زوم تصویری گسترش 2020 تجمع دو برابر میان همه گیر افزایش

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

زوم تصویری Communications Inc. سهام شروع به پریدن کرد برای ششمین روز متوالی در روز جمعه به عنوان سرمایه گذاران ادامه داد: به شرط این که نهفته شرکت خواهد بود یکی از نادر برندگان از coronavirus بیماری همه گیر.

سهام مشخصی به اندازه 22% تجارت تقریبا دو برابر آن طور متوسط روزانه حجم خود را در یکی از بزرگترین روز در صد افزایش از ماه ژوئن 2019. سهام تا بیش از 40 درصد بیش از شش روز از آن بیش از دو برابر شده این در سال های اخیر دستاوردهای آمدن نشانه های بالاتر استفاده است.

روز جمعه شرکت رئیس امور مالی در گفت و گو با تقویت آن ظرفیت شبکه به منظور مدیریت تقاضای بی سابقه ای. خروش می آید به عنوان بیشتر و بیشتر مردم از خانه کار می کنند یا با استفاده از ویدئو کنفرانس نرم افزار به نگه داشتن در لمس به جای ملاقات در فرد است.


داده های اخیر از سنسور برج نشان داده اند “بزرگ upticks در سراسر هیئت مدیره” برای موبایل-دانلود برنامه برای کار از خانه خدمات. زوم این برنامه تا به حال دانلود رشد 109% با توجه به داده ها. “بسیاری از کسب و کارهای در حال ساخت خود را برای اولین بار حرکت می کند به کار از راه دور و با جذب شدن به سوی بزرگترین بازیکنان مانند زوم و یا مایکروسافت گفت:” رندی نلسون سر از تلفن همراه بینش در سنسور برج که صحبت با خبرگزاری بلومبرگ در یک مصاحبه تلفنی.

KeyBanc بازار سرمایه نوشت که چنین روند رانندگی شد “یک billings خمیدگی در دو هفته اول ماه مارس” همراه با افزایش سهم بازار برای زوم.

Needham هفته گذشته آغاز شده پوشش در سهام با خرید امتیاز انتظار آن را به نفع هر دو در طول همه گیر و همچنین بعد که کار از راه دور بیشتر رایج می شود.

Coronavirus tailwind کمک به قوی تر از حد انتظار در سه ماهه چهارم نتایج در اوایل این ماه و تحلیلگران همچنان به رشد صعودی در زوم چشم انداز.

در سه ماهه اول سال زوم است که انتظار می رود به گزارش تعدیل سود حدود 10 سنت به اشتراک گذاری یک پیش بینی است که افزایش یافته است 68 درصد بیش از ماه گذشته با توجه به بلومبرگ داده است. درآمد انتظارات افزایش یافته است 7.6% در ماه گذشته است.

برای سال کامل تحلیلگران انتظار زوم به گزارش تعدیل سود حدود 44 سنت به اشتراک گذاری و درآمد حاصل از $917 میلیون. درآمد پیش بینی شده است که تا بیش از 50 درصد بیش از ماه گذشته در حالی که اجماع برای درآمد های آینده 5.9 درصد بیش از مدت مشابه.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>