بی پایان از امنیت و حفظ حریم خصوصی نقص با نرم افزار محبوب. یک مسئله مهم بوده است عمل “زوم بمب گذاری” در هنگام آنلاین harassers فرود بر روی یک زوم چت و قرار دادن نامناسب گرافیک یا دیدگاه است که آنقدر گسترده است که اف بی آی هشدار در مورد تمرین در کلاس درس آنلاین جلسات. اما بزرگنمایی مشکلات به مراتب بزرگتر از مهمانان ناخوانده با مسائل است که شامل زوم تلفن همراه, نرم افزار ارسال داده ها به Facebook; نشت از آدرس ایمیل و دیگر اطلاعات شخصی; این شرکت در واقع حمایت از پایان به پایان رمزگذاری به عنوان آنها ادعا کرده; a data-استخراج ویژگی است که مخفیانه نمایش داده می شود کاربران LinkedIn داده ها; فیلم های شخصی که قابل مشاهده برای هر کسی در باز کردن وب سایت; و نقص است که اجازه می دهد هکرها برای به دست آوردن دسترسی به کامپیوتر کاربر دوربین و میکروفون. (تعدادی از این نقص شده اند ثابت شده است.) “وجود دارد یک چیز جدید تقریبا در هر ساعت” جاستین Brookmanمصرف کننده حفظ حریم خصوصی و سیاست های مدیر برای مصرف کننده, گزارش, گفت, سیاسی. در حالی که زوم است که به دور از تنها شرکت با تکنولوژی به صورت حریم خصوصی گلایه—یا دولت توجه این شرکت افزایش ناگهانی در محبوبیت به شیر تغلیظ شده چه می تواند سال از موشکافی برابر مشابه شرکت به یک خبر چرخه. “آن را مانند اگر Facebook تا به حال عمل به مدت 10 سال تحت رادار و تمام سوال پروژه تصمیم گیری است که آنها ساخته شده و نوع رو پخته و سپس همه ناگهانی آنها شدید شد و پس از آن همه آمد به [سر] در یک بار” Brookman گفت.

به عنوان یک نتیجه از این شرکت با آن مواجه است به مراتب بیشتر از واکنش فقط یک احتمال FTC شد. سهام این شرکت آغاز شده است پس از سقوط اولیه افزایش, مناطق در حال رها کردن پلت فرم در حمایت از جایگزین های ایمن تر و SpaceX ممنوع اعلام کرده است استفاده از زوم بیش از آن “قابل توجه حفظ حریم خصوصی و نگرانی های امنیتی است.” تعداد فزاینده ای از دولت به طور کلی وکیل—27 تا کنون با توجه به شرکت نیز شروع به پرسیدن سوال در مورد این پلت فرم را مسائل امنیتی و سه کلاس اقدام دعاوی واصل شد برابر زوم در طول یک هفته است. “من واقعا خراب کرد تا به عنوان مدیر عامل و ما باید برای برنده شدن اعتماد خود را پشت” زوم مدیر عامل اریک یوان گفت: وال استریت ژورنال در مصاحبه منتشر شده در شنبه. “این نوع از چیزی که نباید اتفاق می افتاد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>